Попижёновна• 13 февраля 2023
Ви б залишали дітей самих?
На кілька годин пізно ввечері після того як вони ляжуть спати, 14 і 6 років, при умові , що ви будете в пішій доступності від них, не в Україні, тобто ризиків війни нема.
Результат:
вже голосів:
434 (59.86%)
Так
147 (20.28%)
Ні
110 (15.17%)
Можливо
34 (4.69%)
Результат
Попижёновна
• 13 февраля 2023
Ответ дляНу ниче се
А дітей самих залишити в чужому місті можливо?
Давайте вже наступну тему ´чи законно забирати дітей в українки?´
Ще раз повторюю, що це не заборонено
Куда ж без меня• 13 февраля 2023
Ответ дляМизимец
А якщо землетрус, а ви залишили дітей самих, да і мало що може статися...
А если вы зашли в туалет и землетрясение? Вы в школе за партой сидите с детьми, спите, в туалете вместе, к парикмахеру с собой берете, в больницу, вы никогда не розлучаетесь?
Куда ж без меня• 13 февраля 2023
Ответ дляволосатое стекло
Якщо Ваші діти стовідсотково сплять без просипу,не балуються й не можуть побитися, або кудись вийти теж погуляти по набережній,то чого питати? Я написала про історії з реальними а не ідеальними дітьми.
В 6 лет дети идут в школу уже, и если с ребенком общаться, обьяснять, то он понимает что делает.А если ребенок подавиться когда будет есть- нужно есть только с бригадой скорой, а если ребенок поскользнется и упадет, то нужно, что бы дома был травматолог.....и т.д
Куда ж без меня• 13 февраля 2023
Ответ дляБолтушка Му
Ну не все родители спихивают младшего на старшего.
Не все сидят в декретах до пенсии, многие дети уже в 6 в школу ходят.
Ну ниче се• 13 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
Ще раз повторюю, що це не заборонено
То чому ви в нас запитуєте?
Розважайтеся. Відповідальність за ваших дітей лежить не на порадницях)
Будьте так ласкаві• 13 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
Гуляти по набережній
Обоже, звісно йдіть гуляти! Випийте за мене вінішка)))
Яжемать Мне можно• 13 февраля 2023
Ответ дляТак точно!
Не в Украине это запрещено
В 14 лет оставлять? 14летний присматривает за 6 леткой. Они няньками уже подрабатывают в этом возрасте
Ненавязчивый синтезатор• 13 февраля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Если законом не запрещено то запросто. Я оставалась дома сама с 1 класса. Брат с 14 уже работал. Что за поколение родителей- паникеров.
Ага, просто о количестве несчастных случаев и смертей никто не писал, а сейчас это со скоростью ветра разносится по всем соц.сетям и новостям.
Яжемать Мне можно• 13 февраля 2023
Сами европейцы оставляют 14летних детей на ночь как бы они над ними не тряслись. В 14 лет можно. Я бы 11летних своих ночью оставила бы предварительно предупредив, чтобв не боялись, но они и не заснут тогда. 6летку с 14летним оставила бы
Ответ дляПопижёновна
Це неможливо в чужому місті , я ж їх не знаю
Так дізнайтесь, в чому проблема? Тобто самих дітей залишити не страшно, а дізнатись щось - ойой, у мене лапки?
Попижёновна
• 13 февраля 2023
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Нет, если вы в Европе или США, это вообще запрещено.
Не заборонено
Попижёновна
• 13 февраля 2023
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Що дізнатись? Приїжджаючи на відпочинок в чуже місто неможливо знайти знайому няню з відгуками, ще й на пару днів, няню довго вибирають.
Болтушка Му• 13 февраля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
А причем тут декреты? Младший ребенок - это проблема родителей независимо от декретов
Ответ дляПопижёновна
Не заборонено
6-літку - саму? і типу за нею дивиться старша дитина? вночі? ви збожеволіли?
Ответ дляПопижёновна
ви коли цей відпочинок планували, напевно, думали про це?
