Доль Чекомбана• 15 февраля 2023

Кому вдалося відкрити візу в Канаду? Це важко зробити самостійно?

АлывердЫ• 15 февраля 2023
Ні
Фрекен бок• 15 февраля 2023
Нет. Легко. Только записаться было тяжело на сдачу биометрии и на подачу паспортов на вклейку
постою_послушаю• 15 февраля 2023
Вообще не сложно. Не вздумайте платить за это деньги
автор Доль Чекомбана • 15 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
Так це в Києві роблять чи треба закордон кудись літати?
автор Доль Чекомбана • 15 февраля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
А якщо я зараз в Києві
Крутышка-Пышка• 15 февраля 2023
На ютубі купа відео як покроково все зробити
автор Доль Чекомбана • 15 февраля 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Зараз гляну
Фрекен бок• 15 февраля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Я в Варшаве делала. Но вроде можно и во Львове только паспорта на вклейку отправить потом заграницу
СтелькаОТединицы• 15 февраля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Дочка ездила в Германию. Там быстрее всего. В Польше подольше. Можете людей нанять, они все сделают за деньги.
СтелькаОТединицы• 15 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
Это очень долго.
Lada_Taro• 15 февраля 2023
Я робила в Варшаві візи, а знайома місяць назад в Україні, так як чоловік не міг виїхати. Здавали біометрію в Львові (там в чому нюанс - всі місця зайняті. І потрібно написати в їх візовий офіційний лист, що ви не можете зареєструватись на подачу біометрії, так як немає вільних місць) Після цього їм прислали запрошення на біометрію.

Паспорти потім відправили в Польшу через тур агенство (зараз багато хто займається таким). В цілому зайняло у них два місяці.
автор Доль Чекомбана • 15 февраля 2023
Ответ дляSovu_shka

Я в шоці
Я мабутт одна хто цієї візи не зробив
автор Доль Чекомбана • 15 февраля 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
Ну а як ті люди мої відбитки передадуть?
Фрекен бок• 15 февраля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Во Львове сдадите
Фрекен бок• 15 февраля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Я в шоці
Я мабутт одна хто цієї візи не зробив
Наверное все мои знакомые сделали себе.
Lada_Taro• 15 февраля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Я в шоці
Я мабутт одна хто цієї візи не зробив
Та я теж не дуже планувала, чоловік підбив)
То якись прям ажіотаж з тими візами був тоді...

Ще чомусь багатьом дають до кінця терміну паспорта (на 10 років) і вже по прильоту ви робите дозвіл на роботу, а багатьом тільки на 3 роки.

Не до кінця зрозуміла цей нюанс. От якраз тим, хто з моїх знайомих робив в Україні дали тільки на 3 роки.
Пургену мне• 15 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
Скажите. Если я подам документы как семья. И запишусь на биометрию,а муж не сможет допустим поехать(военный),сможет ли он сдать потом отдельно?
автор Доль Чекомбана • 15 февраля 2023
Ответ дляSovu_shka

Якшо в мене паспорт до 2024 реу то може його варто замінити?
Lada_Taro• 15 февраля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Ну якщо ви одразу не поїдете, то краще так. Шкода витраченого часу буде вашого, коштів (все таки їхати в Львів на біометрію, відправляти паспорт) і віза на один рік.
Вытворунка• 15 февраля 2023
Заняло времени ровно одну тревогу.
Подскажите плиз• 15 февраля 2023
Ответ дляВытворунка
Заняло времени ровно одну тревогу.
а якому мiстi
Фрекен бок• 15 февраля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Да.
Фрекен бок• 15 февраля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Только вы не успеете наверное
Зам Ам• 15 февраля 2023
Програма закривається в березні-чи розглянуть заяви, які подали до цього терміну?
Elani• 15 февраля 2023
подача визы упрощена до безобразия
так что подать самому и только самому
за что платят посредникам .... за лень наверное
Бубль Гум)• 16 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
Во Львове сдадите
Во Львове осенью не реально было записаться на биометрию. И только через посредника. Мы ездили в Краков сдавать.