Так точно!• 15 февраля 2023
Потрібна ваша порада
Дитина перебуває на лікуванні в Києві. Це вже втретє за цей навчальний рік. Самі ми не з Києва. Батьківський комітет написав в групі, що хочуть зібрати кошти на фрукти для дитини так, як немає змоги провідати особисто!
Як відреагувати?
Бо після того,як кошти зберуть, я маю скинути їм номер своєї карти? Суму не встановлювали, по бажанню!
Як відреагувати?
МеняАЖтрусит• 15 февраля 2023
Скажите спасибо и приймите. Ребенку скажите, что от одноклассников, что переживают и поддерживают.
Так точно!
• 15 февраля 2023
Бо чесно кажучи мені зовсім не зручно, щоб люди скидали кошти!
Тим більше можливо не всі такої ж думки, як батьківський комітет!
МеняАЖтрусит• 15 февраля 2023
Ответ дляТак точно!
Так по желанию же. Ну наш комитет лояльный, кто хочет, тот и сбрасывается. Я б и сама поддержала одноклассника сына. Но если не хотите, озвучте родкому, думаю, вас поймут.
Так точно!
• 15 февраля 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Я думаю, що дитині все ж таки приємно буде!
Але,як правильно відреагувати на смс в групі? Що написати зараз?
Ду да ду да ду• 16 февраля 2023
Ответ дляТак точно!
Написати, що вам дуже приємна їхня підтримка , що ви вдячні. І що це підтримає вашу дитину
Выступаю Я.• 16 февраля 2023
Якщо вам так не зручно, то можете так і написати, що гроші брати вам не зручно, але ви цінуєте їхню турботу і якщо хтось із однокласників хоче підтримати вашу дитину, то можуть просто йому написати чи зателефонувати. Мені здається це буде дитині приємніше ніж якась сума мамі на карту.