Чи взагалі не можна більше зняти чи просто буде комісія? Тоді який ліміт з комісією? Дівчата підкажіть будь ласка.
Ответ дляТатьяна89
За границей больше не снимите.
Ні, треба в Україні.
Ответ дляСвята
В гривне? Снимаете молча
Вроді в банку більше не дадуть, наскількия зрозуміла. Чи комісія чи взагалі не можна
Ответ дляТатьяна89
Лучше узнать нюансы у своего банка.
Поднимите лимит карты, если он только 100
Вроді як держава не дозволя більше зняти.
Olena Dnipro• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Ні, треба в Україні.
Лимит на снятие заграницей или на покупку с ин.сайтов.
100 тысяч 1 человек один банк.
Ответ дляOlena Dnipro
100 тысяч 1 человек один банк.
А чи є ліміт на зняття коштів в Украні? Може я не так зрозуміла
Olena Dnipro• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Вроде нет. Но лучше позвонить в банк.
Ответ дляnataangel
Це тільки я не розумію нащо знімати такі суми? Все ж можна придбати оплативши рахунок чи через термінал. Хіба що щось незаконне.
Що ви верзете, яке незаконне? Це тільки на порадниці звинуватять в чомусь незрозумілому
Ответ дляkanni
В гривне тоже 100 000 грн. в день ограничение
А якщо зверху, то не можливо чи просто комісія?
Ответ дляМодница 80х
Ого яка агресивна реакція на просте питання. Так, я дійсно не знаю, навіщо готівка, хіба що трошки на випадок вимкнення енергії. Чому так відреагували? заспокойтеся
Ответ дляkanni
Неможливо. Переказуйте на іншу картку, знімайте з іншої ще по 100 000.
Гарна ідея, тож 100 тис в одному банку.
Ответ дляnataangel
Бо я питаю поради, а ви мене звинувачуєте в незаконному. Як на таке реагувати?
Ответ дляnataangel
Де звинувачення, то припущення)
Ви і правда думаєете, що люди що знімають більше 100 тис то на щось незаконне витрачається? Ви ціни в країні давно бачили?
Ответ дляМодница 80х
Вам в один день надо больше 100 000? Или депозит закончился и хотите снять? Вы каждый день можете по 100 000 снимать а если депозит то перевести его на карту, чтобы он не пролонгировался
Если крупная покупка то уточните по оплате, чаще надо на расчетный счет либо можно оплатить картой
Ответ дляСвята
Хочу хату в селі купити. Люди продають за готівку, от і думаю варіанти, я краще. Я думала комісія, якщо зверху
Ответ дляyasia__sv
В Україні знімаєте щодня по 100 тис через касу банка. Або розкидаєте суму на картки різних банків, можна наприклад 100 з моно, 100 з привата, 100 з іншого
Дякую, це схоже варіант
Ответ дляyasia__sv
Банкомати Приватбанку взагалі видають лише по 20 тис кожні 3 години, але не більше 60 тис. Треба була більша сума, то замовляли кілька днів підряд зняття з рахунку через касу по 100 тис
А якщо замовити, то проблем не буде? Тепер зрозумуліше як це працює)