Как вы?
Ответ дляСанта-Алла
Дівчата, тільки що в молніі прочитала що раша вперше за 30 років вивела в море кораблі з ядерною. На скільки це правда ? Щось тепер стає ясна картинка з приводу того що , сказали щоб виїзжали посли та туристи з ріші та блядораші
Обсудили уже. Нам пофиг.
Леди на мопеде• 14 февраля 2023
Ответ дляalena2013
Мы так в лагере труда и отдыха в июне в первые дни горохом свежим объедались.
Як нажрались казьонного гороху, поїзд чуть с рельс не сошов
Ответ дляZelenkа
У нас був цілий павільон автоматів, вже коли совок розвалився, там замість жетона можна було кидати 15 коп, чи всі таку монетку пам‘ятають, цікаво.
Саму монетку помню, а вот расценки нет. Я еще при совке ходила в тир со своими тетей и дядей после кино, они были старше меня всего на 8 и 5 лет)) Тир рядом был с кинотеатром.
Леди на мопеде• 14 февраля 2023
Ответ для Просто я
То есть, ты ещё с молодости имела потенциал
Та то не я, то ранняя Вєрка Сердючка
a.ostroverh• 14 февраля 2023
🛫 Заходить на посадку МіГ-31 Мачулищі. (РБ).
Скоро, має бути відбій.
Посилання на наш канал
👉
Надсилайте новини в анонімний бот ➡️@novosty_kiev_bot
➡️ ПІДПИСАТИСЬ
Скоро, має бути відбій.
Посилання на наш канал
👉
➡️ ПІДПИСАТИСЬ
Ответ дляalena2013
А телефон автомат, что на улице везде были, вы тоже вместо монеты в момент, когда собеседник поднимает трубку, стучали по месту куда вставлялась монета и оно срабатывало и вы говорили.
Ответ для Просто я
Жетони потім були, а потім телефонні карточки, вже коли мобільні з‘явились більш-менш доступні десь 99-2000 рік.
Хто ще юнітами поповнював рахунок, динозаврушки?
Ответ для Просто я
Ні, але я знала як розмовляти по міжміському 30 хвилин майже безкоштовно)
frumoasa17• 14 февраля 2023
Буне)))
Я під самий відбій. Я дуже добре, прийняла важливе рішення щодо себе.
Ответ дляZelenkа
У меня появился мобтелефон летом 2000. Уже не помню как платила, помню что очень дорого было. Расчет шел в долларах вроде. И платила за то что я звонила, и за то что мне звонили. Около 100 уе выходило в месяц. Потрындеть любила очень.