Ау?
Я не сплю, панікую шось.
Леди на мопеде• 16 февраля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Так пусть бы мама ехала
Пусть мужчина о ней заботится, а не Вы
Так жена у мужчины есть, как я поняла
Ответ дляfrumoasa17
Він теж мовчав. Ніяких кроків у мою сторону, навіть у юності. Постійно думала чого він на перше весілля не захотів приїхати, також на друге, а ось воно що виявилося. Влітку приїхала і він як дізнався, що нарешті вільна і почав ´атакувати´. Розтопив серце, підтримкою та допомогою. До дитини прекрасне ставлення. Зараз читає їй, поки я тут зависаю. Ось я вирішила і спробувати. Краще я по жалкую потім, що зробила щось не те.
В мене так другий чоловік побпчив в еічному клубі,всіх в сторону, позвав на вулицю, 15хвилин розмови , після слів : ти як? І моєї відповіді: Я сама. То каже : давай одружимося, кажу скоро, бо ти знову зникнеш, а ти для мене створена. Мамі ранком дзвоню, що я заміж виходжу, а вона: а за кого хоч? Кажу : ви не знаєте його.+
Nata.t.1970• 16 февраля 2023
Ответ дляok1904
Ну вона така є. В неї дуже гарні вчителі і наглядні приклади за життя були. Он пані a.ostroverh розуміє, що в авіації є достойні чоловіки, якими одинокі королеви звикли користуватися
Нууу,не будем тогда вникать в личную жизнь Вашей мамы
Главное, чтобы ей хорошо было и она Вас не трогала
a.ostroverh• 16 февраля 2023
Ответ дляok1904
Я молчу)
frumoasa17• 16 февраля 2023
Ответ дляok1904
Молодець, швидко все.
a.ostroverh• 16 февраля 2023
Ответ дляok1904
Вона така, що в село на ЗУ не поїде, вона звідти родом.
Эх
Мечта
Домик в Карпатах!
Мечта
Домик в Карпатах!
Nata.t.1970• 16 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Эх
Мечта
Домик в Карпатах!
Мечта
Домик в Карпатах!
Судя по виду из окна,Вы же тоже, вроде,в частном 🏡 живёте?
a.ostroverh• 16 февраля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Нет)
Это просто перед домом островок частного сектора
frumoasa17• 16 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Эх
Мечта
Домик в Карпатах!
Мечта
Домик в Карпатах!
В горах відпочивати добре, але жити не хотілось б.
Ответ дляfrumoasa17
Молодець, швидко все.
Все було б раніше, але однин з його підлеглих, а мій одногрупник в минулому неодноразово наголошував, що він одружений вдруге, тому я уникала всіх можливих контактів, знаючи його порядність, не хотіла компрометувати, знаючи, що колись його сильно образила своєю зухвалою відмовою.
a.ostroverh• 16 февраля 2023
Ответ дляok1904
Кому як. Для мене Карпати асоціюються з небезпекою (повені, зсуви, заметілі, грім, гроза, бррр).я люблю таврійські степи, тепло землі, широкий небосхил
Ой да
Флешбеки летом ловила
Гром конечно там отражается по сумасшедшему!
И зарево от грозы
Зато как они потом парят!
Флешбеки летом ловила
И зарево от грозы
Зато как они потом парят!
a.ostroverh• 16 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
А я бы с мая по октябрь там там жила)
Ото я дивилася фільм ’прекрасная зелкная’, передивилася я ще її пару фільмів, нормально торкають. А це взялася подивитися тої режисерки док фільм локальные решения глобальних проблем, і по серед фільму наша люба Україна у всій красі, який виявляється в нас класний досвід органічного землекористування. Здивувало приємно. Хлібороби ми знатні, на весь світ
frumoasa17• 16 февраля 2023
Ответ дляok1904
Як у житті ж буває)))
mmi583@mail.ru• 17 февраля 2023
Доброго ранку, всім. Не могла не поділитись. Виходжу зранку на роботу, а надворі майже весна, як у пісні. Мої перші квіти починають.
a.ostroverh• 17 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ой класс!
А я только что пила кофе и курила на балконе, и уже птичка какая-то так по весеннему чирикает!
mmi583@mail.ru• 17 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Ой класс!
Я вчора ввечері носом вловила ледь відчутний запах весни. Життя триває. Зимі кінець. Дай Бог щоб і війні скоро кінець. Вже так хочеться промтої бещ едеої радості, щоб отак радіти і не думати, що десь гинуть люди, руйнуються будинки, сходять з рощумв від переживань жінки і матері.