Ау?
Я не сплю, панікую шось.
Уночі 16 лютого противник випустив по Україні 32 крилаті ракети повітряного та морського базування
Застосовано 12 крилатих ракет Х-101/Х-555 із двох стратегічних бомбардувальників Ту-95мс з району Каспійського моря, 8 крилатих ракет «Калібр» із фрегата з акваторії Чорного моря, 12 крилатих ракет Х-22 із шести дальніх бомбардувальників Ту-22м3 з району Курська та дві керовані авіаційні ракети Х-59 з двох літаків тактичної авіації Су-35 з району Мелітополя.
Силами та засобами Повітряних Сил ЗС України знищено 14 крилатих ракет Х-101/Х-555, «Калібр» та дві керовані авіаційні ракети Х-59.
На жаль, частина крилатих ракет Х-22 досягла своїх цілей, уразивши об’єкти критичної інфраструктури. Наразі на озброєнні немає вогневих засобів, здатних знищувати цей тип ракет.
Таки крылатые сбивал. а х-22 не могли
Kvitkaliliia• 16 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
50% плохо
Но это засчет тех х-22
Но я вам хочу сказать, х-22 до львова не долетит. Вот так.
До 600 км
До...
Это в среднем 400-600.
Но это засчет тех х-22
До 600 км
До...
Это в среднем 400-600.
А в Павлограді що було?
Kvitkaliliia• 16 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
так, воно ж воняє
Від того, що воняє, триматися подалі треба
Ответ дляok1904
Он з ночі вже працюють.
Кто? Чтоб не спали и нервничали? Люди на адреналине и гормонах страха?
Увы. Будут такие всегда. И дело - есть или нет ’реально опасность’. Вот например , сирена после 3 ночи, с 22 можно поспать. Но будут -не спать ночами все равно, ожидая пипеца, изводить себя.
Психические розлады у каждого 4 го украинца будут(
Это печальная статистика.
Kvitkaliliia• 16 февраля 2023
Ответ для_MadonnA_
Я проспала , ещё и малую в школу отправила(
Ну здоровий сон- це плюс