karie• сегодня в 10:58

Иран послал Трампа и будет продолжать бомбить страны

Тегеран не собирается вести переговоры с Вашингтоном на фоне военной операции США и Израиля против Ирана, заявил секретарь Высшего совета нацбезопасности Исламской республики Али Лариджани. «Мы не будем вести никаких переговоров с Соединенными Штатами», — написал Лариджани в соцсети X. Он отметил, что президент США Дональд Трамп своими «ложными надеждами» «погрузил регион в хаос» и «теперь обеспокоен дальнейшими потерями американских военных». «Сегодня иранская нация защищает себя. Иранские вооруженные силы не начинали вторжение», — отметил Лариджани.
автор karie • сегодня в 10:59
абизяны с гранатой.сволочи прокацапские.убийцы
navariya• сегодня в 11:01
Ответ для karie
Одна ядерка от США, и Иран закроется. Как когда-то Япония.
Aksinia 111• сегодня в 11:01
Розвідка США не знайшла доказів, що Іран планував першим атакувати американські війська, - Reuters

Брифінги в Пентагоні тривали понад півтори години. За словами речника Білого дому Ділана Джонсона, представників обох партій у сенаті та палаті представників проінформували про ситуацію на Близькому Сході.

За словами двох джерел видання, під час зустрічей із законодавцями представники Трампа наголосили на загрозі, яку становлять іранські балістичні ракети та союзники Тегерана в регіоні, однак розвідка не змогла знайти жодних доказів, які б свідчили про те, що Іран планує першим атакувати американські війська.
lilul990• сегодня в 11:11
Шось слабенько трамп зачина. Епічний рик чи удар більше в ірана виходить ніж в сша

Вже втратили 2 свої літаки. Плюс розбомблені бази
Flower Girl23• сегодня в 11:10
Ответ для karie
А разве это Иран напал первым на Израиль и США?
lilul990• сегодня в 11:12
Ответ дляnavariya
Такі удари розвязують руки росії
LudaSHS• сегодня в 11:12
Ці іранці відбиті?
Вони проти коаліціі? одне діло з Ізраїль , це периодично, довга історія...з американськими і базами, інше ото пуляють в кого попадуть

А Трампу Нобелевку за бомбардування !
Пишуть буде бомбить, поки не дадуть!
Трендець цьому світу
lilul990• сегодня в 11:13
Ответ дляLudaSHS
Ці іранці відбиті?

А Трампу Нобелевку за бомбардування !
Пишуть буде бомбить, поки не дадуть!
Трендець цьому світу
Триндець дубаям
LudaSHS• сегодня в 11:13
Ответ дляlilul990

Самі класні новітні літаки - технології
А китай на вус мотає
lilul990• сегодня в 11:15
Ответ дляLudaSHS
Самі класні новітні літаки - технології
А китай на вус мотає
Сша позоряться наразі більше ніж якийсь свій імідж і силу показують
lilul990• сегодня в 11:16
А шо британці прогавили балістичні ракеты на Кіпрі. Проспали? Союзники канєшна так собі
natapril• сегодня в 11:16
Ответ дляAksinia 111

Та им нефть нужна.
LudaSHS• сегодня в 11:18
Ответ дляlilul990
Триндець дубаям
Вчора дивилася укр біженця, терер рієлтор в Дубаї.. казав дуже вірить в Збройні сили ОаЕ, і що то найбезпечніша країна світу, трохи посидять в укриттях і все.
І можна інвестувати їм 🫣
Нашій санті Дімополус в тредс понаписували- вивозити себе і дитину, дочку, не виіритт владі. місто на пісках може загинути при виключення електрики
Всі тікають на машинах на границю з Оманом, хто сим знайде.
Білети з Оману 3-5 т дол на літаки
lilul990• сегодня в 11:18
Ответ дляLudaSHS
І можна інвестувати їм 🫣
Білети з Оману 3-5 т дол на літаки
Хай пошлють за нею літак як за тою українкою з собачкою в китаї
LudaSHS• сегодня в 11:19
А ще пишуть.. ви прибахнуті
Скло всюди в висотках, той паркинг все зверху накриє, ті 50-100 поверхів
Не має там безпеки цивільним
lilul990• сегодня в 11:19
Наймудріше рішення для сша відступити, прижати хвоста і взяти Мадяра міністром оборони

І готуватись, готуватись, готуватись. Слабенько шось.
Bambi-kids• сегодня в 11:19
Ответ дляlilul990
І в героїні як шльомоносця...
LudaSHS• сегодня в 11:21
Ответ дляlilul990
І за лободою
А ще син того Щирвінта там застряв, пише людей повно на пляжах ..все спокійно, інколи хлопкі.

Але сам шукає машину тікать через Оман чи Кувейт, Ольга кабо йому в дописі пише як переживає бо син в Дубаї
Саме сезон росіян там
І наших багато
lilul990• сегодня в 11:23
Ответ дляLudaSHS
І за лободою

Саме сезон росіян там
І наших багато
А прикольно буде якшо іран затягне сша в пастку довгої війни. Добре шо американці привикли позориться і їм не впєрвой бо вони вже тікали з Афганістану

Але цей позор спровокує напад росії на європу. Вже найближчим часом
LudaSHS• сегодня в 11:24
Ответ дляlilul990

І нам невпереливки
Заводи не зможуть обробити запит на пво, ракети
І нафта, знову ж.. ціна
Але це може втрутитися китай, вони колись перестали купувати нафту і трималися на запасах місяці, щоб не переплачувати велику ціну, і таки вплинули на ринок попиту
Aurum_• сегодня в 11:36
Ответ дляlilul990

У Вас такие высокие интеллектуальные данные . И почему вы до сих пор не советник трампа?
navariya• сегодня в 12:05
Ответ дляlilul990
А кто знал...?
Зато, курорти закроются - невесело((
navariya• сегодня в 12:08
Ответ дляlilul990

Войны превратились в вирус - просто прикольно пострелять((
lilul990• сегодня в 12:16
Ответ дляnavariya
Багато хто багато чого накопичив. Усім цікаво як долетить, куди, як себе покаже та чи інша зброя.
lilul990• сегодня в 12:18
Ответ дляAurum_
Та я гоню
navariya• сегодня в 12:20
Ответ дляlilul990
Знаєш, в такі часи, все становится пофіг. Хрєново, але....
Збудуй собі бункер, якщо гроші є, протягнеш пару місяців. І шо? Дорога у всіх одна...((
Це, як апокаліпс
lilul990• сегодня в 12:21
Ответ дляnavariya
Це, як апокаліпс
Ми тут усі як на випробувальному полігоні і ходимо по мінному полі кожен день. В переносному і буквальному смислі
navariya• сегодня в 12:23
Ответ дляlilul990
Знайдіть позитивну нотку! В такому хаосі вже кукушка може повністю зірватись((
Reluxe• сегодня в 13:19
Ответ дляLudaSHS
Самі класні новітні літаки - технології
А китай на вус мотає
F-15 взятий на озброєння в 1976 році.
Amalpi• сегодня в 14:13
Ответ дляFlower Girl23
ответа не будет, это другое