ir.zhuck• 15 февраля 2023

Туреччина: 6 діб і невдоволення (закінчились запаси їжі і води)

Створю цей пост і відписуватись сильно в темі не буду. Можливо один -два рази.
Пишу про це зразу.
Пост для ваших роздумів!!!
Багато хто на мої повідомлення або на повідомлення інших людей про можливий голод - пишуть, що це нереально, бо запасів купа всьюди. І продукти нікуди не зникнуть!
Але! Подивіться на ситуації в Туреччині! Сталась катастрофа і на 6 добу вже закінчились у багатьох запаси їжі і води і навіть місії волонтерів там не можуть допомогти! Купа проблем!
Тобто голод буде створений не на порожньому місці! Він створюється після якогось катаклізму!
І це можливе!
Подивіться відео, де працівник рятувальної місії Німеччини говорить про невдоволення людей через нестачу їжі вже на шосту добу!
Але ж і в Туреччині запасів і в магазинах продуктів і води було достатньо!
Думайте!
YN8678• 15 февраля 2023
Я подписана на блогера которая в Турции,она каждый день простит стори из магазинов и рассказывает про свои покупки, еды там завались
talvitarina• 15 февраля 2023
а о чем думать? что надо ЕЩЕ БОЛЬШЕ ГРЕЧКИ купить?
Мила 26• 15 февраля 2023
Я так понимаю, проблемы в регионах, где произошло з/т и разрушены дороги, что усложняет логистику, а не потому, что в Турции закончилась еда
автор ir.zhuck • 15 февраля 2023
Ответ дляYN8678
різні міста по-різному постраждали!!!
певно вона в більш нормальному районі!!!
відео дивились?!
Missveranika• 15 февраля 2023
Вы автор простите,но Вы маленько того мне кажется.Что конкретно Вы предлагаете делать 😂
KiewKastan23• 15 февраля 2023
6 соток, земли свои ,домик,картошка ,лук, гарбузы, кабачки , запасы семян , зелень на салат , крупы, сахар соль . и голод не страшен.
автор ir.zhuck • 15 февраля 2023
Ответ дляtalvitarina
запаси потрібно робити, але з під завалів ви ту гречку не дістанете....

тут потрібно щось зробити, щоб нам такий катаклізм не зробили! тобто щоб ще більше міст України не втягнули в ситуацію Маріуполя ((((
Ollka• 15 февраля 2023
Ответ дляtalvitarina
Я вот уже ищу в чем у меня моль завелась.
Дозапасилась)
Коробка с крупами, которые сейчас стоят дешевле, чем я их покупала. У части уже срок годности вышел.
Вот она - всеобщая паника. При том, что всегда считала себя здравомыслящим человеком.
talvitarina• 15 февраля 2023
Ответ дляir.zhuck

у вас есть предложения?
amvroziya• 15 февраля 2023
Ответ дляir.zhuck
різні міста по-різному постраждали!!!
відео дивились?!
Так то вопросы к местной организации доставки продовольствия, я так думаю.
МДТ• 15 февраля 2023
Ответ дляKiewKastan23
Ок, а якщо землетрус, паводок, ракета прилетить в ті 6 соток. Застрахуватись від усього неможливо.
Zelenkа• 15 февраля 2023
А у них війна? Тут у всіх, хто вдома, тушонки ящиками і хлібці. Видихайте, прорвемось😁
автор ir.zhuck • 15 февраля 2023
Ответ дляМила 26
звісно!
вона закінчилась в певних регіонах.
так і в Україні ж таке було в Маріуполі!
Яка різниця, що є їжа в Одесі, якщо в Маріупіль цю їжу не довезти?
ok1904• 15 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Є таке.
talvitarina• 15 февраля 2023
Ответ дляOllka
Дозапасилась)
аналогично... при чем у меня есть несколько пачек той же гречки, которую я купила по 120 грн. Урвала практически! И она на столько кошмарно-грязная, что я никогда не видела такую грязную крупу. Хоть птичкам иди отдавай, но блин, это самая дорогая крупа в моем доме на данный момент!!
Басина• 15 февраля 2023
Ответ дляir.zhuck
різні міста по-різному постраждали!!!
відео дивились?!
Там є постраждалі міста, куди не можуть довезти продукти, медикаменти, тому що землетрус зруйнував дороги. Але ж це не тому, що в Туреччині закінчились продукти взагалі... В нас була схожа ситуація в березні - ми були відрізані практично від постачання. Ліки і саме необхідне переправляли човном з дозволу і під контролем військових.
ok1904• 15 февраля 2023
Ответ дляir.zhuck
звісно!
вона закінчилась в певних регіонах.
Що Ви вже зробили для виправлення ситуації? Які ідеї впровадили?
amvroziya• 15 февраля 2023
Ответ дляir.zhuck

