А я на шпагате• 11 февраля 2023
Спитаю за аналізи
Дівчата, індекс Нома 3. Норма до 2,5. Це інсулінорезистентність? Здавала в комплексі. А чому тоді в нормі глюкоза і інсулін? Чим це загрожує і як лікувати? І ще . Феритин 46. Норма звісно від 10 до 291, але я ніби чула що він має дорівнювати вазі. Вага в мене вже велика, 78(((( тому й почала робити аналізи. То він має бути десь 80? Так чи ні? Дякую
Ответ дляА я на шпагате
Дякую. А вже загугліла що високий інсулін може бути симптомом раку і закрила гугл. Краще дочекаюся лікаря в понеділок. А то вже накручу себе зараз(((( піду читати дієту 9, дякую Вам.
Не симптомом рака, а спровоцировать онкологию, т.к. высокий инсулин=высокий ИФР-1 (фактор клеточного роста)
Ответ дляА я на шпагате
А що він розкаже?Мені ендокринолог сказала поки не здавати. Це очний, бо коли я отримала консультацію від лікаря онлайн там аналізів було на пять тис, в тому числі і глікований. А ця лікар прибрала більшу частину аналізів і призначила основні. Я теперь прочитала що може ще треба печінку перевірити, бо може з неї проблема йти при інсулінорезистентності((
Правильно вы прочитали, половина ’вины’ за развитие ИР лежит на печени, вторая - на отсутствии физической активности каждой группы мышц (поэтому просто ходить не лучший вариант)
А я на шпагате
• 12 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Инсулин высокий и даже очень
Це діабет? Що треба робити? Ви кажете дієтою не обійтись.. а що треба? Як зрозуміти якого типу він?
Гравицапа• 12 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Инсулин высокий и даже очень
Інсулин в нормі 2,6 - 24,9 mlU/ml.
Глюкоза в нормі 3,3-5,5 ммоль.
Не плутайте інсулін с глюкозою. Це різні речі. У автора інсулін в нормі.
Глюкоза в нормі 3,3-5,5 ммоль.
А я на шпагате
• 12 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
А скажіть будь ласка які аналізи на печінку треба здавати? В мене завтра узі чарівної порожнини… є печінкові проби, а є ліпідний комплекс. Про жовчний і камінці взнаю завтра. На останньому узі камінці були маленькі.
А я на шпагате
• 12 февраля 2023
Ответ дляГравицапа
Інсулин в нормі 2,6 - 24,9 mlU/ml.
Глюкоза в нормі 3,3-5,5 ммоль.
Це капець. Одні пишуть одне, другі інше)) я посивію зараз(((
Ответ дляА я на шпагате
Нет, не диабет, но в сторону СД2.
Я же написала выше - спорт на каждую группу мышц, не обязательно изнуряющий, просто привести все в тонус, заниматься каждый день.
Питание 3-х разовое будет достаточной мерой.
Пейте горячую воду за 15 минут до еды и перед сном.
Если раньше если более 3х раз в день, то теперь вместо этого приема пищи - горячая вода. Перекусов строго не должно быть
Исключите быстрые углеводы, максимально сократите все остальные углеводы, молочку тоже исключите из-за высокого ГИ и ИИ
Гравицапа• 12 февраля 2023
Ответ дляА я на шпагате
Ви ж наче вирішили з доктором поспілкуватися вчора. І от знову. Слухайте тільки врача.
Ответ дляА я на шпагате
Я всегда прошу развернутую биохимию, печень отвечает за все виды обменов, поэтому так.
Ответ дляА я на шпагате
По поводу камней - срочно начинать прием урсокислоты, длительность до полгода, потом контроль узи.
Есть очень хорошие шансы растворить камни и забыть о проблемах желчного и печени.
А я на шпагате
• 12 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Мені вже її прописували давно. Я не змогла приймати. Мені було дуже погано нудило, діарея, мало в обморок не падала. Не змогла більше тижня приймати. А потім жовчний перестав мене турбувати зовсім. Не відчуваю його взагалі. Раніше, це років 15 тому було три приступи з температурою, швидкою, болем. Радили операцію. Потім все вгамувалося. Тільки дві пігментні плями були на скронях, зараз і вони майже не помітні.
Ответ дляА я на шпагате
Пробуйте принимать снова, это лучше чем питаться дробно и не стимулировать активно желчный - наживете гормональные проблемы...
Хотя может вам подойдет вариант дробления камней, такое уже делают в Украине
А я на шпагате
• 12 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Нет, не диабет, но в сторону СД2.
Господи спорт((( як я займатимуся як мені важко при моїй вазі((( я вже 78 кг при зрості 162. Як шар просто. В мене тахікардія буває часто. Я помру там в залі. Навіть швидко ходити втомлююся. Так, визнаю, немає фізичної активності взагалі. На роботу і назад на машині, робота сидяча. На вулицю зараз виходити боюся ввечорі з-за війни, темно і страшно
Ответ дляА я на шпагате
Для начала достаточно просто сокращать ту или иную мышцу, зал для этого не нужен, это совсем не сложно.
