Гарачый Шыкалад• 12 февраля 2023

Хто продавав б/у MacBook?

Порадьте, де можна продати Макбук? Хочу купити новий, а свій продати. Крім олх нічого на думку не приходить
Уси-пуськи• 12 февраля 2023
Мы покупали на Олх.

Пончик Солнечный• 12 февраля 2023
Я свой на олх покупала, либо кидаю в рассылку на работе, обычно хорошие вещи так быстро разлетаются
Обнимашкина• 12 февраля 2023
В рамку його і на стіну повішайте, як таку унікальну техніку продавати...майте совість
автор Гарачый Шыкалад • 12 февраля 2023
Ответ дляОбнимашкина
Вибачте, що порушила Вашу душевну рівновагу таким питанням...
Обнимашкина• 12 февраля 2023
Ответ дляГарачый Шыкалад
Та все гаразд, я про то що ви потім будити плакати за таким унікальним ноутом і жалкувати що продешивили та ще продали на якомись олх... тому краще в рамочку його і на стіну
Ниф_ниф• 12 февраля 2023
А за скільки хочете продати?
Луковая• 12 февраля 2023
Який рік?
Irina898989• 12 февраля 2023
OLX или тут
и iphone тут или OLX
Irina898989• 12 февраля 2023
я продавала на OLX свой прежний AIR
но и тут можна
сейчай iphone выставила и тут и на олх-на OLX больше запросов чем тут

Татьяна777• 12 февраля 2023
Яка ціна і яка модель? Син собі шукає.