Коротко ситуація
Організовується благодійний вечір зі збором коштів начебто на потреби українців. Зал оздоблюється матрьошками, самоварами, балайками та ведмедями.
Запитання чи може людина, яка є українкою - допустити подібне? Чи може українка не знати "а що не так з балалайкою"?
Можливо це все на заході, спрямованому на підтримку України чи ні?
HelloKitty18• 15 февраля 2023
Ответ дляLor111etta
Так,хіба все в кучу і спалити.
А організатори -колоборанти
Наче хочуть помирити нас з расією і об´єднати культурні надбання і традиції.
Я це бачу так, я б не йшла на таке зборище.
Ответ дляura1981
А хто організовує?
Українка організувала. Інша українка її виправдовує. Організація, від якої відбувалося усе стирає коментарі на своїй сторінці.
Татьяна-bfd8• 15 февраля 2023
Ответ дляза крок до весни
Видимо о той «украинки» совсем в голове кисель. Как такое можно было учудить…
HelloKitty18• 15 февраля 2023
Гроші передати українцям, а балалайку, самовар і медведя викинути геть.
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
саме так і саме цими словами й обгрунтову.ть.
тоюто ви вважаєте, що головне зібрати кошти, а спосіб значення немає?
Алина-1240• 15 февраля 2023
Ответ дляза крок до весни
Я к тому,что медведь это просто медведь,а балалайка просто балалайка.не нужно искать скрытый смысл где его нет
Ответ дляза крок до весни
Ну значить українка вона тільки по паспорту, і це все робиться на замовлення і бабло мацкви...і тут ще питання на що зібрані гроші підуть
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
А какое отношение они имеют к Украине?
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляАлина-1240
Русский инструмент?
Алина-1240• 15 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
А какое отношение они имеют к Украине?
Такое же,как и к любой другой стране мира.просто декорация
Ответ дляAmira-a
Вам шашечки или ехать? Средства для помощи собрали?
так, зібрали.
кацапня зібрала кошти для кацапні під виглядом допомоги Україні. Тобто українська тема збирає кошти і це уже використовують, щоб допомагати харошим руським.