Швабристка• 17 февраля 2023
Як вчинити у такій ситуації? Позашлюбна дитина
Не буду казати хто я в цій ситуації.
Маємо ось таке:
У сім´ї помирає батько, відносно молодий мужчина, мав 42 роки.
У спадок вступає їх спільний син та дружина. Спадок - квартира 4 кімнатна, 4 авто, заміський будиночок, де усі і жили, квартира за кордоном, бізнес, рахунки.
Не встигши вступити у спадок, трагічно гине син, юний хлопець.
Залишаються дружина та її 2 дітей від першого шлюбу, які не мали права на спадок. Все отримує дружина.
Через деякий час до неї звертається незнайома дівчина, що стверджує нібито має спільну дитину з померлим чоловіком вдови (не з сином, а саме з чоловіком).
Показує фото їхні спільні, що він їх утримував - перекази коштів, тощо.
Каже що квартира, в якій вони живуть, куплена батьком дитини.
Просить розділити спадок та віддати належне її дитині.
Прошу думок і як це виглядає для вас зі сторони.
Маємо ось таке:
Очень-очень• 17 февраля 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
Если к свидетельстве записан он, то на завещание начхать, особенно если ребенок несовершеннолетний
если б этот мужик был вписан в свидетельство, то этой темы бы не было, неужели не ясно
Фисташковый кокец• 17 февраля 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
Если будет обращение в суд, будет арест всего
Де вона візьме зразок ДНК померлого?
Там_все_размывчато• 17 февраля 2023
Ответ дляПугачиха
А жена причем законная? Завещание на байстрюка есть? Завещания нет. Свободна.
Если вписан реьенок в свидетельство, то нет, придется делиться
Там_все_размывчато• 17 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Це дуже довгий процес, можна встигнути пару разів продати
И потом аннулируют сделки
ЛеньГуглить_правда• 17 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
Суд, днк-тест. На цей період на майно накладають обмеження на відчуження. Якщо справді то його дитина, виділяють частку.
ДНК тест,це потрібна єсгумація покійного.
Масяня Я• 17 февраля 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
Не правда. Завещанием вполне себе любой из детей лишается наследства.
У меня так дедушка в завещании все сыну оставил, жена и дочь остались без ничего.
Там_все_размывчато• 17 февраля 2023
Ответ дляФисташковый кокец
Де вона візьме зразок ДНК померлого?
Родители мужчины, родные братья, сестры
осень_осень_харашо• 17 февраля 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
И потом аннулируют сделки
Не факт, це роки судів і багато грошей від того, хто хоче судитися, за частинку квартири вигоди не буде
Пугачиха• 17 февраля 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
Пусть доказывает, это не так-то и просто
ЧакрыНеРаскрылись• 17 февраля 2023
Так можно пойти к родственникам любого умершего и сказать, что ребенок от него и пусть делят наследство. Думаю здесь даже тест не поможет.
Из Кукуева я• 17 февраля 2023
Гнати сучку сцяними тапками! Вона яке діло має до того майна? Є законна дружина, а є коханка зі своїм незаконним виплодком.
Фисташковый кокец• 17 февраля 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
Родители мужчины, родные братья, сестры
Ніде не написали, що вони живі.
Мой_ужин• 17 февраля 2023
Аферисти саме так і діють.
Розказати жінка може все що завгодно, показувати міліон фото. Якщо дитина офіційно не визнана батьком то ця жіночка разом зі своєю дитиною іде курсом за кораблем.
Який спадок для коханки? Н@х це он туди.
Аноним_Русалка• 17 февраля 2023
Ответ дляФисташковый кокец
Де вона візьме зразок ДНК померлого?
Будут делать экзгумацию.
сказочное_Бали• 17 февраля 2023
у вас дві вдови. То до кого зверталися, до старшої вдови чи до молодшої і чия дитина старшого чоловіка чи молодшого?
Там_все_размывчато• 17 февраля 2023
Ответ дляФисташковый кокец
Ніде не написали, що вони живі.
Но и не написали, что они умерли
Фисташковый кокец• 17 февраля 2023
Ответ длясказочное_Бали
Які дві вдови?
Аноним_Русалка• 17 февраля 2023
Ответ дляМасяня Я
Несовершеннолетний получает обязательную часть наследства. Остальное будет наследоваться по завещанию.
Акукарача• 17 февраля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Будут делать экзгумацию.
Ага, дружина типу дасть згоду викопувати чоловіка. Кому воно треба буде. Коханка не добьеться цього
сказочное_Бали• 17 февраля 2023
Ответ дляФисташковый кокец
Які дві вдови?
Там так по тексту виходить
ЛеньГуглить_правда• 17 февраля 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
Родители мужчины, родные братья, сестры
Ні це не доказ.Там не буде високо відсотка підстав.
Фисташковый кокец• 17 февраля 2023
Ответ длясказочное_Бали
Там так по тексту виходить
Прочитайте уважно і не позортесь
Гопница-Советчица• 17 февраля 2023
Те, кто написали «шлёндра, сучка, байстрюк» - вы вообще люди?
Наизнанку• 17 февраля 2023
Ответ дляViktoryjaG
А разве если он при жизни не признал ребенка через суд, то днк играет роль после смерти? А может он донором спермы был
Никого не интересует , ребёнок его ,хоть донором,хоть не знал .
сказочное_Бали• 17 февраля 2023
Ответ дляФисташковый кокец
Прочитайте уважно і не позортесь
Я уважно пргочитала. Там двічі хтось залишається. І незрозуміло хто. Після гине юний хлопець, знову хтось вступає у спадок (залишився по ньому)