Слепок стопы• 16 февраля 2023
Чомусь перестали виплачувати пенсію мамі
Верніше, може це і затримка, остання виплата була 4 січня, до цього платили чітко на початку місяця. Мама зараз не проживає в Україні, не біженка. Де можна дізнатися?це треба в якійсь пенсійний фонд під’їхати?
Слепок стопы
• 16 февраля 2023
Не знімала, просто карточкою користувалася при оплаті в магазині
Пыхтелка• 16 февраля 2023
знаю случай, когда пенсию не выплачивали, она просто копилась где-то там, но на карту не приходила, тоже не беженка, проживает в Польше
Слепок стопы
• 16 февраля 2023
Ответ дляПыхтелка
Тю, з якого дива?
Пыхтелка• 16 февраля 2023
наши умники вообще готовят законопроект о том, что выехавшим пенсам платить ничего не будут
надеюсь, не протащат его
Кривая спроса• 16 февраля 2023
Зайдіть в її кабінет пенсійного фонду, можна особу підтвердити чернз банк де картка, там подивіться нарахування і дату вилату заплановану.
Там же можна залиши зверненя, на нього Вам нададуть відповідь.
Як так робила, коли загубили пенсію бабусі, допомогло.
Слепок стопы
• 16 февраля 2023
Ответ дляПыхтелка
надеюсь, не протащат его
Це вже зовсім тю-тю, все життя працюй, плати податки, а на старості навіть виїхати не дозволять? Що за брєдятіна.
Штора с кисточкой• 16 февраля 2023
А де зараз ваша мама? Знаю що хто виїхав в Росію пенсію не виплачують
Слепок стопы
• 16 февраля 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Ні, в ЄС, але вона там вже 4 роки, пенсію оформила в минулому році, за віком. І з серпня по січень все приходило чітко, без затримок
Инстагра_мерша• 16 февраля 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
А як то можна відстежити? Як з’ясувати: людина в Росіі, чи на окупованій територіі?
Пыхтелка• 16 февраля 2023
Ответ дляСлепок стопы
так отож
человек платил налоги, работал, хочет на пенсии пожить в той же Германии условно, а ему фигу крутят
он шо, за ногу к батарее прикован, раб, что ли?
Слепок стопы
• 16 февраля 2023
Ответ дляКривая спроса
Чому не можу зайти, якісь трабли у них на сайті
Кривая спроса• 16 февраля 2023
Ответ дляСлепок стопы
Буває, пізніше спробуйте.
Він частенько висить.
Штора с кисточкой• 16 февраля 2023
Ответ дляСлепок стопы
Тоді може зараз затримки. Моїй мамі пенсія прийшла, а субсидія ні
Пыхтелка• 16 февраля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
если пользуется банковской картой, то банк видит, где
Инстагра_мерша• 16 февраля 2023
Ответ дляПыхтелка
А хіба в Росіі можна нашими картками розраховуватися? Розкажіть, будь ласка, як це зробити, бо батьки зараз на окупованій територіі і ім буде у нагоді така інформація. Бо, може можна поіхати і купити необхідні ліки у Росіі, розраховуючись украінською карткою. Бо знімати гроші через посередників, які гребуть свій шалений відсоток, зовсім не весело.
вентиляторная• 16 февраля 2023
Ответ дляПыхтелка
надеюсь, не протащат его
Капец, вообще офигели
Слепок стопы
• 16 февраля 2023
Ответ дляКривая спроса
Буває, пізніше спробуйте.
Він частенько висить.
Подзвонила на їх гарячу лінію, жіночка сказала, на все є свої причини. Я питаю, які дії мами в такому разі. Мені дали відповідь: «я за маму не відповідаю». І поклала слухавку. 😵💫 шо це за йомайо. А якби мама була глухою/німою/сліпою?
Солнечный день• 16 февраля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Не можна.
Тільки за великий процент через когось перекинути і вам рублі дадуть.
Инстагра_мерша• 16 февраля 2023
Ответ дляСолнечный день
Не можна.
І я ж про те. А дівчина стверджує що можна. Ось я і поцікавилась, як саме це робить вона, чи іі знайомі, чи родичі, які ій про це розповіли. Я так розумію, що чіткоі інструкціі, або взагалі відповіді я не отримаю на своє питання.
Заикальница• 16 февраля 2023
Ответ дляСлепок стопы
перезвоните и представьтесь мамой..
Солнечный день• 16 февраля 2023
Ответ дляСлепок стопы
Вони не мають права говорити з вами. Тільки перша особа.
Передзвонить і говорить від лиця мами. Хай вона вам скаже усі явкипаролі.
Майор Медуза• 16 февраля 2023
Ответ дляСлепок стопы
Тю, з якого дива?
Это когда больше, чем полгода человек не получает её на почте или не тратит м карты.
Есть возможность зайти на портал ПФУ?
Там Вы можете увидеть информацию начисляют ли её вообще? И задать там вопросы.
Есть возможность зайти на портал ПФУ?
Слепок стопы
• 16 февраля 2023
Ответ дляМайор Медуза
Есть возможность зайти на портал ПФУ?
Ок, дякую
Майор Медуза• 16 февраля 2023
Ответ дляСлепок стопы
Ок, дякую
Паралельно ещё раз позвоните на горячую линию и от имени мамы оставьте жалобу о невыплате пенсии. Большего толку от той горячей линии нет. Они не имеют доступа к пенсионному делу, соответственно не владеют ни какой информацией.
Пыхтелка• 16 февраля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
где я написала, что в России можно платить картой украинского банка?
Инстагра_мерша• 16 февраля 2023
Ответ дляПыхтелка
Тоді як іі можна використати по-іншому? Щось купити через онлайн-банк? Як можна відстежити де людина, якщо вона виіхала через окуповану територію?
Инстагра_мерша• 16 февраля 2023
Ответ дляПыхтелка
Я тому намагаюся це з´ясувати, що останній місяць на окупованій територіі 《промивать мозок》, що Украіна перестане платити пенсіі всім, хто зараз в Росіі, або на окупованій територіі. І пенсіонери у паніці намагалися зняти гроші з карток під шалені відсотки, бо іх залякують, що все, Украіна знає хто де знаходиться і більше не буде нараховувати пенсіі на картки. Тож і цікавлюсь звідки ви взяли, що не платять тим, хто в Росіі?
Фруты_Буты• 16 февраля 2023
Ответ дляСлепок стопы
То подзвоніть на гарячу урядову лінію і скажіть про хамство і ненадання інформації. Хоча б сказалали, що робити, куди писати лист. Задовбали королі у всіх інстанціях((
Кривая спроса• 16 февраля 2023
Ответ дляСлепок стопы
Саме тому я і написала Вам, що звертатися через кабінет, я вирішувала проблему бабусі якій 86 років і загубили її пенсію через переадресації на Львів з Києва на кілька місяців, звернулася на пошту особисто сказали, що бабуся має сама, пофіг, зо 86 років, або довіреність від неї, пенсійний так само.
Тому або у кабінеті, або лист заказий на їх адресу, відповіли у обох випадках і вирішили проблему.