Просто я• 14 февраля 2023

Хвылювалочки, всем привет

Как вы?
mmi583@mail.ru• 14 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Ой нет)))
Мне кажется это не мое)
Пару раз звали, а я как та сбежавшая невеста...
Спасибо, досвиданья)
О, ви мені прям мене нагадали. Заміжжя в мої плани абсолютно не входило. Пропозиції були але я від них тікала як від вогню. Як то вийшло у чоловіка затягнути мене в рац я до сих пір не можу втямити . Але 12 років живемо, 11 в шлюбі і розумію, що з усіх тільки з ним можу бути така яка я є і він буде мене приймати будь якою і з іншими таких відносин я б не побудувала

mmi583@mail.ru• 14 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Девочки, это конечно замечательно все
Отводновались
Где подарки ваши?)
Ми не святкуємо. Ми святкуємо день весілля. 14 числа можемо хіба що в ресторан сходити.
14 лютого і 8 березня для мене це свята спекулянтів і торгашів.
ok1904• 14 февраля 2023
Ответ для Просто я
Кстати, тогда от души желаю вам встретить своего человека с которым как за каменной стеной. Сегодня такой праздник, что мои пожелания должны исполнится .
Да, мені добре за кам´яною стіною

Хоча я ходила святкувати до мами, так як день влюбленних, а вона в мене Любов, то точно її свято. В неї таке смачне домашнє вино, на смак і колір ’Солнце в бокале’, шикарний купаж(одного року було солодке, іншого кислувате, я змішала).
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Это прекрасно, когда люди находят друг друга)
И живут в гармонии

И даже сегодня
Суши, вино, вкусняхи, я это и без привязки к праздникам практикую
Цветы живые тоже не переводятся
Не могу сказать, что на мне сегодня спекулировали больше обычного)))
ok1904• 14 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
И живут в гармонии

И даже сегодня
Цветы живые тоже не переводятся
Була б шия, а ярмо знайдеться..

Вірніше було б бажання.
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ дляok1904
Була б шия, а ярмо знайдеться..

Вірніше було б бажання.
Отож)))
Как вспомню первую любовь, готова была прям прогнуться
С возрастом это исчезает)
Сейчас вообще разговор короткий
mmi583@mail.ru• 14 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
И живут в гармонии

И даже сегодня
Цветы живые тоже не переводятся
У мене чоловік знає, що квіти можуть бути подаровані хоч кожен день, окрім 2 днів в році: це 14.02 і 8.03. Йому заздрять всі колеги, друзі і мої колеги, бо в мене соловічий колектив

ok1904• 14 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Отож)))
С возрастом это исчезает)
Сейчас вообще разговор короткий
Хм. Було б бажання. Коли воно в мене було, я була в пошуках 6 роеів, зараз я вже 11 років у другому шлюбі за достойним, було ради чого свою свободу залишити. Хоча я вільна у діях (що скаже чоловік, чи образиться в мене такого не має, сказала я роблю ось це і крапка), а от зараз його підтримка моральна виявилася дуже цінною, за вуха витягнув з дипресії, страху.
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Представила себе🤣
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ дляok1904
И это отлично!
ok1904• 14 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
И это отлично!
Вдячна!
Тому є сенс що бути у парі, що бути одному
alena2013• 14 февраля 2023
Ответ дляok1904
Знайшла статтю. Десь так.
https://www.google.com/amp/s/ikarolina.com/how-to-...
Столової ложки насіння забагато на 0.5 л баночку. Замість кришки в мене спанбонд.
Спасибо огромное! Обязательно попробую.