Как вы?
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Хай женяться діти порадниць)
Ну это я про детей
Малая бы что-то подобное ляпнула однозначно
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Ще кілька років і все буде добре.
А я вот думаю що мене чекає, а то спокій у малому віці потім так компенсується у підлітковому, що буде вирве око
Вот так у меня и было)))
До 7 класса золотко просто
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ длякенгуруша
Зелёнка сваха у нас на советчице)))
Хвилювальна сваха
Может у человека рука легкая
frumoasa17• 14 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Вот так у меня и было)))
До 7 класса золотко просто
Отже, треба запасатися заспокійливими)))
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Вино в холодильнике
Таблетки не хочу)
frumoasa17• 14 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Вино в холодильнике
Таблетки не хочу)
Не вживаю, але не буде зарікатися
так як все можливо
frumoasa17• 14 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Хай женяться діти порадниць)
Відкривайте шлюбне агентство
mmi583@mail.ru• 14 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Потеряла отбивные в морозилке. Есть тут видящие
Поки у мене перерва.
Корисна порада тим, хто щось загубив. Щоб зеайти річ потрібно про себе сказати «вознєсєніє і в четвер» і шукати. Періодично повторювати і шукати . Все знаходиться. Ппревірено.
Мій колега не вірив, поки в чернівецькій обоасиі не загубив собаку хаскі. Довга історія, але собаку знайшли
Ответ дляЛЮБА
Пишут наршараб но он густой должен быть , а этот все таки больше на уксус похож , жидкий с небольшой кислинкой , в этой фирме есть разные бальзамические укусы - ежевика , виноград
Нашраб это из граната. Если написано уксус, то будет жидкое и кисловатое. Если написано соус, то будет густое и сладнковатое.
lyudasichek• 14 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Тир - моя любов з дитинства. І я ще цей автомат ігровий застала, де по кружочкам стріляти.
Пам´ятаю ті кружечки) Якось з чоловіком пішли в тир, він мені хотів показати клас, але показала я) ще в школі влучно стріляла
Леди на мопеде• 14 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Татуювання дозволите?
Моя уже года три как сделала, полностью ключицы. Мама моя - зачем ты ей разрешила?! Ну запрети 20 летней работающей девице что-то
Ответ дляЛеди на мопеде
І я про те, не бачу змісту дорослій людині за власні кошти щось забороняти. То старше покоління думає, що така дівчина бракована і взамуж не візьме ніхто і на роботу)
Влітку сиділи на річці, звернула увагу - ВСІ з татухами, крім можливо тих, кому 35+, там нечасто.
Ответ для Просто я
А телефон автомат, что на улице везде были, вы тоже вместо монеты в момент, когда собеседник поднимает трубку, стучали по месту куда вставлялась монета и оно срабатывало и вы говорили.
Бывало
Но иногда приходилось за неимением 2 копеек 10-ть вставлять. Так что все честно))