Тётя Хрюша• 14 февраля 2023
Вдруг кто то страдает слизью в горле, даю совет
Вспомнила, что было время и я страдала вязкой слизью в горле, особенно по утрам. Не могла откашлять, прям до рвоты.Доктор мне так и не помог
Я вычитала, что красный жгучий перец помогает. Нужно его кушать с едой. Я его раньше боялась очень, думала, что он вреден. Так вот, я себя переборола и стала его потихоньку кушать. И это помогло!
Если у меня снова появляется слизь в горле, то я вспоминаю про перец и ем. Буквально на второй день ничего нет.
Здоровья вам, дорогие девочки)
Тётя Хрюша
• 14 февраля 2023
Вдруг у кого проблемы с желудком, то я знаю несколько девочек, которым перец тоже помог со слизью, и плюсом желудок вылечили перцем. Хотя они очень боялись.
Клевотница• 14 февраля 2023
Це ви маєте на увазі що по задній стінці соплі слиз стікають з пазух?
Творческий типаж• 14 февраля 2023
Варення з хвої чи чай- лікує теж добре.
А ще краще сходити на процедури в сагаторій, яещо є можливість
Тётя Хрюша
• 14 февраля 2023
Ответ дляКлевотница
Так, саме це
І коли просто соплі, то теж працює
Клевотница• 14 февраля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Так, саме це
І коли просто соплі, то теж працює
Я промиваю ніс як радив лор, і позбавляюсь цієї проблеми
Правда тимчасово, якось на операцію не готова, читаю що часто не допомагає вона і все вертається
У чесне одна з пазух забита, чорна вся на кт((
МамОмужа• 14 февраля 2023
Ответ дляТворческий типаж
Варення з хвої чи чай- лікує теж добре.
Які саме процедури допоможуть? І який санаторій порадите?
МамОмужа• 14 февраля 2023
Ответ дляКлевотница
Крива перегородка?
Клевотница• 14 февраля 2023
Ответ дляМамОмужа
Крива перегородка?
І це теж, я не в курсі як воно пов‘язано
Перетинка крива з однієї сторони а пазуха забита з іншої
Це я в тому році виявила, до 40 років проблем не було
Я особисто пов‘язую це з тим шо ковідом стромно перехворіла а там хз
МамОмужа• 14 февраля 2023
Ответ дляКлевотница
У мене теж крива( планувала операцію. Майже зібрала кошти. А тут війна((( тепер мучусь з цим. Чекаю, коли вдасться зробити.
выходные пролетают• 14 февраля 2023
Ответ дляКлевотница
Мені допоміг сік буряка з медом.
За три дні все вийшло.
Клевотница• 14 февраля 2023
Ответ дляМамОмужа
Я і вільні кошти маю, сказали операція, читала читала і якось не впевнена стала в тому що вірняк допоможе
ЗавЛабСнаб• 14 февраля 2023
Ответ дляКлевотница
Теж після ковіду така проблема. А чим ви промиваєте?
Клевотница• 14 февраля 2023
Ответ длявыходные пролетают
Мені допоміг сік буряка з медом.
За три дні все вийшло.
Про такий метод не чула
В мене само виходило як труха чорна спресовано така кулька з см, у. Не прям очі на лоба полізли коли така штука висяклась
Промивала місяць підряд фізрозчином, пропила і прокапала що лор виписав
Поки норм
Іноді як шо промиваю раз два і норм
Поки собі не вирішила шо робити кардинально
Поки норм
Іноді як шо промиваю раз два і норм
Клевотница• 14 февраля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Фіз розчин
Лор сказав, можна на постійній основі
Великим шприцом і повільно в кожну пазуху
Лор сказав, можна на постійній основі
Творческий типаж• 14 февраля 2023
Ответ дляМамОмужа
Вам краще звернутися до лікаря в санаторії, який і назначить потрібні. Це може бути і’ соляна кімната’, різноманітні прогрівання.
Рекомендувати конкретні санаторії не можу, оскільки ’користуюся’ лише місцевими, де радонові води.
Отвечаю всем• 14 февраля 2023
Автор, а ви червоний перець свіжий кусочками їсте чи мелений в пакетику в їжу додаєте?
