GreenTree777• 13 февраля 2023

Дівчата, ви вже читали гарну новину?

Привіт
Дивно що не знайшла ще тут цієї новини, але вона прекрасна, якщо це правда
Що думаєте на цей рахунок?
LudaSHS• 13 февраля 2023
Ответ дляkanuka
новина это типа единого марафона, умереть не встать А тем временем в мире пипец твориться, иран будет ядерную наращивать на пару с Китаем Иран с рф в татарстане завод дронов открывают, вместе производить будут, и это дроны не такие как сейчас
О да ...прям таки Иран уже с китаем и уже бомбу
Цикл не завершен
Обогащение Урана не довели иранцы.

LudaSHS• 13 февраля 2023
Ответ дляboringmovie
це справді дивно! теж про це сьогодні думала.

мені про можливий розвал рашки намікає тільки те, шо газпром свою тіпа ’охорону’ набирає. якшо еліти будуть між собою гризтися, то це нам в плюс!
И у бизнеса начали забирать деньги.
всеЛенаЯ• 13 февраля 2023
Ответ длякатерина12009
Бред. Рабы только когда жрать нечего будет могут попереть против хозяина, и то эти наврядли
Ну ленін з бальшевікамі знесли царя. По леніну в кожну область - і стадо піде. Воно все одно тупе і дурне.
всеЛенаЯ• 13 февраля 2023
Ответ дляagata116
Ця новина, явний фейк.
А ось ця, яку прочитала я, мене напрягла((
Все норм, це щоб ті всі глибоко стурбовані швидше розчехлялися. Якби нам рік тому дали те, що дають зараз!
LudaSHS• 13 февраля 2023
Ответ дляagata116
Ця новина, явний фейк.
Ниче там нет напряжного.
Это наш союзник, просит для нас.

Если что всегда совет - читать всю! Статтю

https://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-pr...
LudaSHS• 13 февраля 2023
Ооо американцы подсуетились

Вот оно
Что писала выше

’Посольство США в россии призвало американцев немедленно уехать из страны.’

Они должны бояться! Русские! 24.02.23
Ruovet• 13 февраля 2023
Конечно же, бред, даже не знаю, на чей интеллектуальный уровень рассчитанный. Даже не на манькин.
LudaSHS• 13 февраля 2023
Еще новость
Хоть в теме бреда от тсн
Но другой в разлеле - нет.

Партия Шольца на местных выборах в Берлине потерпела сокрушительное поражение.
Победа досталась оппозиционная партия Христианско-демократический союз (ХДС)

Лидер партии Фридрих Мерц первым из немецких политиков приезжал в Киев. 1 и 2 мая он посещал Киев и Ирпень.

Мерц критиковал Шольца еще в апреле 2022 за не желание поставлять оружие Украине.
Он выступал за поставки оружия еще до начала крупномасштабного вторжения в январе 2022 года.
ann.ko• 13 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Ооо американцы подсуетились

Вот оно
Что писала выше

Они должны бояться! Русские! 24.02.23
Источник можно? Желательно не тг канал.

LudaSHS• 13 февраля 2023
Ответ дляann.ko
Источник можно? Желательно не тг канал.
Канечно, вы думаете, я новости в тг канаде черпаю?

https://ru.usembassy.gov/travel-advisory-russia-do...

Да да это секьюритиалерт обычное
Но хай звучить во всех сми!

