Госпожа_тамагочи• 16 февраля 2023

То виїздити на найближчі дні з Києва, чи ні?

Є і авто, і гроші, щоб житло подобово чи готель зняти. Немає сил моральних і фізичних. Набігалися вже за весь цей час. Тільки наявність дитини шкребе сумління в цій ситуації. Живемо в панельному будинку, укриття поруч немає.
Ненька наша• 16 февраля 2023
Ответ дляБаба Яга
лучше всего защищен не Киев,где ракеты в центр долетали,а закарпатье,тот же Ужгород.
если пустят свои 400 то кто их тут в Киеве собьет?
х22 (ті, що вчорашні) також долітають до Києва, в червні місяці прилітали(((
Мудробаба• 16 февраля 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Нет. То укрытие только для учеником той школы
Нет, во внеучебное время для всех, это если школа работает офлайн
автор Госпожа_тамагочи • 16 февраля 2023
Ответ дляБаба Яга
От я про це і думаю.
malinovaya• 16 февраля 2023
Ответ дляСтриптизерка
Ахаха)(нервное) А где именно? Ну сейчас уже можно написать улицу. Я видела над домом ракеты в тот обстрел и слышала свист одной, как раз после звука и выбежала на балкон, такое впечатление что на уровне моего этажа просвистела, ну и взрывы с дымом потом. Ну а так, то Львову меньше достается конечно.
я жила в жд районе)
Шальная коклетка• 16 февраля 2023
Ну я би закордон поїхала кудись пересиділа, але нема можливості, треба працювати((
Ненька наша• 16 февраля 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
згадайте як нагнітали 24.08 - я навіт вдома лишилась ((
зараз настільки нікому не вірю, що вже до гадалки докатилась
Нагнітали інформаційно. Я теж нікуди не виіжджала з травня місяця.
Але.
Вам не здається, що тактика гандонів, судячи по останнх подіях помінялася?
Шмоточницаца• 16 февраля 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ночью были попадания во Львовской области при плохом % сбивания, всего половина..
Не поняла немного
tanya210587• 16 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Я підвалів боюся, чесно. Якщо куди б і йшла, то в метро. Але далекувато і вночі туди не дуже хочеться. Та можна й не встигнути.
У нас в Миколаєві чоловік під час обстрілу сховався в підвал 2-х поверхового будинку , нажаль це його не врятувало , ракетой пробило
Ответ дляШальная коклетка
Ні, закордон точно не поїду, хоч і є можливість. Вже була там, не хочу.
Из Хацапетовки• 16 февраля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Я тоже забронировала Львов с 22 по 26. Вот думаю ехать с двумя детьми или нет
У Львів би точно не їхала, я планувала в село в гори, але вирішила залишитися вдома, в нас паркінг підземний хоча б є. А в гори на канікули повезу дітей
Шальная коклетка• 16 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Тю, чого? В Італію наприклад...до води десь. Думаю там добре, і спокійно.
ДинамоКит• 16 февраля 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Это нормально. Почему ученики должны сидеть с чужими людьми в одном помещении
может, по тому, что война?
ТебеОноНадось• 16 февраля 2023
Ответ дляДинамоКит
может, по тому, что война?
Написала 10 раз. Запрещено пускать чужих. Всё
Коник-стрибунець• 16 февраля 2023
Ответ дляНенька наша
Але.
погоджуюсь, що дії змінились, але і влітку вони ж щось запускали... потім взагалі шахедів почали пускати, про них казали що збити неможливо ... але ж впорались і з ними.
Не знаю навіть, що вони ще зроблять. Та все, що роблять хоч і жахливе, але успіху не має
Комиссия50%• 16 февраля 2023
Так дівчата з Києва писали, що навпаки в Києві сьогодні в ночі було спокійно, нащо виїзжати, я б ще прифронтові містечка зрозуміла
Ответ дляШальная коклетка
Одна думка, що треба збирати речі, пакувати якусь валізу, деморалізує повністю. Мене вже нудить від усіх ’пакувань-розпакувань’ за останній час. А щоб подорожувати з однією зубною щіткою, ми не мільйонери, на жаль :)))
ДолькиКабана• 16 февраля 2023
Я виїхала в більш тихий регіон, і дивлюсь машин на київських номерах в містечку побільшало.