я б не залишала молодшу дитину на старшу. особливо вночі. старша ще у такому віці, що може розгубитись. плюс вона така ж дитина, тому для молодшої не авторитет. Плануйте свої розваги так, щоб не перекладати свої обов´язки на старшу дитину.
Луноликая Вика• 13 февраля 2023
Я б залишила, але попередила, що мене не буде, залишила б мобільний, щоб якщо, то могли б подзвонити.
Колись дивилась передачу, як батьки залишили дітей, а самі пішли проводжати гостей, діти спали, коли повернулись молодшої дочки не було вдома, дитина прокинулась і пішла їх шукати, нажаль сталась трагедія.
Ядвига Юсьлегко• 13 февраля 2023
Автор, я теж тривожна мама. Але десь приблизно в такому віці стала залишати дітей ввечері самих, коли йшли з чоловіком кудись. Просто пояснювала дітям, що ми з татом ідем в гості , будем пізно, якщо що , зразу дзвоніть , ми приїдемо. І ще, залишали ключ біля дверей, щоб вони могли вийти з квартири при небезпеці. Перший раз я хвилювалась, але все було добре. Вам з чоловіком обов´язково треба приділяти час один одному, не хвилюйтесь.
Попижёновна
• 13 февраля 2023
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Ні, ми не планували війну і переїзд, а тепер хочеться трохи відпочити. Обов´язків щодо меншої дитини в неї нема жодних.
Попижёновна
• 13 февраля 2023
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Не вночі, а ввечері на кілька годин, так, тут діти спокійно залишаються самі в старші брати/сестри можуть їх забирати зі школи,відводити додому і т.д., це не заборонено
Попижёновна
• 13 февраля 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
В дітей є власні мобільні
Ответ дляПопижёновна
Ви читали історію про Медді Маккан, з якою досі невідомо, що сталось, коли батьки ось так пішли відпочити? При цьому вона також була з іншими дітьми в цей час? Якщо у вас є запасні діти, то ок.
Не перекладайте свою відповідальність на старшу дитину. Їй 14, але вона така ж дитина, як і молодша. Вона не мама і не тато вашій дитини, це ви з вашим чоловіком. Шукайте бебісіттера, або іншого дорослого, щоб міг проконтролювати дітей, або плануйте свій відпочинок по-іншому. Ви ж доросла людина.
Попижёновна
• 13 февраля 2023
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Уявлення не маю хто це. Я хоч тривожна, але вже не до маразму
Ответ дляПопижёновна
Мэдлин Бэт Макканн (англ. Madeleine Beth McCann) — трёхлетняя девочка из графства Лестершир (Великобритания), пропавшая 3 мая 2007 года из номера отеля в Прайя-да-Луш (Португалия). Она была на отдыхе вместе с родителями (Кейт и Джерри Макканн), младшими близнецами (Шон и Амели), друзьями семьи и их детьми. Мэдлин пропала из собственной постели за девять дней до своего четвёртого дня рождения[1].
В 20:30 Кейт и Джерри оставили своих детей в номере отеля на первом этаже, чтобы поужинать с друзьями в ресторане, который находился в 50 метрах[2].
Ребёнка так и не нашли, к слову.
Попижёновна
• 13 февраля 2023
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Ребёнка так и не нашли, к слову.
Таки до маразму , дитина ж теоретично може зникнути з будинку, навіть, коли всі вдома. Ми раніше жили у великому особняку з подвір´ям, я дітей могла довго не бачити, перебуваючи вдома.
Ответ дляПопижёновна
якщо у вас є запасні діти, ок, ви ж мама своїм дітям.
Попижёновна
• 13 февраля 2023
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Прив´язати їх до себе?
Ёшки_Матрёшки• 13 февраля 2023
В Америке 14 летние уже подрабатывают беби ситтерами. Предупредите старшего ребенка в какое время вас не будет и чтобы он вам позвонил при необходимости. Наши дети в 14 паспорт получают, неужели они не смогут с родной 6-леткой взаимодействовать если понадобится?
Куда ж без меня• 13 февраля 2023
Ответ дляБолтушка Му
Потому что у работающих родителей первоклассники сидят сами дома и у них нет проблем оставить в первом классе одного ребенка на 2 часа.