Вы против ’ кошмарить’ рашиков?
LudaSHS• 13 февраля 2023
Ура
Рашисты подхватили новость
Спасибо русским сайтам! Кошмарят рашиков сами!
Кузякин• 13 февраля 2023
Ответ дляGreenTree777
Є люди, після спілкування з якими посмішка не сходить з обличчя і приємний післясмак від бесіди. Так ось ви не відноситесь до таких людей, м’яко кажучи))
Mirona• 13 февраля 2023
Из серии -- написано на заборе, по сути дешевый фотошоп (даже не фотошоп в нем шарить надо, а Пайнт из набора майкрософт, работа школьника). Можно еще и подпись Путина добавить - чтоб Все уже наверняка поверили
LudaSHS• 13 февраля 2023
О наши Каналы стали печатать сьеюрити алерт сша.
Что надо покинуть россию
Да в расеи нынсе опасно. Смотрите, как вектор поменялся, этими алетр наш кошмарили раньше.
Теперь пусть русские шифруют.
musilda• 13 февраля 2023
Ответ дляInci
А вдруг? Вспомните как смеялись с тех,кто писал ’будет война!’, что-то будет, вот увидите
Про ’ а вдруг ’ надо просто конституцию почитать ) вступить по референдуму можно, а выйти нет ,законы )) это просто безграмотный вброс
musilda• 13 февраля 2023
Ответ дляGreenTree777
Я теж одразу за це згадала і я була з тих, хто чітко розумів, що війна буде. Зараз досі телефонують друзі і кажуть, що згадують мої слова перед війною
Сподіваюсь і з цією темою так буде
Конституция рф вам в помощь ))
Wendy Rhoades• 13 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
там багато приватних армій створюється, при губернаторах різних, тому гризня буде точно
ставлю на бурятів))
ці виродки ще мають себе проявити і на росії.
автор GreenTree777 • 13 февраля 2023
Ответ дляmusilda
Конституция рф вам в помощь ))
Прочитайте статтю повністю
Росія зараз діє згідно Конституції чи що, називаючи наші обл своїми?
osna• 13 февраля 2023
Ответ дляlana_banana04
Вы настолько наивны, что читаете это и радуетесь? Чему там радоваться, когда у нас жопа(
И зечем всю эту ерунду сюда тащить?
Прям,для автора это хорошая новость?

sur_sur• 13 февраля 2023
Ответ дляGreenTree777
Мабуть ви праві. Але так хочеться у це вірити
Мабуть, саме через ці референдуми Подоляк нещодавно наголосив, що за поребриківською статистикою майже 80% московитів підтримують свою владу і війну.
Звісно, є там якісь не згодні, але сподіватися на референдуми точно не доводиться.
Liebelebenn• 13 февраля 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Нікому невідомий заштатний революціонер ленін приїхав на броневику набитому грошами з Німеччини...потрібен знову броневик і якийсь заштатний революціонер
Елена-ленуся• 13 февраля 2023
Зачем этот бред сюда выставлять ? Детский сад
всеЛенаЯ• 13 февраля 2023
Ответ дляLiebelebenn
Так, тій гопоті все одно за ким йти. В них ген критичного мислення відсутній ’в апрєорє’ (як тут кажуть).
В мене є надія, що ’оті всі глобалісти’ знають що роблять. Час настав. Треба ту імперію ідіотизму роздробити.
Бо один ідіот - то ще куди не йшло, а 140 міліонів ідіотів - то вже сумно.
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2023
Ответ дляWendy Rhoades
ставлю на бурятів))
Московити здавна воювали бурятами-монголами. І якщо буряти нарешті пішли б проти них, то було б чудово
боригнув• 13 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Падли русские уже, вместо шахедов и Дронов - шарики запускали всера вечером тоже.
А вот китай.. и нюхает у аляски, и др штаты, и в канаде сбили их шар( что творят
вчора думала, а може то і не китай? з того боку і рашка і північна корея є. і всі ж придурки

ага, вчора шаріки запускали, то капєц. і шо вони цим хочуть? мама каже, шо ім вже лише б насрати нам, як падлюки падлянки роблять. із серії як не з´їм, то понадкушую.
боригнув• 13 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Ооо американцы подсуетились

Вот оно
Что писала выше

Они должны бояться! Русские! 24.02.23
чудово!
Lenusikkuz• 13 февраля 2023
Ответ длясоняшка
Немножко повозмущаются и успокоятся, этих ’людей’ даже мобилизация не мотивирует что-то делать. Но надеюсь я не права
Ви праві. Нічого там не зміниться. Хто хоть щось розуміє вже виїхали, а хто не мав такої можливості нічого не зроблять, бо це така мізерна кількість. Решта барани, які живуть злиденно і вихваляють царя 🤮🤮🤮
Марго_1427• 13 февраля 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
На кубаноїдів є сподівання, там українська кров може прокинутися - це ж наша територія.
Ну возможно..