Простая гимнастика, работа с собственным весом, малым весом - гантели до 2х кг, всего этого хватит с головой.
Магний пить обязательно, суточная дозировка 600-800мг в течение 2х мес., далее по 400.
Купите инозитол (3-6г в сутки), с ним дела пойдут веселее.
По результатам биохимии скорее всего будут нужны гепатопротекторы + восполнение некоторых дефицитов
А я на шпагате
• 12 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Нет, не диабет, но в сторону СД2.
А правильно зрозуміла більше білки м’ясо риба яйця? З овочами? І все? Хліб не можна, гарніри також каші, картопля, макарони. Це все вуглеводи? Творог (сир) не можна? Білкова дієта как на дюкана так? А фрукти також не можна? Чай, кава?
А я на шпагате
• 12 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
В мене магній в нормі… треба додавати? Я ще прикладу свіжі аналізи ось
Ответ дляА я на шпагате
Да, упор на белок + овощи, НО небольшое количество сложных углеводов нужно оставить (в первой половине дня).
Молочку исключить всю до снижения инсулина, сдать через месяц для отслеживания динамики.
Фрукты в очень небольшом количестве - несладкие, сразу после еды, одну порцию, я бы оставила вам одно небольшое яблоко.
Кофе 1 р.д. без сахара и сливок/молока (можно с растительным)
Из подсластителей можно стевию и эритритол
А я на шпагате
• 12 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Може в мене вже цироз печінки? Я останній рік на нервах часто приймала гідазепам та алкоголь, коньяк для заспокоєння та засинання, бо проблеми зі сном. Тільки зараз налагодився сон стала приймати нервонорм найт, там травки, віт в та мелатонін.
Ответ дляА я на шпагате
Вряд ли :)
А я на шпагате
• 12 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Дякую за каву) в мене трохи понижений тиск, хоча б раз на день маю випити. Складний вуглевод греча на обід підійде? Обідаю в 13.00. А доречі олію? Можна до овочів або без неі?
Ответ дляА я на шпагате
Растительное масло должно составлять малую часть, основа жиров - животные.
Раст.масло - оливковое холодного отжима
А я на шпагате
• 12 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Вряд ли :)
З біохімії я здавала рівно рік тому був холестерин високий 6, а в остальному в січні як раз перед війною все добре було. Може треба не біохімію а печінкові проби чи ліпідний комплекс краще? Дякую. Вибачте за багато питань.. я злякалася як зранку ваші повідомлення прочитала
Ответ дляА я на шпагате
Я прошу от пациентов расширенную биохимию и делаю выводы по ней. Какую захочет ваш врач я не знаю.
Холестерин высокий из-за воспаления в организме и затрудненного желчеоттока.
А я на шпагате
• 12 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Раст.масло - оливковое холодного отжима
В мене ще феритин 46, це ж мало правда? При низькому мені виписували сорбіфер дурулес я пила, але тоді було випадіння волосся. Зараз немає.
Ответ дляА я на шпагате
Неплохой показатель, лучше бы конечно выше, но не критично.
В дни менструации можно принимать доп. железо, например хемаплекс. Или активно употреблять говяжью печень
А я на шпагате
• 12 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Зрозуміла. Дякую. Тоді завтра на узі піду, а потім до свого лікаря. Все одно вже сьогодні поснідала кавою, то не зможу здати аналізи.
А я на шпагате
• 12 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Добре. В місячні буду приймати сорбіфер він так стоїть завжди в мене. Дякую вам велике. Піду освіжати в пам’яті дієту дюкана. Вона мені вже один раз допомогла, я схудла на 10 кг і прийшла в свою нормальну вагу 65 кг. Менше мені не можна, мені 44 роки, обвисне обличчя. Дякую ще раз
А я на шпагате
• 13 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Доброго дня. Можна я вас ще спитаю?
Сходила на узд та до лікаря. По узд жировий гепатоз та камені в жовчному. ’Жовчий міхур збільшений, стінка потовщена, ущільнена, в полості конкременти 6-13 мм, з перетинкою в шийці’.
Лікар УЗД - заслужений лікар України сказав - немає сенсу розчиняти нічим ці камені, якщо їм 15 років. Сказав на операцію у випадку появи приступів. Сказав що їх може й не бути. Кажу- може до гастроентеролога сходити? Він каже- немає сенсу, він теж саме вам скаже.
В остальному все нормально)) Лікар поставила інсулінорезистентністью Прописала Глюкофаж, дієту та фізичні вправи. Сказала шукати грамотного дієтолога, щоб відкорегувати харчування, дала лист- що можна/що ні.
Глюкофаж? Це не опасно? Дякую
Ответ дляА я на шпагате
Доброго дня. Можна я вас ще спитаю?
Глюкофаж? Це не опасно? Дякую
Врач видел результаты узи делая назначение глюкофажа?
Вам его крайне нежелательно.
Все что писала выше не вызывает никаких побочек и дает очень хорошие результаты
Вам его крайне нежелательно.