ЗавЛабСнаб• 14 февраля 2023
Ответ дляКлевотница
Фіз розчин
Лор сказав, можна на постійній основі
Дякую
Треба спробувати.
Клевотница• 14 февраля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Дякую
Треба спробувати.
Повільно під великим тиском не вприскуйте
Балаболка• 14 февраля 2023
Ответ дляКлевотница
«Чорна на КТ» это значит пневматизирована, воздушна, ничем не забита, свободна, Черное -это воздух
ЗавЛабСнаб• 14 февраля 2023
Ответ дляКлевотница
Добре))
Клевотница• 14 февраля 2023
Ответ дляБалаболка
Може я не вірно висловилась, я ж спеціаліст)))
Коротше по кт, одна з пазух повністю забита
Теж не пам‘ятаю, лор казав скільки їх там у нас 4 чи 6
Коротше одна забита
Балаболка• 14 февраля 2023
Ответ дляКлевотница
Коротше одна забита
Поняла)
А с зубами нет проблем на той стороне? Гайморова пазуха забита, правильно?
Бывает, что есть проблемы с корнями, или леченные корни и пломбировочный материал уходит в пазуху и от этого выраженное утолщение слизистой оболочки, секрет. Бывает грибковый гайморит, на КТ видно плотное содержимое (мицетома).
Ну а бывает такая анатомия, когда некоторые структуры мешают оттоку из пазухи и это только оперативно исправлять.
Просто каралева• 14 февраля 2023
Послушаю. У мужа после ковида эти сопли постоянно. Утром как пойдет шморкаться по полчаса. Бесят эти сопли.
Чеширская кошечка• 14 февраля 2023
Ответ дляКлевотница
Фіз розчин
Лор сказав, можна на постійній основі
В мене алергічний риніт (стікає по задній стінці). Я теж промиваю постійно фізрозчином. Допомагає не запускати до бактеріального. Що мій слиз в горлі, то є алергічний риніт дізналася тільки в 37років.
Клевотница• 14 февраля 2023
Ответ дляБалаболка
Поняла)
С зубами все ок, бо було купа знімків як Брекети ставили
До стоматологів я ходок, за зубами слідкую ретельно
Шо во де воно взялося
Після війни ще лора пошукаю, хоч про цього відгуки гарні були, другий висновок послухаю
Цей сильно до операції прям схиляв, може й так і треба а може бабла хоче
Це в мене як з фіброаденома ( наче правильно, в грудях) Штефура мене на операцію тягнув настирно
А Бобиляк і Гусева ( ці всі онкомамологи на слуху з відгуками у Київі) сказали не треба і до Еко з нею допускали
Ото я вам натринділа))) все про себе
Шо во де воно взялося
Ото я вам натринділа))) все про себе
Балаболка• 14 февраля 2023
Ответ дляКлевотница
Шо во де воно взялося
Ото я вам натринділа))) все про себе
Шо во де воно взялося
Ото я вам натринділа))) все про себе
Спасибо, мне интересно)
Я тоже в Киеве.
Лора могу посоветовать, я с ним училась, но у него никогда не консультировалась. Отзывы о нем хорошие и человек он был грамотный и глубокий всегда, посмотрите, вдруг вам захочется сходить - Ягельский Евгений Валентинович.
А за фамилии маммологов спасибо, тоже есть проблемы и ищу специалистов
Я тоже в Киеве.
Клевотница• 14 февраля 2023
Ответ дляБалаболка
Спасибо, мне интересно)
Я тоже в Киеве.
Це наче він і є))) в Адоніс на Осокорках до нього ходила
Треба бумажку випуску знайти з прізвищем
Але наче воно
Клевотница• 14 февраля 2023
Ответ дляБалаболка
Спасибо, мне интересно)
Я тоже в Киеве.
Він, фото в інете глянула
Балаболка• 14 февраля 2023
Ответ дляКлевотница
Але наче воно
Я не знаю, где он работает)) Просто знаю, что он в Киеве
Балаболка• 14 февраля 2023
Ответ дляКлевотница
Він, фото в інете глянула
А, ну тогда так)
Так что, не очень вам, да?