Ms. Скромность• 15 февраля 2023

Які плани, Суми?

Збираєте речі, збираєтесь виїжджати? Знайома писала, що склала великі сумки, а не просто тривожний рюкзак. Я ще сижу, лише доки склала. А ви як?
Нетутешня• 15 февраля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
В Сумах опасность не больше, чем в других городах. Они в первую очередь столицу атаковать будут и прифронтовые города. Конкретно Сумы им вряд ли интересны. А вот если ехать под обстрелами, то можно пострадать. Тогда уже надо заранее и сразу заграницу.
А как можно атаковать столицу, не проходя Сумы или Чернигов?

Штора с кисточкой• 15 февраля 2023
Ответ дляПриму в дар
Там началось намного активнее и напористее.
По крайней мере так мои ребята говорят на нескольких направлениях. Это совпадает с мнением тех аналитиков,которых я слушаю.
Так, чоловік мій теж так каже, він аналітик, вони цю ситуацію моніторять з Києва по зібраним даним з усіх точок. Дуже активно пішли в наступ, їм взагалі людей не шкода, при чому техніку бережуть, працюють людськими ресурсами. Господи, швидше б нам перекинули американську техніку. А то поки вони свої яйкі чухатимуть,наші хлопці від тих дебілів страждають.
Сижуревувшоке• 15 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Ви вірите в повторення 24.02? От реально вірите?
Технику ж не просто так стягивают?
Значит будут наступать.
Или вы думаете пугать будут и увезут ее потом?
ВсеЧетко• 15 февраля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Я из Сум. Заехал квартирант недавно, он военный, на границе где то на нашей. Сказал, что точно никто ничего не знает пока, но есть несколько вариантов: зайдут со стороны Белополья, но там их давно ждут уже, знаю точно. Да и они наверное знают, потому что та граница все время жестко обстреливается. Или как заходили, со стороны Ахтырки. Но по факту в Сумы они не смогут зайти да и не за чем им это, но может быть снова окружение, как в марте. У меня ничего не собрано, да и от знакомых не слышала, чтоб паковали чемоданы. Но и правду мы точно не всю знаем. Вот военный говорил, что несколько дней назад, когда в городе слышно было очень, пыталась прорваться группа порядка 100 чел. Их то завернули быстренько, но и никто ничего не сказал, чтоб панику не сеять. Так что надежда только на чуйку и везение((((
Сижуревувшоке• 15 февраля 2023
Ответ дляПышечка
Ви поширили чиєсь поширення. З якою метою? Нащо читати і шукати першоджерело, треба терміново притягнути вже третю тему на форум.
А вам то что? Шукайте джерело. Нас устраивает и ТГ
МошеЙница• 15 февраля 2023
Ответ дляВсеЧетко
Нічого собі, а написали що то навчання було..
ВсеЧетко• 15 февраля 2023
Ответ дляМошеЙница
Я не берусь утверждать о правдивости этой информации, так как человека этого видела пару раз. И где он там и кто, я не знаю точно и знать не хочу. Это могут быть всего лишь военные сплетни. У меня много знакомых в ЗСУ и все разное говорят, даже в одном и том же районе находясь
из желе я• 15 февраля 2023
Ответ дляБлины со смайликами
Я із Сум, речі не збираю, але є авто, раптом що будемо виїзджати((( родичів в інших містах немає , куди їхати - невідомо. Я без чоловіка, зі мною старенька мати і котик старенький, вірю що наступу на Суми не буде, але я і рік назад була в цьому впевнена (((
Сьогодні збираюся в театр , виступає Могилевська, в неділю купила коштовну річ, в січні купила бігову доріжку, також потратила купу грошей, я оптиміст, якось так і живу …
Где работаете?
У нас не то что ’коштовні речі’, продукты не за что
Кима_кепка• 15 февраля 2023
Ответ дляМошеЙница
Ну про навчання я ще тоді не повірила. Зазвичай про навчання попереджують заздалегідь, а не постфактум.
Але в повторення 24-го я не вірю. Ніхто із знайомих з міста не виїджав. Ми теж тут. Про всяк випадок склала список необхідних речей, щоб потім в паніці не збирати і машина заправлена. Нам є куди їхати - Черкаси, Рівне, Волинь чи Туреччина.
Ми 24-го поїхали до Боромлі, що під Тростянцем. Виїхали звідти за 2 дні до окупації. Коли 10 березня повернулися в Суми, щоб взяти речі і їхати далі, то місто в порівнянні з Боромлю здавалось непідступним форпостом. Після Боромлі, де танки їздили під нашими вікнами, я почувалася в безпеці.
А ось у війну до 24-го я вірила. Мені так було неспокійно, але рідні мені не вірили. Я ще на чоловіка розвалилась і пішла з його карти про всяк випадок половину грошей зняла і зі своєї карти купила продуктів на 2 тиждні. Це було 23-го.

