КротоТо• 15 февраля 2023

Закінчили ремонт, налітай

Одже - діліться враденнями... закінчено ремонт 1кімн квартири, 43 кв м, з лоджією і балкончиком... кухня 15 кв м - на ремонт витрачено 15тис $ (тепла підлога по всій площі) - тішусь бо сьогодні все закінчили остаточно (більше фото у першому коментарі)

Квартира на продаж надіюсь, на крайняк під здачу
ОленаЯ• 16 февраля 2023
Ответ дляпьЯНА
Вот честно,я бы не смогла 20 лет прожить в одном ремонте ,как многие живут потому что вложили туда стоимость квартиры.Мы подили 5 лет и я уже хочу все новое,свежее,что-то новенькое в дизайне появляется,какой-то другой стиль немного,освежить.
І я така ж, два роки пожили, і мені вже хочеться щось новеньке.

Не за Будка• 16 февраля 2023
Ответ дляпьЯНА
Прислала мені знайома фотки похвалитися що вони ремонт закінчили.Новобудова,сучасних хороший будинок.Я чуть не впала.Це люди зробила на здачу.А тут автопа зафукали))) як вам такий треш?Не знаю навіть як їй прокоментувати щоб не образилася,бо питає мою думку))
Знайомій 50 р?
пьЯНА• 16 февраля 2023
Ответ дляНе за Будка
Знайомій 50 р?
Ні,35,але в них така думка що доя квартирантів потрібно все старе і найгірше.Хоча здавати планують за 300 баксів(однушка)
Библиотекарь• 16 февраля 2023
Ответ дляО_Юми
Ну да, звичайно, в магазині 25, а хтось в половину дешевше продає, альтруїсти мабуть. Я вірю в 20-25 відсотків, але не в 50. Якби я сама зараз не робила ремонт, то можливо я би і повірила в це. Але вибачте, навіть оптова знижка відсотків 30, не більше. Я допускаю, що можна зробити ремонт за 15, але цей ремонт не можна буде назвати небюджетний. Це таки бюджетний ремонт.
В мене був такий досвід, коли в агроматі плитку, яка коштувала спочатку 1500грн, продавали за 250грн, розпродаж коллекції, лапатірованний іспанський керамограніт. І в наявності було 36кв.м. а мені було потрібно 8, які я і взяла. Але потім дуже пошкодувала, що не викупила всю кількість. Плитка просто шикарна. Зараз знову ремонт і шукаю теж шось достойне і не дороге. Але вже не так щастить)
Губки-уточкой• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Стільці зручні, але важкуваті бо з масиву...хотілось аби були надійні
А де ви замовляли стыльці?
пьЯНА• 16 февраля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Во!! Ми також так купуємо завжди.І все.шукайте пр сайтах ,навіть в тому де агромаиі можно з іншого міста привезти замовити
Библиотекарь• 16 февраля 2023
Ответ дляпьЯНА
Я і живу в іншому місті. Замовляла у партнеру агромата, тоді вони ще безкоштовно привозили. А от іспанську тумбу, повністю із мдф, в ванную там брала зі знижкою 75%, то вже новою поштою довелось. Ламінат водостійкий замовляла в епіцентрі, теж новою поштою. То він мені дешевше вийшов ніж подібний по місту знайти. Я іноді заздрю киянам, в них стільки можливостей обрати якісні речі по дивовижно смішній ціні)
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляГубки-уточкой
А де ви замовляли стыльці?
Руськополянський меблевий комбінат - забийте в пошук, стілець ’клара’
Не за Будка• 16 февраля 2023
62 тис за 43 квадрати автор хоче. При цьому в цьому жк за 52 тис є цікавіші як на мене варіанти.

