100%• 13 февраля 2023

Дитина зригує більшу частину молока/суміші

Ми на змішаному. Два дні дитина зригує більшу частину суміші/молока. Причому може зробити це як зразу так і через годину.
Банка с бутылками• 13 февраля 2023
Ответ для100%
Нет не что б не пропала а попробовать. Педиат мой толком галимый сказала пробовать пока не найдете для себя🤷‍♀️ я попробовал ту и ту теперь знаю что нутрилон наша и заказала еще,пока на гв побудет пару дней.Спокойно без паники.
Педиатра выбирали вы себе сами.
Вам подошла первая смесь, зачем экспериментировать?
автор 100% • 13 февраля 2023
Ответ дляОткушу что там торчит
З яким інтервалом годуєте? Який набір ваги?
Дитина може з грудей наїдатись, а з сумішшю аж переїдати. Робіть інтервал для перетравлювання їжі
інтервал дві години. Грудьми годую тепер більшість в ночі,вдень зціджую іноді даю,бо лапає коліки жахливі від Гв. Набирає добре,проблем з вагою не було коли повністтю на гв був, просто його газики колики я не могла довго витримувати,дуже зривалась. Спробувала суміш дитина аж спокійніше стала.
автор 100% • 13 февраля 2023
Ответ дляБанка с бутылками
Педиатра выбирали вы себе сами.
Педиатр у нас местный выбора особо нету в город мотаться с маленьким ребенком зимой прям не оч удовольствие.
Банка с бутылками• 13 февраля 2023
Ответ для100%
Ну это ваш выбор, кто-то мотается, но едет к хорошему. У всех свои приоритеты.
автор 100% • 13 февраля 2023
Ответ дляБанка с бутылками
Боже женщина,идите куда шли, у вас есть машина и возможности я рада за вас. Не надо мне тут говорить что ребенок не мой главный преоритет. Не нравится не пишите и не читайте. Я не имею опыта это мой первый ребенок,вот и зашла узнать мнение других. Но не таких как вы. хорошего дня.
пышка_мышка• 13 февраля 2023
Ответ для100%
Два часа для смеси мало. Надо три
Ларсон Петерсон• 13 февраля 2023
Ответ для100%
ношу
у моей сосдеки по палате было
обильнео срыгиваение. искали искали, мучилась, потом хирург поставил ребенку диагноз ’пилорус’
sky-labs• 13 февраля 2023
Ответ для100%
Я зараз лишень підбираю суміш,вже як два тижні,спробувала нутрілон премиум+ все було чудово. Вирішила ще спробувати хуману антіколікову,бо проблеми з животиком через гв,то зараз вже другий день сильно зригує,саме не фантаном,а просто наче випадкопо виплюнув.
Почему считаете что проблема с животом из-за ГВ?
Пробиотики давали?
Сдайте кал на дисбак
sky-labs• 13 февраля 2023
Ответ для100%
Так і плануємо,але поступово,бо через молоко в нього живіт болить,а як день на суміші провів то почувався добре і какав вчасно,а не раз на 7 днів і то ті какашки давались з криком цілі сутки. Педіатр сказала що то норма, ну а батьки казали мені сидіти на жорсткій дієті,аби дитину не пучило. Але навіть коли я нічого не їла крім супів дитину все одно пучило. А не їсти те що я люблю і хочу дуже складно для мене марально, я тоді дуже нервова і зриваюсь,тому суміш для мене рятунок.
Вам нужно проверить щитовидки и кортизол. Что по вашему мнению вы едите что ребенка пучит?
Роллс-Ройс• 13 февраля 2023
Кормите грудью, колики пройдут. Для облегчения колик давайте семитикон каждое кормление, и если прям беда, трубочку газоотводную ставте.