Попижёновна• 13 февраля 2023

Ви б залишали дітей самих?

На кілька годин пізно ввечері після того як вони ляжуть спати, 14 і 6 років, при умові , що ви будете в пішій доступності від них, не в Україні, тобто ризиків війни нема.
Результат:
вже голосів: 725
434 (59.86%) Так
147 (20.28%) Ні
110 (15.17%) Можливо
34 (4.69%) Результат
БоХатая• 13 февраля 2023
Автор, какая страна ?

NataHromadska0808• 13 февраля 2023
Ответ дляволосатое стекло
Я бы не оставляла.Вот как пример,что может произойти (примеры из жизни): младший проснется,пойдет искать маму и выйдет на улицу.Пьяный сосед спутает квартиру и начнет ломиться в двери,перепугав обоих.Дети проснутся,начнут дурачиться и кто-то получит травму.В 9 случаях из 10 будут спать.Но то что я написала было среди моих знакомых.
Вам би в бункер з дітьми. Щоб вже точно нічого не сталося. А.. ні . Може привалити
Птица Говоруша• 13 февраля 2023
Ответ дляБолтушка Му
Ну не все родители спихивают младшего на старшего.
Так, але як 14 років дитину страшно залишити одну вдома - дивно.
Анка-пулемётчица• 13 февраля 2023
Когда сыну было 9 лет, я работала до 22-22:30 , муж до 23 . Далеко от дома работы.
Сына забирала соседка и он был дома сам.
Живу в стране ,где детей до 12 лет оставлять запрещено, и никто нас не арестовал и ребенка не отобрал.
Любимка-анонимка• 13 февраля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Залепить им глазкИ жвачкой.
Все равно прочитала ’ глАзки’))
автор Попижёновна • 13 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Я не просто не можу уявити як це можливо
Чесно...
Дитина молодше, я вже писала, 12 років... гуртки, поседеньки у дворі з підлітками, ходить в школу - тільки сама. Їм потрібні прояви самостійності.
14 років - жесть. Ви заопікали. Дайди продохнути.
Старша дитина давно самостійна і справляється сама в мегаполісі , але з меншою дитиною вона не залишалася ніколи.
автор Попижёновна • 13 февраля 2023
Ответ дляБоХатая
Автор, какая страна ?
Франція

NataHromadska0808• 13 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
Старша залишається без проблем на цілий день , сама їздить по місту і в інші міста , тут більше питань з меншим, удвох їх ніколи не залишала.
Так старша спокійно може подивитися на молодшу
автор Попижёновна • 13 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Питання в 6-ти річній дитині
Сестрица Алёнушка• 13 февраля 2023
Ответ дляМизимец
А якщо землетрус, а ви залишили дітей самих, да і мало що може статися...
Так что, родителям и спать, может, не ложиться?
Родители крепко спят, дети проснулись и тут... Что? Землетрус? Кран прорвало? НЛО прилетело?
Родителям не гулять, не спать, дежурить в детской с тревожными рюкзаками?
Нормальные дети сами из такого дома сбегут.

Автову - Детям сказать, что родители придут позже, телефоны у всех есть.
И всё, ушли на прогулку.
Гомосноб• 13 февраля 2023
Ответ дляПупуговка
Где конкретно это запрещено?
Знаю только Финляндию. В Германии, например, такого запрета в законодательстве нет.
Много мифов.
В Польше тоже нет..
БоХатая• 13 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
Франція
Оставляйте спокойно. Только поговорите с обоими и дайте старшему телефон, если что позвонит.
Моим 11 и 13 лет, раньше часто сами оставались. Сейчас могут подраться сильно ((
Сестрица Алёнушка• 13 февраля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Гуляйте вдень, коли літи в школі
З роботи звільнять точно, а землетрус ще невідомо, чи буде😆
Птица Говоруша• 13 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
Ну ок.
А чому? Навіть вдень і на кілька хвилин? Якщо діти не хворі, то в чому проблема?
Автор, ви своїх дітей знаєте краще, мені здається у вас якісь проблеми, тому не варто... і ви краще розумієте чому.
Автопортрет нурофена• 13 февраля 2023
Сьогодні на майданчику така ж мабуть настрахана мама почала моєму сину виговорювати за те, що він під час гри її сина за руку потягнув. Їй здалося, що плече може вивіхнути.
Це у нас національне, певно, так опікати дітей.
Автор, залиште їм телефон для екстрених випадків, і йдіть гуляти.
автор Попижёновна • 13 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ну ок.
Не було такої потреби і можливості , в них графіки ніколи не співпадають, щоб двоє одночасно вдень були вдома
вентиляторная• 13 февраля 2023
Її не саму лишають
МощныйШива• 13 февраля 2023
Я залишаю вдень, йду працювати. В ночі начебто більш безпечніше, бо сплять
Птица Говоруша• 13 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
Ви краще знаєте своїх дітей.
В такому віці з ними можна вже спілкуватися і запитати (якщо психічно здорові і без особистостей)

Мені дивна ваша тема.

Директор Пляжа• 13 февраля 2023
Автор, а дети будут знать, что Вы отсутствуете?
Паравозик• 13 февраля 2023
Я бы не оставляла. А вы не думали, вдруг именно с вами что-то случится во время прогулки??? Всякое бывает, потеряете сознание или в больнице окажетесь или того хуже. А дети САМИ в квартире и не знают где мама.
автор Попижёновна • 13 февраля 2023
Ответ дляПаравозик
Ну для таких випадків є телефон, передзвонять до мене чи родичів
Паравозик• 13 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
Я подумала, что вы заграницей сами с детьми. Без мужа и родственников. Тогда нормально.
Фрося_Бурлакова• 13 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
Гуляти по набережній
Ради этого - нет! Только в крайней необходимости
Фрося_Бурлакова• 13 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
Раніше ніколи не залишала і потреби такої не було, а зараз мені дуже не вистачає особистого простору з чоловіком, окремо від дітей хоча б на 1-2 год
Муж ваш ?
МощныйШива• 13 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ви краще знаєте своїх дітей.

Мені дивна ваша тема.
Що ж ви кожен раз акцентуєте на здоров´ї увагу?
Йосип_молодий• 13 февраля 2023
Автор, наймите на эти часы бебиситтера, так будет спокойнее.
автор Попижёновна • 13 февраля 2023
Ответ дляПаравозик
Ні, я з чоловіком, родичів є багато, просто в інших містах
автор Попижёновна • 13 февраля 2023
Ответ дляФрося_Бурлакова
Муж ваш ?
Звичайно
автор Попижёновна • 13 февраля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Це неможливо в чужому місті , я ж їх не знаю