Відправила посилку з Укрпошти, а треба на Нову. Підкажіть, чи можна зробить переадресацію на Нову?
А якщо позвонить на гарячу лінію Укрпошти і попросить посилку вернуть назад?
Вірші на замовлення• 11 февраля 2023
Ответ дляДоброе солнце
А як ви відправили укрпоштою, якщо просили нп? там же треба індекс. Самі шукали?
Ответ дляВірші на замовлення
Ніхто не питав індекс.Відпрпвила місто, відділення.
yeva.com.ua• 11 февраля 2023
это как с билетом на трамвай сесть на самолет .. увы .. невозможно ..
Вірші на замовлення• 11 февраля 2023
Ответ дляKiaraUA
Номер отделения это и есть индекс
Але ж номер НП і укрпошти різні