Мейк-ап форева• 15 февраля 2023

У кого діти перехворіли лишаєм

Була одна маленька пляма на спині. Зараз майже нема й сліду (трохи темне, не чешеться, гладеньке). Два аналізи чисті. Після завершення лікування пройшло більше 2 тижнів. Чи йти здавати втретє обов‘язково?
В лампі теж усе ідеально чисто
Лепешечка• 15 февраля 2023
Йти. В нас було 2 чистих і третій знову лишай
Копуша• 15 февраля 2023
Поки шкіра двічі незагорить (щоб був рівний загар без світлих плям) доти лишаю не позбудитесь. Це якщо у вас звичайний лишай (так званий сонячний, сільський, болотний) ну і якщо діти його хапнули то у них проблеми з печінкою/здоровям, повністю здорових він нечіпає
Неуловимый Джо• 15 февраля 2023
то место, где было пятно, мы мазали 4 недели, так врач назначил. само пятнышко сошло быстрей, поэтому мы обводили то место ручкой и мазали еще недели полторы считай чистую кожу.
параллельно нам прописала для иммунитета сиропчики-капельки-витаминки, все типа бады вроде ничего такого серьезного, но дозировки некоторых были приличные.
Матусік• 15 февраля 2023
Я в дитинстві не раз мала лишай, мама лікувала марганцем, пару раз мастила і все сходило.
Поверталося через певний час, коли знову десь потискала не того кота
автор Мейк-ап форева • 15 февраля 2023
Ответ дляЛепешечка
Ох (( Дякую, підемо
автор Мейк-ап форева • 15 февраля 2023
Ответ дляКопуша
Дякую! Проблем нема