Телепузик• 16 февраля 2023
Ответ дляМадамОхмури
Так автор писала, что это плитка под паркет. Если я не ошибаюсь.
це не змінює ні збільшеної кількості матеріалу ні плюсу до ціни роботи
Единорог_помог• 16 февраля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Так у вас небо и земля, по сравнению с ’дизайном’ у автора. У вас очень, очень , очень мило и красиво. И продумано
Дякую
Мені і у автора візуально подобається, але є нюанси непрактичні для мене особисто
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Дякую
Мій варіант планувався як унісекс, щоб не забагато жіночності - бо думаю саме чоловік буде покупцем
Вездевлазиющая• 16 февраля 2023
Ответ дляпьЯНА
Це точно новобудова? Мабуть вони багато речей з старої перевезли? Ремонт виглядає дуже бюджетно.
Не за Будка• 16 февраля 2023
Ответ дляВездевлазиющая
То це і є той ремонт, коли совєтчиці пишуть, що в 5000 дол їм обійшовся ремонт двушки з меблями, технікою і іспанською сантехнікою
Малая еще та• 16 февраля 2023
Ответ дляпьЯНА
Да ладно, стенки явно старые, ещё и разные. Такую кухонную мебель уже давно не делают. Они из старой квартиры перевезли?
Голова колгоспу• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Кухня вітальня (вже сідало сонце, сорі)
У вас не Люда вітальню робила дизайнер? Дуже знайомі стільці
Берегу и стерегу• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Це плитка керамограніт, викладена як паркет...з підігрівом повсюди ... вона не така рижа як на фото, світліша
Автор, хорошо получилось. Поздравляю с завершением
Но можно полюбопытствовать? А зачем делать ремонт в квартире на продажу? Неужели он окупится? Ремонт все таки не самый бюджетный?
Берегу и стерегу• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Сирець чи з ремонтом? Абсолютно різні... на околиці дешево...місто невеличке, тому модна і на околиці брати
А я наоборот слышала что ИФ сейчас как мегаполис стал, очень интенсивно развивается)
Губки-уточкой• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Дякую .

Библиотекарь• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
То берете і доставляєте двері, легше доставити ніж зняти
Тоді у Вас розбігається концепція. Ви позіціонуєте як готове житло, приділяючи увагу таким дрібничкам, як кашпо з квіткою, картина, статуетки в ванній. А базового не зробили-дверей. Тим більш що у ванній стоять вже двері і другі треба шукати такі ж самі. А це вже затрудняє вибір новим хазяєвам. Тобто гроші не маленькі, а елементарні речі треба доробляти. То й виникають такі питання.
Манка Я• 16 февраля 2023
Дуже гарно 👍
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Їх не треба шукати, я надам контакти де замовляла (вони теж з масиву)...
Дрібнички це невелика прикраса, я ж не вазочки понаставила... а сіські/піські і рогаті крючки для приколу...все

Я впевнена, що дверей нові власники не захочуть...вони без дітей, ви забули як то бути молодим
Да, я блондинка!• 16 февраля 2023
Это Вы недавно спрашивали за цвет кровати под шкафчики? Цвет красивый и все нравится , кроме этих самых щкафчиков над головой
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
То я, ну які вже є, моє око вже звикло і в реалі вони не все ж не такі
МадамОхмури• 16 февраля 2023
Ответ дляТелепузик
Вы хотите сказать, что положить паркет будет стоить одинаково с плиткой? Конечно же нет. Паркет намного дороже.
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляБерегу и стерегу
Інтенсивно забудовується! І різні ціни... на околиці дешевше, біля рекреаційної зони дорого...
Кукарачка• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
З меблями і технікою десь 18 тис, не більше... про 15 тис я трохи невірно написала, сорі
О,це тепліше,ремонт супер.Також закінчуємо ремонт,треба порахувати,але хз як,розпочинали по курсу 27,закінчуємо по 40)
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляКукарачка
Так і рахувати, по різним курсах :) згадувати в які часи робилось і по томумкурсу разувати :)
Патриотка• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Це вибито у несучій стіні... для шампуня і тд
Мені Ваш ремонт сподобався, я б собі певно щось схоже хотіла...
Але Ви ж знаєте, що несучі стіни чіпати не можна, навіть якщо дуже хочеться і ’зовсім трішки’? Я б за таке нещадно штрафувала
Неуловимый Джо• 16 февраля 2023
А где двери?