mmi583@mail.ru• 17 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Я коли на бабусю дивилась, теж так думала. А вона ще й кавун з хлібом їла)
Емм, кавун з батоном в маслом є теж їм. Смачно дуже. Це мене папа навчив
mmi583@mail.ru• 17 февраля 2023
Ответ дляМДТ
Моя співробітниця розказувала про свій фетіш, купити оселедець, почистити його, відділити філе від хребта і облизати руки. Все, сам оселедець вона не їла))
Впга колега часом не моя невістка? Та так само пальці облизує, після того як щей обсмоктала той хребет, хвіст я перегризла плавники
Ответ дляmmi583@mail.ru
А хто зна. Вагітні смаки такі странні, шо перестаєш будь-чому дивуватись. В мене був заскок, якщо їла оселедець, важливо, тільки той, що цілий продається, не філе чи кусочками, то їла лише частину спинку або лише животик і реберну частину, одночасно в один прийом їжі все не їла. В холодильнику завжди стояв мій недоїдений оселедець.
mmi583@mail.ru• 17 февраля 2023
Ответ дляМДТ
Ааааа, то вона вагітною це робила. Бо моя це робить весь час
mmi583@mail.ru• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Ніколи не їла. В нас міняли кавуни на картоплю в селі, але ми так їх їли, поки не побіжить по ногам вже))))
У квашеного зникає солодкість і вони схожі типу на помідори квашені чи яблука. Щось середнє.
Ответ дляmmi583@mail.ru
Нічого, хто в нас з Херсону? Наквасять ще! У пдрв ракети закінчаться рано чи пізно, хоча і так не страшно в Херсон їхати. Дивилась відео на тому тижні нове, живе місто, щось там прилітає на фоні, кореспондентка трішки жим, місцеві і оком не повели. Кого ці тварі там захопити хотіли?