Модница 80х• 15 февраля 2023

Ліміт на зняття грошей 100 тис, а якщо треба більша сума, то що?

Чи взагалі не можна більше зняти чи просто буде комісія? Тоді який ліміт з комісією? Дівчата підкажіть будь ласка.
Татьяна89• 15 февраля 2023
За границей больше не снимите.

Свята• 15 февраля 2023
За границей? Переводите на разные карты и снимаете с разных карт
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляТатьяна89
За границей больше не снимите.
Ні, треба в Україні.
Свята• 15 февраля 2023
В гривне? Снимаете молча
Татьяна89• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Ні, треба в Україні.
Лучше узнать нюансы у своего банка.
Поднимите лимит карты, если он только 100
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляСвята
В гривне? Снимаете молча
Вроді в банку більше не дадуть, наскількия зрозуміла. Чи комісія чи взагалі не можна
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляТатьяна89
Лучше узнать нюансы у своего банка.
Вроді як держава не дозволя більше зняти.
Olena Dnipro• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Ні, треба в Україні.
Лимит на снятие заграницей или на покупку с ин.сайтов.
100 тысяч 1 человек один банк.
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляOlena Dnipro
100 тысяч 1 человек один банк.
А чи є ліміт на зняття коштів в Украні? Може я не так зрозуміла

Свята• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Внимательно прочитайте. В валюте в один день эквивалент 100 000 грн. Но можно каждый день снимать. В гривне ограничения нет
Татьяна89• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Вы не так поняли.
В Украине нет ограничений
Olena Dnipro• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Вроде нет. Но лучше позвонить в банк.
nataangel• 15 февраля 2023
Це тільки я не розумію нащо знімати такі суми? Все ж можна придбати оплативши рахунок чи через термінал. Хіба що щось незаконне.
kanni• 15 февраля 2023
Ответ дляСвята
В гривне тоже 100 000 грн. в день ограничение
theolga• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
В сутки 100 тысяч
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляnataangel
Що ви верзете, яке незаконне? Це тільки на порадниці звинуватять в чомусь незрозумілому
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляkanni
А якщо зверху, то не можливо чи просто комісія?
kanni• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Неможливо. Переказуйте на іншу картку, знімайте з іншої ще по 100 000.
nataangel• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Ого яка агресивна реакція на просте питання. Так, я дійсно не знаю, навіщо готівка, хіба що трошки на випадок вимкнення енергії. Чому так відреагували? заспокойтеся

автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляkanni
Гарна ідея, тож 100 тис в одному банку.
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляnataangel
Бо я питаю поради, а ви мене звинувачуєте в незаконному. Як на таке реагувати?
nataangel• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Де звинувачення, то припущення)
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляnataangel
Де звинувачення, то припущення)
Ви і правда думаєете, що люди що знімають більше 100 тис то на щось незаконне витрачається? Ви ціни в країні давно бачили?
Свята• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Вам в один день надо больше 100 000? Или депозит закончился и хотите снять? Вы каждый день можете по 100 000 снимать а если депозит то перевести его на карту, чтобы он не пролонгировался
Если крупная покупка то уточните по оплате, чаще надо на расчетный счет либо можно оплатить картой
yasia__sv• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Ні, треба в Україні.
В Україні знімаєте щодня по 100 тис через касу банка. Або розкидаєте суму на картки різних банків, можна наприклад 100 з моно, 100 з привата, 100 з іншого
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляСвята
Хочу хату в селі купити. Люди продають за готівку, от і думаю варіанти, я краще. Я думала комісія, якщо зверху
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляyasia__sv
Дякую, це схоже варіант
yasia__sv• 15 февраля 2023
Банкомати Приватбанку взагалі видають лише по 20 тис кожні 3 години, але не більше 60 тис. Треба була більша сума, то замовляли кілька днів підряд зняття з рахунку через касу по 100 тис
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляyasia__sv
А якщо замовити, то проблем не буде? Тепер зрозумуліше як це працює)
yasia__sv• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Ні, це ваші гроші - банк і так бачить, що вони на рахунку.
Можете написати асистенту в чаті в якому відділенні і коли хочете знімати, щоб вас чекала готівка