из желе я• 15 февраля 2023
Ответ дляВсеЧетко
Никто ничего не знает. Через Суджу зайдут и всё. На границе полно техники. Наверное, у них действительно сейчас планы на Киев и Донецк.
Как уже надоело всё! Хоть бы на старости не остаться бомжом.
РойЛеля• 15 февраля 2023
Ответ дляЗапыхалась
А год назад какой % верил?
Тут малий процент тоді вірив і жорстко чмирили тих, хто щось тут писав про це. А тепер читаю що більшість пише ’ я точно знала про війну, це ж було як білий день ясно. Купа родичів в сбу попередили. Підготувалась. Виїхала’
Анонимба• 15 февраля 2023
Ответ дляПышечка
Ви під копірку ці теми клепаєте? Що далі? Давайте вже: ’Які плани, мацква?’ для різноманіття.
Чудова ідея, треба б таку тему закинути на форум москальских самок. І ще аналогічну про наш улюблений Бєлгород
Анонимба• 15 февраля 2023
Ответ дляНетутешня
Подивіться на географічну карту. Київська область має спільний кордон з бульбашами.
Кима_кепка• 15 февраля 2023
Ответ дляНетутешня
Для похода на Киев им Сумы вообще без надобности. Беларусь и Чернигов ближе. 24-го на Киев через Чернобыль, Иванков, Бучу шли.
По Сумскому району они больше на Харьков шли.
Кстати, наши тоже готовились и готовятся. Соседи в сёлах видят, что там ездит.
Чавонадо• 15 февраля 2023
є куди їхати, але навіть думки немає виїзджати. Вірю в ЗСУ, не виїхала рік назад і зараз навіть не думаю, все моє оточення так само.
Чучело-Мяучело• 15 февраля 2023
Ответ дляПышечка
Дістали вже рік тягнути увесь інформаційний бруд сюди і поширювати з пустого в порожнє в однакових темах: Великдень, 9 травня, День незалежності, Новий рік, тепер річниця і далі по колу. Мене заголовок авторки вибісив. Один в один із темою нижче.
А звідки ви, така безстрашна?
sobacura• 15 февраля 2023
Ответ дляЗапыхалась
А год назад какой % верил?
Нічо шо ситуація в порівнянні з минулим роком докорінно змінилась?
Kidstaff Bot• 15 февраля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
nata tima• 15 февраля 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
А звідки ви, така безстрашна?
Мабудь точно не з Сум . Коли тебе це не стосується,то можно не хвилюватися .

автор Евга-9246 • 15 февраля 2023
Ответ дляТень льва
Шо вы мелете???
Захопоплювати область?
За год не захватили
А щяс возьмут ?!
За який год, вони частину Сумської з перших днів захопили. Потім пішли. Ви не про те мелете, жіночко.
MilaG• 15 февраля 2023
Мы никуда не собираемся. Мы у себя дома на своей земле.
Мила 26• 15 февраля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Вообще-то, больше.
Сравните количество погибших в Сумской обл февраль - март и, например, в Полтавской
автор Евга-9246 • 15 февраля 2023
Ответ дляТень льва
Блин ну какая буча????????
Не будет такого
Что вы нагнетаете?!!
Ідіть уже мимо зі своїм нагнєтаєтє. Задрали
MilaG• 15 февраля 2023
Ответ дляНетутешня
Самолетами
Мила 26• 15 февраля 2023
Автор, ну вы же не первую тему создаёте. Вам как-то помогает паниковать?
Или легче, если и другие начнут паниковать с вами?
Вас в прошлой теме успокаивали, как видим, это не помогает, тогда зачем ещё одна тема?
Может, лучше на месяц переехать в западную область, чтоб не нервничать ежедневно?
автор Евга-9246 • 15 февраля 2023
Ответ дляМила 26
Мені допомагає, так. Минула тема була давно, тоді допомогло.
А вам що допомагає? От те і робіть.
Чому ви намагаєтесь вказати кому і як робити. Люди мають право робити щось, що допомагає саме їм, навіть якщо ви цього не схвалюєте. Прийміть це.
Мила 26• 15 февраля 2023
Ответ дляКима_кепка
Нет, не на Харьков. С нашей стороны заходили и ехали часть на Сумы, часть на Ахтырку. И абсолютно ничего не поехало в сторону Харькова
Мила 26• 15 февраля 2023
Ответ дляЕвга-9246
А вам що допомагає? От те і робіть.
Та звичайно, що мають право, але бажано так, щоб не шкодити іншим
автор Евга-9246 • 15 февраля 2023
Ответ дляМила 26
Вам конкретно чимось зашкодила моя тема?
Мила 26• 15 февраля 2023
Ответ дляЕвга-9246
Ось тут ви і самі вказуєте, що кому робити.
Але ж і справді нагнітаєте