Створю цей пост і відписуватись сильно в темі не буду. Можливо один -два рази.
Пишу про це зразу.
Пост для ваших роздумів!!!
Багато хто на мої повідомлення або на повідомлення інших людей про можливий голод - пишуть, що це нереально, бо запасів купа всьюди. І продукти нікуди не зникнуть!
Але! Подивіться на ситуації в Туреччині! Сталась катастрофа і на 6 добу вже закінчились у багатьох запаси їжі і води і навіть місії волонтерів там не можуть допомогти! Купа проблем!
Тобто голод буде створений не на порожньому місці! Він створюється після якогось катаклізму!
І це можливе!
Подивіться відео, де працівник рятувальної місії Німеччини говорить про невдоволення людей через нестачу їжі вже на шосту добу!
Але ж і в Туреччині запасів і в магазинах продуктів і води було достатньо!
Думайте!
Пишу про це зразу.
Пост для ваших роздумів!!!
І це можливе!
Думайте!
KiewKastan23• 15 февраля 2023
Ответ дляAlexandra
Представила наш юг Украины: посадое нет, ягод, грибов тоже, разве что травы полно, но она часто сухая уже с мая. Разве что змеи, но даже не представляю, как их добывать
в полях с весны полно ящериц мелких ,насекомоядных ) семена трав птицы мелкие едят , в речке рыба ....вдоль реки камышь, рогоз, их корни содержат крахмал,на вкус как огурец ....на эту тему есть книг много , автономное выживание, сурвивализм, бушкрафт, ключевые слова для гугл поиска...в ютубе- рей мирс, беар грилс, ну это шоу большей частью , но посмотреть интересно
Ответ дляарина-ветерок
Извините за черный юмор, но я детям так и сказала в начале войны, в первую очередь кормим кошек, они наш стратегический запас.
А по теме, ну какой голод, думаю в ближайшие годы джо этого не дойдет и война закончится раньше, чем это могло бы случиться.
Я зараз голубів годую на підвіконні) Кожного ранку син кричить:’Мааам, твої кури прилетіли!’)))
KiewKastan23• 15 февраля 2023
Ответ дляFilomena
Так запаси робити чи все одно не буде толку?
запасы нужны минимум на 1 месяц , максимум на 3-4 ,зиму пережить ...у меня в2014 году немного круп было на даче и подс масла, они много лет пролежали оставшись сьедобными ,вкус стал хуже , что то слегка прокоркло, что то с запахом ,но в случаи голода можно есть.
KiewKastan23• 15 февраля 2023
Ответ дляарина-ветерок
в1920-30 голод в украине создали искуственно- продав все зерно на запад , а голод в сша1930 и большую депрессию сделали искуственно через обрушение рынка ценных бумах на биржах что лишило народ работы ,похожее голодное время сделали при обрушении совка в 1990 х и обрушении экономики аргентины в 2010м , потому я смотрю как наше зерно кораблями милионами тон вывозят, а что вырастят фермеры в этом году еще не известно,,только на себя надежда, кто картошку посадит тот и соберет и в погреб положит и может быть сьест если не прийдут забрать люди с оружием ...
Парадокс, але словом ’Думайтє!’ люблять закінчувати свої спічі любителі конспірологіі, теорії заговору, ’міровой закуліси’ і іншого мракобісся, тобто люди, які самі ніхера не думають. Ці інтірєсні люди, призивающі ’Думайтє’ розказували мені, що у паспотному лазером ставлять ’пічать на лбу’, щеплення - це пічать на руку, а хто купив сертифікат, пищатиме в рамці в аеропорту і всі кругом зомбі крім них. Зараз вони розказують, що глобалісти зробили землетрус в Туреччині (бо ж раніше їх там ніколи не було, ага) і тепер організують там голод. Туреччина - це не обстрілюваний з усіх кінців усіма видами зброї Маріуполь. Нестача продуктів там - то не голод, то ТИМЧАСОВА нестача або й просто менший асортимент у менш постраждалих районах, які незабаром виправлять.
KiewKastan23• 15 февраля 2023
Ответ дляawso1977
сейчас уже не пишут в интернете про конспирологию ,все по тв показывают в программе - новости недели- - про мировую пандемию и уколы, про мировую войну ,метеориты там всякие в небе , нло , и разное оружие и планетарные катастрофы , голод и прочее) фантастический фильм терминатор1985 года с шварценегером рядом с современными роботами с сша и компьютерным интелектом выглядит слабо ,не удивляет совсем.
Ответ дляKiewKastan23
Зерно вивозиться ще сезону 2021. З цими темпами аби до Н.року вивезли зерно 2022. Я моніторила зерна в Україні більше, ніж вивезено.
irinka_kyiv• 16 февраля 2023
Ответ дляir.zhuck
подивлюсь, дякую
краще подивіться, хто такий кортизоловий наркоман. а потім почитайте про критичне мислення і спробуйте навчитися.
про землетрус попереджали виходячи з сейсмічної активності. запаси загинули разом з іншими будівлями. підвезти не виходить, бо зруйновані дороги. як підготуватися до такого???
за комфорт життя у містах людина платить більшою вразливістю під час природних катаклізмів. хоча одноповерховий приватний будинок так само складеться на голову власнику при такому землетрусі. а обираючи місце проживання, людина, так би мовити, підписується під усвідомленням ризиків життю, притаманними цій місцевості. в Пакистані - повені, в Японії - землетруси і цунамі, десь біля вулкану - можливе його виверження, в Україні - русня під боком