А я на шпагате• 11 февраля 2023

Спитаю за аналізи

Дівчата, індекс Нома 3. Норма до 2,5. Це інсулінорезистентність? Здавала в комплексі. А чому тоді в нормі глюкоза і інсулін? Чим це загрожує і як лікувати? І ще . Феритин 46. Норма звісно від 10 до 291, але я ніби чула що він має дорівнювати вазі. Вага в мене вже велика, 78(((( тому й почала робити аналізи. То він має бути десь 80? Так чи ні? Дякую
автор А я на шпагате • 11 февраля 2023
Ох ти бляха, нік. Фунтік на шпагаті(((( відчуваю себе надутою повітряною кулькою
inna5577• 11 февраля 2023
Ответ дляА я на шпагате
Ваше лечение- диета, цедь- снижение веса, больше ничего
автор А я на шпагате • 11 февраля 2023
Ответ дляinna5577
Просто я не розумію що то інсулінорезистентність. Це вже діабет? Але ж глюкоза і інсулін в нормі.. я і звернулася до лікаря, бо не можу схуднути ніяк.
inna5577• 11 февраля 2023
Ответ дляА я на шпагате
Это не диабет, и это последствие лишнего веса, а не причина. Худейте и все показатели прийдут в норму
Я_на_кожухе• 11 февраля 2023
Ответ дляА я на шпагате
Інсулин в нормі це коли не більше 5. У вас скільки?
автор А я на шпагате • 11 февраля 2023
Ответ дляЯ_на_кожухе
Ось по нормам лабораторії все в нормі. Глюкоза 5,4 при нормі від 4,1 до 6. Інсулін 12, 3 при нормі від 3 до 25.
автор А я на шпагате • 11 февраля 2023
Ответ дляЯ_на_кожухе
Додала фото
Гравицапа• 11 февраля 2023
Ответ дляЯ_на_кожухе
Інсулин в нормі 2,6 - 24,9 mlU/ml.
Глюкоза крові у вкладенні.
Я_на_кожухе• 11 февраля 2023
Ответ дляА я на шпагате
Референсні значення це не норма!! Це просто цифри.
12.3 інсулін це вже інсулінорезистентність і преддіабет 2типу
Гравицапа• 11 февраля 2023
Ответ дляА я на шпагате
Додала фото
Дієтичне харчування, зниження ваги і все прийде в норму. Всі інші показники у Вас гарні.
Гравицапа• 11 февраля 2023
Ответ дляЯ_на_кожухе
У преддіабету типів не існує.
Юлия-5c0b• 11 февраля 2023
В мене була інсулінорезистентність, лікар сказав два прийоми їжі в день, ніяких перекусів що б не виділявся інсулін, більше білків, клітковини, десять тисяч кроків потім коли вага почала зменшуватися, тренування з гантелями, через три місяці аналізи набагато кращі
Я_на_кожухе• 11 февраля 2023
Ответ дляГравицапа
У преддіабету типів не існує.
ну в США вже б поставили діабет. В нас чекають невідомо на що((
Гравицапа• 11 февраля 2023
Ответ дляЯ_на_кожухе
В США користуються нормами, які вище українських.
Я_на_кожухе• 11 февраля 2023
Ответ дляЮлия-5c0b
Тільки інсулінорезистентність може бути і в худих.
автор А я на шпагате • 11 февраля 2023
Ответ дляЮлия-5c0b
Я не можу два прийоми на день. В мене камені в жовчному і треба їсти потроху але без великих перерв. Бо тоді йде застій жовчи
автор А я на шпагате • 11 февраля 2023
Ответ дляГравицапа
Що робити? Я вже злякалася за діабет. Піду зараз гуглити при яких показниках інсуліна він ставиться. В мене спадкове на діабет є в родині.
Гравицапа• 11 февраля 2023
Ответ дляА я на шпагате
Дієта №9 загугліть. Діабет не ставлять по цим показникам. Якщо підвищена глюкоза крові, тобто вище за 6,9 ммоль, то направляють на глікирований гемоглобін і вже по цьому аналізу встановлюють діагноз. Повторюся, у вас гарні показники. Тим паче в крові з вени показник глюкози завжди вище ніж з пальця.
І не гугліть про інсулін, він у вас в межах норми.
автор А я на шпагате • 11 февраля 2023
Ответ дляГравицапа
Дякую. А вже загугліла що високий інсулін може бути симптомом раку і закрила гугл. Краще дочекаюся лікаря в понеділок. А то вже накручу себе зараз(((( піду читати дієту 9, дякую Вам.
Гравицапа• 11 февраля 2023
Ответ дляА я на шпагате
Оце правильно.
Sunrise23• 11 февраля 2023
Я бы сдала еще гликированый гемоглобин, и посмотрела среднее значение за 3 месяца
автор А я на шпагате • 11 февраля 2023
Ответ дляSunrise23
А що він розкаже?Мені ендокринолог сказала поки не здавати. Це очний, бо коли я отримала консультацію від лікаря онлайн там аналізів було на пять тис, в тому числі і глікований. А ця лікар прибрала більшу частину аналізів і призначила основні. Я теперь прочитала що може ще треба печінку перевірити, бо може з неї проблема йти при інсулінорезистентності((
автор А я на шпагате • 11 февраля 2023
Ответ дляГравицапа
Оце правильно.
А ви не знаєте часом може печінку ще треба дивитися бо прочитала що проблеми інсулінорезистентності ще бувають з-за печінки. Тільки не знаю що здавати печінкові проби чи ліпідний комплекс? Чи поки не здавати, бо в понеділок узі чарівної порожнини та прийом ендокр повторний. Але ж вже хотілося б йти повністю з обстеженнями
Sunrise23• 11 февраля 2023
Ответ дляА я на шпагате
Уровень глюкозы на протяжении 3-х месяцев, может в день сдачи он был в норме, а в другие дни повышен или всегда в норме.
автор А я на шпагате • 11 февраля 2023
Ответ дляSunrise23
Дякую
Гравицапа• 12 февраля 2023
Ответ дляА я на шпагате
Так. Направляли людину, але були причини. Зайва вага, високий тиск тощо. Це про члена моєї сім´ї.
Показники у вкладенні.
Сижу на стуле• 12 февраля 2023
Людей лякає не сам діабет, а що невже ДІЄТА та спосіб життя змінювати.
sky-labs• 12 февраля 2023
Ответ дляА я на шпагате
Инсулин очень высокий. Просто диетой не обойтись
sky-labs• 12 февраля 2023
Ответ дляА я на шпагате
Сколько камней, какие размеры?
sky-labs• 12 февраля 2023
Ответ дляГравицапа
Инсулин высокий и даже очень