Попижёновна• 13 февраля 2023

Ви б залишали дітей самих?

На кілька годин пізно ввечері після того як вони ляжуть спати, 14 і 6 років, при умові , що ви будете в пішій доступності від них, не в Україні, тобто ризиків війни нема.
Результат:
вже голосів: 725
434 (59.86%) Так
147 (20.28%) Ні
110 (15.17%) Можливо
34 (4.69%) Результат
автор Попижёновна • 13 февраля 2023
Ответ дляВеселуха Муха
14-летку я оставляла дома на 2 дня, когда уезжала.
На пару часов дома при условии, что дома старший 14-летка, вполне бы оставила.
Старша залишається без проблем на цілий день , сама їздить по місту і в інші міста , тут більше питань з меншим, удвох їх ніколи не залишала.

Гадаю_По_шнуркам• 13 февраля 2023
Ответ длявентиляторная
Не накручивайте.
Соседи сидят и смотрят в глазок сами Вы вышли, с мужем или с детьми?
Ну, правда. Не гоните.
Ну это как любовник выходил - весь дом увидел. А как воры полквартиры вынесли - все заняты были
Йосип_молодий• 13 февраля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
И вообще насрать на коврик, позвонить в дверь и убежать
Да. Чтобы не совали нос в чужие семьи, дела, куда их не просят.
Веселуха Муха• 13 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
Ну а вдень вони ж самі вже залишалися? Молодша дитина старшу слухається?
Ухтышка_малышка• 13 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
Тоді я на роботі , хочеться просто розслабитися ввечері, чоловік пропонує орендувати житло дуже близько до набережної , щоб можна було погуляти ввечері.
По старшему ребенку вопросов нет. А вот младший как себя поведет ночью, тем более на новом месте, если вы только планируете арендовать. Смотрите по своим детям, здесь никто не знает их так как вы.
вентиляторная• 13 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
Автор, читаю тут коменти і почуваю себе недоматірю. На пару годин в такому віці, не бачу проблем.
Моїм 13 та 6. Старший сам часто говорить, треба батьків на романтичну прогулянку відправити. Але в батьків ні як не виходить. Один раз їздили на день народження до колеги чоловіка на 4 години. Все гуд. Ми теж за кордоном.
Сорока-ворона• 13 февраля 2023
10 и 7 довольно часто оставляю на 3-4 часа днем, ночью еще не было надобности. Дети ответственные, сидят без проблем.

Птица Говоруша• 13 февраля 2023
14 років??????
Ви серйозно????
А як ви живете взагалі?
Як ви не залишаєте дітей на одинці такого віку 14 і 6 років? я важко це уявляю, якщо чесно... і не разу в житті дитина 14 років не була на одинці?
Пупуговка• 13 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
Це під час відпустки на тиждень
Я в 13 лет оставалась периодически ночевать сама, это не младенец. Наоборот, радовалась таким возможностям, вечером наестся вредностей и смотреть телек до ночи(.
У ребенка моего были каникулы в саду (западная Европа), а у меня работа, оставляла его на 14летнюю девочку-соседку на 5 часов неделю, ее мама гос служащая здесь, отнеслась с энтузиазмом.
Я ей платила 5 евро/час.
Если старший ребенок адекватен и развит согласно возрасту, не вижу проблемы.
волосатое стекло• 13 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
Квартира буде закрита , як і загальний вхід до будинку , тут не буває такого з п´яними сусідами це точно
Якщо Ваші діти стовідсотково сплять без просипу,не балуються й не можуть побитися, або кудись вийти теж погуляти по набережній,то чого питати? Я написала про історії з реальними а не ідеальними дітьми.
вентиляторная• 13 февраля 2023
Ответ дляУхтышка_малышка
Они для себя планируют арендовать, я так поняла
И по вечерам там время проводить..
shaleniravliki• 13 февраля 2023
Ответ дляТак точно!
Не в Украине это запрещено
Где? Германия и Англия эта не вся не Украина, мои по 4 дня сами были
Мизимец• 13 февраля 2023
Ответ длявентиляторная
Статися моле і по дорозі в школу, магазин і т.д.
Чи в 14 років дитина весь час при Вас?
Тут іде річ, ще про дитину 6 років, а
не тільки 14
Птица Говоруша• 13 февраля 2023
Моїй житині 12...
Я залишаю її саму років з 8. Вже 2 роки вона сама ходить в школу, гуляє еа вулиці, їздит в табори.
Вона готує, прибирає і заголом дуже адекваатна.

