База_птеродактилей• 13 февраля 2023
Музична школа онлайн
Добрий вечір. Чи реально навчатися онлайн в музичній школі?
Дитині 9 років, є дуже велике бажання грати. Але наше місто у зоні бойових дій, ми виїхали за кордон, а діти які залишилися їздять до вчительки додому вчитися.
Ми тут вже знайшли інструмент, але ж не хочеться втрачати дорогоцінний час, рік, два....Може є якісь онлайн курси для дітей? Чи якась музична школа онлайн? Чи це не реально взагалі? Порадьте що небудь.
Манька Галченок• 13 февраля 2023
Це безглуздя займатись музикою онлайн. Який інструмент? Чому не знайдете закордоном (де Ви зараз) музичну школу? Моя донька завершувала навчання в музичній школі онлайн, так вона вже була достатньо доросла і мала техніку гри вже на інструменті. І інші предмети - сольфеджіо, наприклад - це жах вивчати онлайн самостійно дитині.
Манька Галченок• 13 февраля 2023
Ті вчителі, які будуть наполягати, що це реально навчатись грі онлайн - зацікавлені в грошах, а не в успіхах дитини. Не раджу навіть вчителів, які не від школи. Руки на інструмент повинен поставити професіонал зразу і правильно.
Медсестричка• 13 февраля 2023
Ми займалися в держ.музичній школі онлайн, це просто тортури...
Хоча з іншого боку, це краше, аніж нічого...
База_птеродактилей
• 13 февраля 2023
Дуже сумно це все....
Тут є звичайно ж, але мови не знаємо.
Домовенок Кузя• 13 февраля 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Дуже сумно це все....
Тут є звичайно ж, але мови не знаємо.
Може пошукаєте викладача серед таких же виїхавших. Знаю, що наш викладач з музики зараз у Польщі і дає уроки. Знаходить учнів серед переселенців.
Манька Галченок• 14 февраля 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Дуже сумно це все....
Тут є звичайно ж, але мови не знаємо.
А Ви в якій країні? Теж погоджуюсь що багато наших вчителів переїхало за кордон. Вчить мову і краще йдіть в місцеву музичну школу