Жерица ночи• 14 февраля 2023

Почему до сих пор хейтят Лободу?

Те, кто хейтит, даже и 1% от того что сделала Лобода не сделали. А она помогает очень деньгами и людям и стране.
Накладные мюсли• 14 февраля 2023
Свєта, ви?)
Бандитка Сью• 14 февраля 2023
Сама не розумію. Вона молодець. Відреагувала миттєво і категорично.
Її хейт, мабуть, комусь цікавий. Бєднякова же всі хвалять і пишаються, хоча історія ідентична.
БЦАшка• 14 февраля 2023
Кароль видимо и прочие хейтят .. конкуренция и ничего более .. вроде и Лорачку те же сожрали и она бежала в расию здесь ей кислород и выступления перекрыли
PmB• 14 февраля 2023
Кто ее хейтит и кому она надо?
Мания-Величия• 14 февраля 2023
Ответ дляБандитка Сью
Да ладно ! зовсім різні історії !! Бєдняков не бігав по каналах по різним шоу і не жалівся як його ’бідну’ мати нацисті пресують в У країні ,ЯК ЇЇ БІДНУ замовили тут націоналісти пагані ! А Лобода була майже на всіх шоу ,де пропаганд’ни лили на нас грязюку і сиділа підгавкувала !!! Допомагає зараз- молодець ! але це за ради себе по -перше! -є від чого замалювати грішки !
Мания-Величия• 14 февраля 2023
...але я особисто не вірю в каяття її ! грошики треба ж заробляти ! а в рашці вже не заробиш ! не всти янукович тоді звалити ,вона слідом вже бігла за ним ! бо добре кіркорови і іже з ними мізки промили -купили по простому !
БЦАшка• 14 февраля 2023
Ответ дляМания-Величия
Каналы , TV :))как из прошлого века .. ну на болотах еще их смотрят , меньше б смотрели здоровее бы были
Гжегож Бженчишчикевич• 14 февраля 2023
Сама не понимаю, есть звезды с гораздо большим зашкваром и о них все молчат, а Лобода некоторым, как бельмо на глазу.
Скорее всего правы те, кто говорил, что на нее заказ
Гжегож Бженчишчикевич• 14 февраля 2023
Ответ дляМания-Величия
Повалийка гом.а в рот набрала и деньги ей не пахнут, Лобода могла бы тоже как и повалий петь украинские песни перед убийцами с кремля, но выбрала - уехать и поддержать свою родную страну.
Advoco• 14 февраля 2023
Краще пізно ніж ніколи. Не знаю зто хейтить Лободу… бо є набагато цікавіші екземпляри - Повалій, Бардаш, Лорак… у таких треба громадянство забирати і все. Бо той хейт - до одного місця
Моська-слон• 14 февраля 2023
Мы её с мужем ненавидим просто. Провозгласила себя секс символом украины)) гермафродит какой то
Пургену мне• 14 февраля 2023
Ответ дляМания-Величия
Щось я такого геть про Лободу не чула, те що вона до війни заробляла гроші в Росії, так не тільки вона, але з початком вторгнення вона припинила всі контракти і активно допомагає своїй країні, тому не потрібно так категорично засуджувати. Вона багато коштів вкладає в благодійність і допомогу і відкрито заявила про свою позицію, а не відмовчувалась і переховувалась, як інші селебріті
Пургену мне• 14 февраля 2023
Ответ дляМоська-слон
За що її ненавидіти? Талановита співачка, успішна кар’єра, і людина гарна, допомагає людям і своїй країні.
КаРаКаТиЦа• 14 февраля 2023
Так Кароль не спиться, Лорак позбулась, зараз Лобода...
Коли вже цю Кароль захейтять ))