Инстагра_мерша• 14 февраля 2023

Як вам вдається втримати вагу після схуднення?

Дівчата, поділіться досвідом, як получається тримати вагу після схуднення і знову не набирати?
Є досвід в схудненні, на ПХ, але варто було повернутись до звичного харчування все вернулось...сили волі не вистачило((
Розкажіть як у вас?
Для драки• 14 февраля 2023
На привычном питании Вы поправились, значит возврашаться к нему точно не стоит

Наполеон Бонапарт• 14 февраля 2023
ви ж самі собі відповіли
було правильне харчування
стало не правильне
на не правильному і гладшають
Челюскина• 14 февраля 2023
У меня правильное (на моё усмотрение) питание это не временно, это обычная жизнь, не диета.
Я питаюсь вкусно, я не голодная.
В 42 года умные весы дают мне 32.
Король дивана• 14 февраля 2023
Ответ дляДля драки
+1 это ж логично
.
Наполеон Бонапарт• 14 февраля 2023
Мені вже за сорокєт і праильне харчуванння наше все
хліб булки пиріжки табу
пивасік табу
цукру дуже мало, в мене не більше 1 кг на місяць
моя улюблена солона риба, теж нажаль табу
Король дивана• 14 февраля 2023
Похудела на 1200 калорий.
Так и продолжаю питаться все время.

Очень странно возвращаться к питанию на котором вы потолстели.. зачем?
Наполеон Бонапарт• 14 февраля 2023
Ответ дляКороль дивана
Похудела на 1200 калорий.
Так и продолжаю питаться все время.

ось до речі дефіцит калорій сумнівне задоволення
з нього легко зірватись.
автор Инстагра_мерша • 14 февраля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
хліб булки пиріжки табу
пивасік табу
Від цукру відмовилась давно. Але маю одну слабкість - випічка. Тортір, цекурок і тд не люблю, а от булки, круасани то смакота. Іноді дуже тяжко втриматись(
Король дивана• 14 февраля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
з нього легко зірватись.
Нет.
Я как то за 5 лет не сорвалась.
Все дело в мотивации - чего больше хочется пожрать или быть худой.

автор Инстагра_мерша • 14 февраля 2023
Ответ дляКороль дивана
Похудела на 1200 калорий.
Так и продолжаю питаться все время.

Так і не хочеться вертатись, але для мене на ПХ виключене мучне/хліб, а це те, що дуже люблю і іноді важко триматись....
Король дивана• 14 февраля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Просто выбираете что вам больше хочется - булку или не толстеть.
Это исключительно вопрос личного выбора.
Коробка с карандашандрами• 14 февраля 2023
Придерживаюсь ПП, в режиме 1500 калл, хожу в спортзал.Мне без ПП нельзя, это теперь мой стиль жизни, можно много чего интересного готовить.Мне 45 лет ,худеть очень сложно, если съем булку на 100, то будет плюс 1 кг.,
Наполеон Бонапарт• 14 февраля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
ну ви ж розумієте що вуглеводи то заготовка під наше сальце

пошукайте рецепти десертів з корисним змістом.

до речі,наш тренер ( вона корегує харчування) радить для запобігання зриву,влаштовувати собі 1 раз н атижденьвихідний і зїсти 1 шкідливий смаколик
автор Инстагра_мерша • 14 февраля 2023
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Ось! Хочу дійти до того, щоб це був стиль життя, а не просто період, в якому худнеш, а далі як буде...
Наполеон Бонапарт• 14 февраля 2023
Ответ дляКороль дивана
Нет.
Я как то за 5 лет не сорвалась.
одного вашого досвіду дуже мало.
автор Инстагра_мерша • 14 февраля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт

Ответ дляИнстагра_мерша
Если вы скушаете один круассан за два дня и пробежите на дорожке 2 км, то ничего не будет, а если кушать их по 10 штук, то конечно потом ужас.
Наполеон Бонапарт• 14 февраля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
то і все. шукайте рецепти під свої потреби.
там яблуко з творогом та медом, творожну запіканку, якісь пряники на овсяній мукі
Король дивана• 14 февраля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
одного вашого досвіду дуже мало.
Выбор есть у каждого.
’Срываться’ это личный выбор.

ПростоБелка• 14 февраля 2023
Ответ дляЧелюскина
Я питаюсь вкусно, я не голодная.
В 42 года умные весы дают мне 32.
можете приблизительно описать принципы вашего питания
пожалуйста
Ответ дляИнстагра_мерша
Тогда ищите рецепты.Для примера у мужа салат из огурцов ,помидор с майонезом - 50 калл, а у меня зелень с руколой,мариновоной грушкой и сыром лазур - 30 калл.У него по весу 200 грамм, а у меня 650, Или печенье обычное на 100 грамм-500 калл, а морковное 160 калл
Наполеон Бонапарт• 14 февраля 2023
Я автор хочу вас підтримати.
Для мене спочатку ПП було не наче мене чогось позбавлять в житті.
Наче я якась нещасна і на дієті сиджу.
Але тренерша нам на заняттях монотонно розповідає
що смажені реберця, копчені продукти то наші судини
цукор то наш целюліт
мука то наше сальце
білок то наші цеглинки для організму
овочі та фрукти це щастя для нашого ЖКТ,
що корисні жири це краса нашої шкіри та волосся

і вже сам задумуєшся, а чи хочу я цей біляш?
olena_shch• 14 февраля 2023
Для мене худнути це правильно харчуватися в межах адекватної калорійністі. Харчуватися інакше, як колись, вже сьогодні не дозволяє здоров´я, вік і наявність годовалої дитини/ сім´ї.
ViktoryjaG• 14 февраля 2023
Я вам больше скажу. Я похудела на 30 кг и 10 лет удерживала вес на ограничении мучного, сладкого, жирного и пр. Но с возрастом я стала поправляться уже и на этом питании и приходится ограничивать себя еще больше, иначе сразу жирею.
Образ жизни примерно одинаеовый.
olena_shch• 14 февраля 2023
Я харчуюся по кето 3 стадії, це без входу в кетоз.
Наполеон Бонапарт• 14 февраля 2023
Ответ дляКоробка с карандашандрами
погоджуюсь.
Спочатку я як дурна жерла відварене філе, яйця та салат і була сумна
а потім
бурячок з фетою і руколою ( у вас вже слинка потекла?)
шампіньони з фаршем з курячого філе в духовці, уха з лосося, скумбрія запечена
автор Инстагра_мерша • 14 февраля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Я автор хочу вас підтримати.
Наче я якась нещасна і на дієті сиджу.
цукор то наш целюліт
мука то наше сальце
білок то наші цеглинки для організму

Дякую Вам за підтримку🌼 хочеться постійно не думати, як уникнути споживанння некорисних продуктів, а просто рослабитись і харчуватись без відчуття, що я на дієті)
Вот чего мне хочется пишу в интернете, например пицца диетическая каллории и смотрю есть рецепт на 76 калл,а в обычной 330
автор Инстагра_мерша • 14 февраля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
погоджуюсь.
а потім
Оооось, розумію про що ви...до цього мені треба ’прийти’
Наполеон Бонапарт• 14 февраля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
як уникнути? не купувати.
купіть раз в неділю індички, телятини,закупіть в атб морожені овочі і забийте холодильник.
турецьким йогуртом замініть майонез і сметану
бальзамічним оцтом замініть соєвий соус
купіть яблук , наваріть бурячк