А я на шпагате• 11 февраля 2023

Спитаю за аналізи

Дівчата, індекс Нома 3. Норма до 2,5. Це інсулінорезистентність? Здавала в комплексі. А чому тоді в нормі глюкоза і інсулін? Чим це загрожує і як лікувати? І ще . Феритин 46. Норма звісно від 10 до 291, але я ніби чула що він має дорівнювати вазі. Вага в мене вже велика, 78(((( тому й почала робити аналізи. То він має бути десь 80? Так чи ні? Дякую
автор А я на шпагате • 13 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Врач видел результаты узи делая назначение глюкофажа?
Вам его крайне нежелательно.
Все что писала выше не вызывает никаких побочек и дает очень хорошие результаты
Так, бачила, а чому?
Написано, що він знижує інсулін та холестерин, допомагає при гепатозі печінки...
sky-labs• 13 февраля 2023
Ответ дляА я на шпагате
Так, бачила, а чому?
Читайте побочки, это важнее чем назначение препарата.
При гепатозе печень нужно оздоравливать а не добивать метформином.
автор А я на шпагате • 13 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Дякую, почитала. Нічого особливо страшного не побачила. Почну приймати і за тиждень проконсультуюся з іншим лікарем.
sky-labs• 13 февраля 2023
Ответ дляА я на шпагате
Ок