Слабый пол• 16 февраля 2023
Як не стресувати?
Підкажіть будь ласка, як можна не стресувати через постійний треш на роботі? Як не пропускати через себе все. Останні 5 років не життя а суцільний стрес. Навчіть як абстрагуватись так, щоб не з´їхати з глузду. Вже ловлю себе на думці, що онко від такого життя забезпечене.
SectetlyYours• 16 февраля 2023
Смотря на сколько вы держитесь за эту работу и ваши сбережения
А также шанс найти новую
Слабый пол
• 16 февраля 2023
Ответ дляSectetlyYours
А также шанс найти новую
Немає ніяких заощаджень. Так тримаюсь, бо їх як воно буде і що я знайду на свою голову.
SectetlyYours• 16 февраля 2023
Ответ дляСлабый пол
На каждый вечер придумайте себе ’награду’ и держите весь в день ее в голове)
ПесиКот• 16 февраля 2023
Ответ дляSectetlyYours
Да, это хороший совет, поддерживаю. У меня тоже был такой период, как награда были встречи с мужчиной 🥰
Бабулька• 16 февраля 2023
Начинайте искать новую работу, я серьезно. Ходите на собеседования. Здесь нельзя оставаться....вы будете таять от стресса