У меня подруга из Ирпеня бежала роняя тапки. Так все запасы и остались. Всего не предусмотреть.
Я не запасаюсь, например. Ну, стандартные запасы есть, конечно. Как и до войны. Может немного больше.
Тут с этими ракетными ударами..Сегодня дом стоит, а завтра хз (не дай бог, конечно)
Басина• 15 февраля 2023
Ответ дляtalvitarina
у вас есть предложения?
Нададагаварівацца?)))
Татьяна123• 15 февраля 2023
Ответ дляir.zhuck

Так делайте. Или в чем у вас предложение,
автор ir.zhuck • 15 февраля 2023
Ответ дляok1904
це для того пишете, щоб я заткнулась - чи що?
як мінімум пишу і говорю про нашу ситуацію під іншим кутом зору.
і, дякую за увагу, пішла я працювати.
потрібно тести робити, оцінки виставляти і готувати на завтра матеріали для уроків.
Ollka• 15 февраля 2023
Ответ дляtalvitarina
Аналогично. Я люблю гречку, это наша любимая крупа. И когда она появилась по 110 грн - купила. Правда моя чистая. Но прикол в том, что сейчас гречка стоит гораздо дешевле, она ’свежее’, а купить ее не могу т.к. эту надо доедать.
А ещё лежит ячка, которую никто не ест, но выбросить жалко и пшеничка крупная - такую тоже не едим
ok1904• 15 февраля 2023
Ответ дляtalvitarina
Вчора мама купила гречку 40грн за 800 грам пакетик, зварила, смачна, виробництво Чернігівська обл, сьогодні ще купила пару пачечок для пенсіонерки вистачить на довго.
LadyDShoes• 15 февраля 2023
Ответ дляБасина
От просто цікаво в них немає вертольотів?
Vasilina7755• 15 февраля 2023
Много знакомых там, жалоб не было
KiewKastan23• 15 февраля 2023
Ответ дляМДТ
я не волшебник , называю то что достижимо , 6 соток земли ,домик с печью и колодец это автономный комплекс жизнеобеспечения в 100 раз надежнее чем любой город с бетонными скворечниками и сложными комуникациями. есть такая субкультура Выживальщики ,появилась в 1960 е в сша в 2010е в пост совке популярно стало , как жить в сложных условиях, катастрофы, война,
Sokol_v_tapkah• 15 февраля 2023
Бедные люди
Но автор, не совсем поняла смысл вашей темы
amvroziya• 15 февраля 2023
Ответ дляLadyDShoes
ТОже подумала..
Вертолеты же могут ’зависать’ ( а там поспускать все) . и прилично перевезти в разрушенные районы
ok1904• 15 февраля 2023
Ответ дляir.zhuck
і, дякую за увагу, пішла я працювати.
Та, ні, мене ціксвить конкретні рішення. Бо от в мене окрім мати запас продуктів, носків, трусів інших варіантів немає.
автор ir.zhuck • 15 февраля 2023
Ответ дляБасина
Нададагаварівацца?)))
це не допоможе. навіть якщо домовляться. ситуація не покращиться, а може бути навпаки гірше.