Зам Ам• 13 февраля 2023
Якщо загубив укр паспорт
Якщо загубив паспорт,, скільки буде коштувати зробити новий? Чи платиться якийсь штраф,,? І за який термін робиться?
ТелаЧьи нежноСти• 13 февраля 2023
Губила давно, то платила штраф якийсь невеликий, чи то 51 грн. Ще тоді треба було в засобах масової інформації розташувати об´яву про недійсність втраченого документа. Новий буде у звичайну ціну. Термін також звичайний.