Ответ дляКомиссия50%
Та це якось виглядає як ’затишшя перед бурей’.
Ненька наша• 16 февраля 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Погоджуюсь багато в чому.особливо з тим, що наші хлопці кожного разу бються, як леви, але...надможливого, вони зробити не зможуть. Потрібно визнати, що с400 та х22 ми збивати не можемо
І те, і друге прилітало в Київ вже, нажаль
А впоратися з балістикою ми зможемо тільки системами Патріот, про передачу якої оголошували в кінці грудня і сказали, що на це піде три місяці як мінімум. Так і скільки їх передадуть и чи передадуть взагалі(
Я сама сьогодні в цю тему внікла і замислилася(( поки ще немає чому радіти зовсім. Але я не можу залишати місто, тому...сумно якось
Ответ дляКомиссия50%
З тими покидьками не можна розслаблятись
ЯкаКраля• 16 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
Вот тоже непонятно. С севера даже людей нет, чтобы к нам зайти, и быстро и незаметно они там не появятся. Но в последние недели прям всепропало со все сторон.
З приводу того, що там людей нема. Ось прочитала, що лука може використати перший-ліпший привід для безпосереднього вступу у війну. І територію знову надасть. Армію готують.
А там фіг його зна. Може то показові виступи для пуйла.
Ненька наша• 16 февраля 2023
Ответ дляКомиссия50%
тому що сьогодні стояли інші завдання мабуть
Счастливый магазинчик• 16 февраля 2023
После вчерашней ночки, я задумалась, что бы уехать. Первый раз, за год.
Я реально испугалась.
Может конечно меня попустит через пару дней, даст Бог, будет спокойно. Но, русня показала, что они напрочь долбонутые🤬🤬
Престидижитатор• 16 февраля 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Я реально испугалась.
А что такого нетрадиционного было прошлой ночью?
Шальная коклетка• 16 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ну це вже ваші пріоритети - трошки потерпіти і зібрати речі все таки, але потім буде спокійно, або сидіти як на пороховій бочці і здригатись від кожного баху. Прилетіти скрізь може, не тільки в Києві.
Коник-стрибунець• 16 февраля 2023
Ответ дляНенька наша
з приводу передачі зброї, мені здається, що про реальні строки передачі і кількість точну інформацію не розголошують. Хоча на Патріот я би більше хотіла сподіватись, ніж дійсно сподіваюсь.
Я вже давно дійшла до такого стану, що сподіваюсь лише на диво.
Без QR коду• 16 февраля 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Я реально испугалась.
Блин, а что было ночью?
Я, наверное, туплю. Ночью спала, утром проснулась и работаю. Не в курсе что произошло страшного ночью
Cамоцветик• 16 февраля 2023
А чего вдруг сейчас? И где гарантия того, что с вами ничего не произойдёт по дороге? А ещё может ракета влететь случайно в то новое место, куда вы запланировали приехать. Не бойтесь. Всё уже учтено сверху. Если вам суждено умереть в старости в своей кровати, то так и будет, а если убиться в горах на лыжах, то так и будет. Кому суждено быть повешенным, тот не утонет! Живите и радуйтесь даже сегодняшней жизни, не пугайте ребёнка. Найдите в себе силы отвлечься чем-нибудь хорошим. Начните вышивать лаванду, это затягивает и осветляет сегодняшнюю злую жизнь. Будьте здоровы!
Мандолина Бу• 16 февраля 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Я реально испугалась.
А что ночью произошло… Я только тут узнаю, что ночью что- то произошло…
Cамоцветик• 16 февраля 2023
Ответ дляБез QR коду
Блин, а что было ночью?
В 2 включили, а в 4 выключили тревогу.