Как вы?
Ответ для Просто я
У меня появился мобтелефон летом 2000. Уже не помню как платила, помню что очень дорого было. Расчет шел в долларах вроде. И платила за то что я звонила, и за то что мне звонили. Около 100 уе выходило в месяц. Потрындеть любила очень.
Я більше для понтів носила, таку величезну кірпічну моторолу
frumoasa17• 14 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Яке?
Я заручена тепер
наважилася. Сьогодні рідним ще скажу))
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я заручена тепер
наважилася. Сьогодні рідним ще скажу))

Вилами по Воде• 14 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Добрий ранок!
Норм, вчора нам ’мінували’ школу, то діти сьогодні вдома, я на роботі (онлайн). Дупа все ще болить, треба таки йти в лікарню.
А ви як?)
А чого дупа болить ?(
Ответ дляalena2013
Я как-то раз вырастила, вкусный был. А этот магазинный чересчур усатый, переросший. Мне не очень нравится, а мама покупает.
Ми раніше з подружкою на роботі вирощували, і в салати такі молоді горохові стрілки, а от цього року зовсім до мікрогріну немає натхнення, треба хоч люцерни замочити
Просто Галюня• 14 февраля 2023
До зустрічі, хвилювалочки! Надіюсь не до швидкої! Всім щасливого дня!
frumoasa17• 14 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Я рада за Вас. Ви заслуговуєте на щастя, я щиро так вважаю.
Велике дякую за такі теплі слова.
Леди на мопеде• 14 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я заручена тепер
наважилася. Сьогодні рідним ще скажу))
Поздравляю!
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
А Нокія 3310 була? У мене була 3410, залізна і потім 3510, кольорова. Ото часи були, а зараз всі телефони однакові лопати)
У меня такая была