Zelenkа• 17 февраля 2023

Хвилювалочки, п‘ятниця!

автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
11 років. Малий ще.
Років 5 я б ще сказала, що то дитина. Зараз скажу, то гормональна бомба, акселерація.

автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ для Просто я
Ясно. Будем ждать
Але тут, як направиш. Я лайт-варіант, бо я та, хто розмовляє на кухні.
МДТ• 17 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
11 років. Малий ще.
Ой, і я пам´ятаю свого в 11,перша любов, дівчинка трохи старша, відмовила йому в залицяннях. Як ми страждали всі на кухні за чашкою чаю і шоколадкою. Сльози і соплі. А зараз 14, питаю, ти б сходив кудись, познайомився б з дівчатами. Фекає, каже, мене це не цікавить от вообщє. І я не женюсь, хватись мені сватать усіх.
Nasta9019• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Тут я можу погодитися. Зростом вже 160, іграшки це пройдений етап, все віддав молодшому, гратися з ним не цікаво. І дівчина старша, 13 років, одноліток називає, не буду писати як
автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ дляМДТ
Я в минулих темах, ще до хвилювалочок, записувалась на концерт. Коли?
a.ostroverh• 17 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Одногодка у него дурачок)
Nasta9019• 17 февраля 2023
Ответ дляМДТ
Його прийняла залицяння. Там такі розмови, такі пристрасті. Я вже мовчу про ходити за руки, обійматися та поцілунки. Малу беруть та йдуть гуляти. Молода сімейна пара, як чоловік дуркує
ok1904• 17 февраля 2023
Читаю, що в Індонезії землетрус, починаю гуглити фотки, а там кожен рвк землетруси і то магнітуди прилічні цей 6.1, а минулий 7.5, я якось на це уваги не звертала наскільки там сейсмозона. Чоловік каже: і як жити при поствйних землетрусах, що руйнують будинки...
МДТ• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Та, хз. Шось почали говорити за 24 в Києві, там мали бути американські журналісти, хотіли зняти сюжет, але потім заглохло. Я просила хлопців не наражатись на небезпеку. Зараз готується до конкурсу, взяв шалену програму. Ніхто не міг його зупинити від цього, часу мало, в квітні крайній термін. Короче, підгорає в хлопця))
Концерти вуличні відновить вже з постійним теплом, на холоді сакс не звучить.

автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Тримайтесь, просто тримайтесь! Хлопців гормонами накриває раніше, ще тоді, коли вони виглядають маминими пупсіками
ok1904• 17 февраля 2023
Ответ дляМДТ
Накінець в мене включилася думалка, і мені стало зрозуміло, що Ви Юля з Генічеська, а то я хвилювалася за Вам, може де виїхали, а Ви лиш легенько змінили нік.

В ніч на Різдво мені снилося, що на початку червня, тепло, я на Арабатці відпочиваю три дні, море спокійне, прозоре, а працівник бази пропонує сину заїзд в дит табір з 06.08.2023 по 72.08.2023 ,питаю: як же до Вас доїхати ? відповів : просто, поїзд з Києва на Генічеськ ходить через день.
автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ дляМДТ
Я тоді писала про Органний зал в БЦ. Зараз почались концерти, вони, я упевнена, раді будуть запросити.
https://www.facebook.com/profile.php?id=1000887648...
МДТ• 17 февраля 2023
Ответ дляok1904

Ой, як хочеться, щоб цей сон справдився. Але не цього літа((ті засранці вивозять майно з пансіонатів, забори розбирають.
автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ дляМДТ
Тварі, поперек стане їм.
Nasta9019• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Тримаюсь
ok1904• 17 февраля 2023
Ответ дляМДТ
Та, мені снилися пансіонати, все чисте, але без понтів клейоночки в столових, простенькі стільчики, простенький посуд.
Звичайно, ті обкрадають пансіонати, було б дивно, якби не крали, там є чим поживитися ...
автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Тримаюсь
Ніхто ж розуму не зійшов, і ви витримаєте
ok1904• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Тварі, поперек стане їм.
Не те слово , на сім поколіннь добра не чекати виродкам
Nasta9019• 17 февраля 2023
Як ви справляєтеся зі злістю, коли кипиш у середині?

автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ дляok1904
Як боляче це читати, я навіть не хочу уявляти, як вам і всім, хто з окупованих територій. Це пекло кожному особисте.
Одна надія: Збройні сили України і ми кожен покладемо все, щоб це здохло.
Nasta9019• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Не зійду.
ok1904• 17 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Ніяк, псіхую. Ходила на психотерапію, то тепер мені виявляється: все одно, то не я таке витворяю.
Є мульт про крошку Єнота, згадада, попускає. Діти нас відзеркалюють , нічого нового.
автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Кота тіскаю, дивлюсь відео з Бучі
МДТ• 17 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Ніяк, даю йому вихід, виматюкалась, полегшало і далі працюємо на перемогу. Стараюсь не злитись, прийняла ситуацію, що ті виродки все одно все знишать, просто відбудуємо все заново.
МДТ• 17 февраля 2023
Ответ дляok1904
О, точно, це не я таке витворяю, а вони, ота недорозвинена нація.
Nasta9019• 17 февраля 2023
Ответ дляМДТ
Я не про виродків. Це вже само собою. Начиталась теми про виплати військовим, моє одне повідомлення вже видалили
ok1904• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Я не з окупованих, але дуже болить мене душа за милі моєму сердцю місця,за людей того найтеплішого краю. Я туди приїзжала як додому, як на дачу, в мене свій номер був, я знала як готують в столовій, в мене свої друзі були, свої звички про які знали працівники, а зараз з деким просто обірвалися контакти.
автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ дляok1904
Геніченськ? Далі Кирилівки і то один раз, не була...
МДТ• 17 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Аа, про це((( я їх просто зневажаю. Так само позлилась, українці все одно переможуть. А та наволоч нехай тепер боїться. Вони для мене в категорії зрадників і колаборантів,свій вибір вони зробили.
ok1904• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Арабатка, термальне джерело, солоні озера, улюблений Сиваш, лікувальні грязі , українське Мертве море, Сиваш- око Бога. Місце сили . До Кіриловки не добралася. Знаю, що там теж є класні бази