Ms. Скромность• 15 февраля 2023
Які плани, Суми?
Збираєте речі, збираєтесь виїжджати? Знайома писала, що склала великі сумки, а не просто тривожний рюкзак. Я ще сижу, лише доки склала. А ви як?
Каяспер• 15 февраля 2023
Ответ дляMs. Скромность
Ну як це в Сумах не більше. Якщо говорити про наступ, то Суми якраз на шляху у них, на відміну від інших міст.
Такого наступления пока не будет. Скорее всего.
Пышечка• 15 февраля 2023
Ответ дляMs. Скромность
Удалено администрацией...
Дайте посилання на нормальне джерело про авіацію на кордонах, а не на проплачену рашкою заказуху у зарубіжному виданні, яку розтягнули наші джерела аби не запізнитись. Йде інформаційна війна. І зараз перед річницею вкидів буде ще більше. Перестраховуйтесь, але не поширюйте цю паніку на форумах і в соцмережах.
Ответ дляПышечка
А я десь щось поширила?
Я_на_кожухе• 15 февраля 2023
Ответ дляПышечка
А що є нормальним джерелом?
Наші то точно розтягли про цю авіацію.... Паніку нагнали сто відсотків
А автор боїться не цього, а наступу
Пышечка• 15 февраля 2023
Ответ дляЯ_на_кожухе
А що є нормальним джерелом?
А автор боїться не цього, а наступу
Точно не єдина стаття від Financial times. В інших іноземних джерелах є подібна інформація? Я щось не знаходжу.
Я_на_кожухе• 15 февраля 2023
Ответ дляПышечка
То в яких інших?
Я ж запитую, що є для вас тим супер джерелом?
Скоро_вчера• 15 февраля 2023
Ответ дляMs. Скромность
Удалено администрацией...
У мене батьки на Сумщині, їм під 70. І я щоразу як бачу такі теми, то аж груди здавлює
Пышечка• 15 февраля 2023
Ответ дляЕвга-9246
А я десь щось поширила?
Ви поширили чиєсь поширення. З якою метою? Нащо читати і шукати першоджерело, треба терміново притягнути вже третю тему на форум.
Я_на_кожухе• 15 февраля 2023
Ответ дляПышечка
А це?
При цьому у вівторок на зустрічах з країнами-союзниками, які підтримують Україну, міністр оборони США Ллойд Остін підкреслив загрозу, яку становлять значні військово-повітряні сили Росії.
Я_на_кожухе• 15 февраля 2023
Ответ дляСкоро_вчера
А де саме? Мої батьки також із Сумщини родом. Там родичів багато
Пышечка• 15 февраля 2023
Ответ дляЯ_на_кожухе
То в яких інших?
Я вам ще раз пишу, що якби ця інформація була такою, що їй можна довіряти, то чому окрім Financial times більше жодне іноземне видання про це не пише? Чому тільки ця стаття є першоджерелом? Минулого року про наступ писало багато видань, а не одне.
Скоро_вчера• 15 февраля 2023
Ответ дляЯ_на_кожухе
Лебедин. Прошу їх молю щоб хоч би до брата в Полтаву перебралися, як об стіну горохом.
Ms. Скромность
• 15 февраля 2023
Ответ дляПышечка
Де в мене в темі є якесь поширення? Просніться
Я_на_кожухе• 15 февраля 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Кролевець мої
Шкура Шуры• 15 февраля 2023
Ответ дляMs. Скромность
Тогда уж проще через Чернигов, один из ближних маршрутов.
Но всё будет хорошо.
Скоро_вчера• 15 февраля 2023
Ответ дляЯ_на_кожухе
Кролевець мої
Дуже надіюсь що все буде добре. Боже, аби так 🙏
Пышечка• 15 февраля 2023
Ответ дляMs. Скромность
У вас є посилання на міфічну подругу, яка, якщо існує, начиталась панікерських новин, а ви нічого не перевіривши, не надавши жодної вірогідної інформації, притягнули це на форум, щоб дестабілізувати і накручувати народ.
Стильная штучка• 15 февраля 2023
Как почитать три подобных темы, все такие позитивные!
Посбивают, не смогут зайти, да посбивают, но будет лететь так, что мало не покажется. И какой будет масштаб выезда?! Или прыгнем в метро и не сможем вылезти...
Сколько_мне_лет?• 15 февраля 2023
Ответ дляСтильная штучка
У Вас хоч метро, а тут хіба підвал... За рік війни так і немає де ховатись.
Сестрица Алёнушка• 15 февраля 2023
Мне страшно такое читать. И так заснуть не могу. Я из Сум(((( Боюсь. Как вспомню март, тошнит от страха
Я_на_кожухе• 15 февраля 2023
Ответ дляПышечка
Ви читали автора? Мова про наступ з півночі.
Чого ви напали? Це ви притягли у тему про авіацію і про не ті джерела, які варті уваги.
Я_на_кожухе• 15 февраля 2023
Ответ дляПышечка
Здається, що ви панікує більше ніж автор. Тому і кидаєтеся
Пышечка• 15 февраля 2023
Ответ дляЯ_на_кожухе
Дістали вже рік тягнути увесь інформаційний бруд сюди і поширювати з пустого в порожнє в однакових темах: Великдень, 9 травня, День незалежності, Новий рік, тепер річниця і далі по колу. Мене заголовок авторки вибісив. Один в один із темою нижче.
Запыхалась• 15 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Ви вірите в повторення 24.02? От реально вірите?
А год назад какой % верил?
МощныйШива• 15 февраля 2023
Ответ дляСестрица Алёнушка
Я тоже из Сум. Живу в 2км от центра.
За все время ни разу не ходила прятаться в подвал.
Сумы пронесло, думаю и 5% нет таких жертв и разрушений по сравнению с Черниговом или Харьковом.
Я_на_кожухе• 15 февраля 2023
Ответ дляПышечка
Ви вперше чуєте, що кордон на півночі під обстрілами? Чи то також не такі джерела як потрібно? Сумська і Чернігівська область мають свої особливості.
І не тільки під якусь дату люди переживають, а постійно.
А наразі це посилилося просто. Ніхто сюди ніякого бруду не тягнув.
Ви самі звідки?
Каяспер• 15 февраля 2023
Ответ дляПышечка
То навіщо Ви в тему заглянули, якщо вже заголовок Вас вибісив?! Навіщо нерви собі псувати і настрій людям? Проходьте вздовж, там нижче багато тем про сз, пз і тп
Сестрица Алёнушка• 15 февраля 2023
Ответ дляМощныйШива
Я тоже из Сум. Живу в 2км от центра.
Это понятно. Но когда нас окружили, было страшно. Когда в магазинах полки пустые. Я знаю какие зверства были в селах под Сумами. Как они по хатам ходили. Как папу моей знакомой убили(((
Страшно то, что они рядом. 40 км
Ответ дляПышечка
Удалено администрацией...