Ответ дляNasta9019
11 років. Малий ще.
Ой, і я пам´ятаю свого в 11,перша любов, дівчинка трохи старша, відмовила йому в залицяннях. Як ми страждали всі на кухні за чашкою чаю і шоколадкою. Сльози і соплі. А зараз 14, питаю, ти б сходив кудись, познайомився б з дівчатами. Фекає, каже, мене це не цікавить от вообщє. І я не женюсь, хватись мені сватать усіх.
Ответ дляZelenkа
Років 5 я б ще сказала, що то дитина. Зараз скажу, то гормональна бомба, акселерація.
Тут я можу погодитися. Зростом вже 160, іграшки це пройдений етап, все віддав молодшому, гратися з ним не цікаво. І дівчина старша, 13 років, одноліток називає, не буду писати як
Ответ дляМДТ
Я в минулих темах, ще до хвилювалочок, записувалась на концерт. Коли?
a.ostroverh• 17 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Одногодка у него дурачок)
Ответ дляМДТ
Його прийняла залицяння. Там такі розмови, такі пристрасті. Я вже мовчу про ходити за руки, обійматися та поцілунки. Малу беруть та йдуть гуляти. Молода сімейна пара, як чоловік дуркує
Ответ дляZelenkа
Та, хз. Шось почали говорити за 24 в Києві, там мали бути американські журналісти, хотіли зняти сюжет, але потім заглохло. Я просила хлопців не наражатись на небезпеку. Зараз готується до конкурсу, взяв шалену програму. Ніхто не міг його зупинити від цього, часу мало, в квітні крайній термін. Короче, підгорає в хлопця))
Концерти вуличні відновить вже з постійним теплом, на холоді сакс не звучить.
Ответ дляNasta9019
Тримайтесь, просто тримайтесь! Хлопців гормонами накриває раніше, ще тоді, коли вони виглядають маминими пупсіками
Ответ дляМДТ
Накінець в мене включилася думалка, і мені стало зрозуміло, що Ви Юля з Генічеська, а то я хвилювалася за Вам, може де виїхали, а Ви лиш легенько змінили нік.
В ніч на Різдво мені снилося, що на початку червня, тепло, я на Арабатці відпочиваю три дні, море спокійне, прозоре, а працівник бази пропонує сину заїзд в дит табір з 06.08.2023 по 72.08.2023 ,питаю: як же до Вас доїхати ? відповів : просто, поїзд з Києва на Генічеськ ходить через день.
Ответ дляМДТ
Я тоді писала про Органний зал в БЦ. Зараз почались концерти, вони, я упевнена, раді будуть запросити.
Ответ дляok1904
Ой, як хочеться, щоб цей сон справдився. Але не цього літа((ті засранці вивозять майно з пансіонатів, забори розбирають.
Ответ дляМДТ
Та, мені снилися пансіонати, все чисте, але без понтів клейоночки в столових, простенькі стільчики, простенький посуд.
Звичайно, ті обкрадають пансіонати, було б дивно, якби не крали, там є чим поживитися ...
Ответ дляok1904
Як боляче це читати, я навіть не хочу уявляти, як вам і всім, хто з окупованих територій. Це пекло кожному особисте.
Одна надія: Збройні сили України і ми кожен покладемо все, щоб це здохло.
Ответ дляМДТ
Ніяк, даю йому вихід, виматюкалась, полегшало і далі працюємо на перемогу. Стараюсь не злитись, прийняла ситуацію, що ті виродки все одно все знишать, просто відбудуємо все заново.
Я не про виродків. Це вже само собою. Начиталась теми про виплати військовим, моє одне повідомлення вже видалили
Ответ дляZelenkа
Я не з окупованих, але дуже болить мене душа за милі моєму сердцю місця,за людей того найтеплішого краю. Я туди приїзжала як додому, як на дачу, в мене свій номер був, я знала як готують в столовій, в мене свої друзі були, свої звички про які знали працівники, а зараз з деким просто обірвалися контакти.
Ответ дляok1904
Геніченськ? Далі Кирилівки і то один раз, не була...
Ответ дляNasta9019
Аа, про це((( я їх просто зневажаю. Так само позлилась, українці все одно переможуть. А та наволоч нехай тепер боїться. Вони для мене в категорії зрадників і колаборантів,свій вибір вони зробили.