дама_из_декрета• 13 февраля 2023

Таро. Кто может посмотреть

На работе непростая атмосфера.Как разрешится обстановка? Какие перспективы?
Кто может посмотреть.Пожалуйста 🙏
автор дама_из_декрета • 13 февраля 2023
Ответ дляTaro Magic
Ну вот приблизно так і вийшло, що проблеми не глобальні, якщо говорити про цю ситуацію в плані проблеми. Потім все внормується, забудеться, вляжеться.
Дякую

Форс мажор• 13 февраля 2023
Ответ дляTaro Magic
Не робила ніякого магічного негативу родичка, але задрість від неї є іможе активно осбуждати і засуджувати вашу сімю за щось (ну тут просто може бути елементарна заздрість і від цього вже і осуд з її сторони через це)
Вибачте, що питаю, можете теж глянути? Відносини на роботі, чи можливі, чи я придумала? Коли він зникне з моєї голови? Дякую
Lada_Taro• 13 февраля 2023
Ответ дляФорс мажор
Чи не одружений чоловік? Так як дві дівчини біля нього)
Чи можливі, трішки неправильне питання, можливо все, якщо захотіти. Шанс на стосунки є, але не ті, що ви хотіли б. Можливий флірт, переписки і все таки ви будете більше ним зацікавені, ніж він вами...Повноцінні стосунки на разі не сформовані з ним, їх не видно, навряд чи будуть.

Забудете і зникне з вашої голови, адже нажаль зрозумієте, що не добились свого((
автор дама_из_декрета • 13 февраля 2023
Ответ дляTaro Magic
У вас точно проблеми на роботі? Тому, що падає, что ви могли багато надумати і накрутити себе, що проблема не така велика, як здається на перший погляд. Деякий час будете закриватись, максимально старатись бути або на самоті, або відстоювати свої межі. Потім все вернеться, як було раніше, тобто проблема вирішиться.
Можете мне еще посмортеть если не сложно на личную жизнь?
Что ожидает меня в личной жизни на ближайшие 6 месяцев? Будет мужчина?
Форс мажор• 13 февраля 2023
Ответ дляTaro Magic

О, і одружений, і на роботі вистачає поклонніц:)
Мені повноцінні ніби і не потрібні, але і викинути з голови не можу. А хочу, бо розумію, що це пуста трата часу, на жаль..
Lada_Taro• 13 февраля 2023
Ответ дляФорс мажор
На легкі стосунки є перспектива, але все таки дуже багато залежатиме від вас, тут ви маєте бути і ініціатором і будете ви більше зацікавлені.
Він активно не налаштований, тому потрібно ’бика за рога’ в даній ситуації))
Выступаю Я.• 13 февраля 2023
Ответ дляTaro Magic

Если не сложно посмотрите мне
Живем у родителем мужа. Постоянно соромся почти каждый день, со свекровью вроде норм отношения. Но почему-то думаю что она как-то причастна к этому. Или я накручиваю себя?
Будет ли своя недвижимость в будущем ?
Спасибо
Форс мажор• 13 февраля 2023
Ответ дляTaro Magic
Ахах)) дякую вам велике:)
Мені простіше забити, бо в своєму житті я чоловіків ще не добивалась:))
Lada_Taro• 13 февраля 2023
Ответ длядама_из_декрета
В вас є якісь свої думки на рахунок того, який повинен бути чоловік, плюс таке враження, що ви або багато думаєте зразу на рахунок сімї, щоб зразу був таким для шлюбу вже. І це може трішки заважати. Чоловіка саме для серйозних на жаль в цей період немає. Багато переживань і знову ж - самі себе накручуєте. Вам потрібно тіршки відпустити ситуацію, легковажніше ставитись до неї.

Lada_Taro• 13 февраля 2023
Ответ дляФорс мажор
Ахах)) дякую вам велике:)
Будь ласка))
Ну так, там ’кружите меня, кружите’ трішки є в нього)
автор дама_из_декрета • 13 февраля 2023
Ответ дляTaro Magic
На найближчий рік теж немає чоловіка на горизонті?)
Платье Длинное бальное• 13 февраля 2023
дівчата подивіться і мені будь ласка. як вирішаться стосунки з загаданим чоловіком? буде якась ініціатива з його сторони?
Форс мажор• 13 февраля 2023
Ответ дляTaro Magic
Будь ласка))
Ну має для того підстави, чого вже там:)
Ви мені аж настрій підняли) дякую!
Краще нехай мене кружать, добре що бажаючих вистачає і окрім нього :)
Баксы_сдам• 13 февраля 2023
Доброго вечора. Дівчата,гляньте будь ласка,на моє особисте життя. Щось не клеїться нічого з чоловіком( чи будемо разом чи навіть не намагатись щось пробувать робити?
СпайдерВумен• 13 февраля 2023
Ответ дляTaro Magic
Посмотрите и мне, пожалуйста на личную жизнь, появиться мужчина для отношений ?
Весотехник• 13 февраля 2023
Девочки, а гляньте пожалуйста и мне. Что меня ждёт в ближайшее время в плане работы, будет ли смена места работы?
ШанельКуКу• 13 февраля 2023
Ответ дляTaro Magic
Можна і мені подивитись одне питання, будь ласка? Чи буде примірення і відновлення стосунків після сварки? Вже місяць не спілкуємось, не можу викинути з голови🙈