Я пам´ятаю себе в 14-15 років, я працювала.
Автор, вибачте, ваша дитина з діагнозом? Яки причини, що ви не в змозі залишити її на одинці?
автор Попижёновна • 13 февраля 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Ні, ніколи самі вдвох не залишалися , вдень менший в школі
Мизимец• 13 февраля 2023
Ответ дляволосатое стекло
Я бы не оставляла.Вот как пример,что может произойти (примеры из жизни): младший проснется,пойдет искать маму и выйдет на улицу.Пьяный сосед спутает квартиру и начнет ломиться в двери,перепугав обоих.Дети проснутся,начнут дурачиться и кто-то получит травму.В 9 случаях из 10 будут спать.Но то что я написала было среди моих знакомых.
Згодна з вами, тим паче, що це чужа країна, але вирішувати звичайно мамі, що для неї важливіше
автор Попижёновна • 13 февраля 2023
Ответ дляУхтышка_малышка
В 99% випадків він засинає моментально і спить до ранку
Так точно!• 13 февраля 2023
Ответ дляshaleniravliki
Я понимаю, что сейчас беженцы и стран других не знают кроме этих. Но они есть и запреты тоже. Думаю, что полный список вам подскажет Гугл
автор Попижёновна • 13 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
14 років??????
Ви серйозно????
А як ви живете взагалі?
14-ти річна часто сама,з цим проблем нема, а щ меншим ніколи не залишалася

Птица Говоруша• 13 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
І навіть старша дитина ніколи сама не залишалася?
Чесно, не можу уявити навіть такого.
Сорока-ворона• 13 февраля 2023
Автор, с вашими сомнениями, то лучше не надо. Весь отдых у вас будет сердце не на месте и не сможете отдохнуть как следует.
Птица Говоруша• 13 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
То в чому проблема? Вони хворі? Чи як??
автор Попижёновна • 13 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Моїй житині 12...

Просто ніколи раніше не залишала, не було такої потреби
Ухтышка_малышка• 13 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
Тогда гуляйте спокойно. Старший позвонит, если что.
автор Попижёновна • 13 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Чесно, не можу уявити навіть такого.
Старша залишається , сама може бути весь день, з меншим ні - не залишалася
shaleniravliki• 13 февраля 2023
Ответ дляТак точно!
У нас в Словакии с этим проблем нет, мне Гугл не нужен, у меня дети самостоятельные и ночуют сами и передвигаются по городу сами тоже без проблем. Я как раз написалась, что такие как вы других стран не знают, вы по ходу и есть та беженка
автор Попижёновна • 13 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
То в чому проблема? Вони хворі? Чи як??
Проблема в моїй тривожності
Болтушка Му• 13 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
То в чому проблема? Вони хворі? Чи як??
Ну не все родители спихивают младшего на старшего.
Птица Говоруша• 13 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
Я не просто не можу уявити як це можливо
Чесно...
Дитина молодше, я вже писала, 12 років... гуртки, поседеньки у дворі з підлітками, ходить в школу - тільки сама. Їм потрібні прояви самостійності.
14 років - жесть. Ви заопікали. Дайди продохнути.
МеняАЖтрусит• 13 февраля 2023
Ответ дляПупуговка
Где конкретно это запрещено?
Знаю только Финляндию. В Германии, например, такого запрета в законодательстве нет.
Много мифов.
В Іспанії заборонено залишати дітей до 12 років без нагляду дорослих. А 14 років— це ще не доросла людина