Швабристка• 17 февраля 2023
Як вчинити у такій ситуації? Позашлюбна дитина
Не буду казати хто я в цій ситуації.
Маємо ось таке:
У сім´ї помирає батько, відносно молодий мужчина, мав 42 роки.
У спадок вступає їх спільний син та дружина. Спадок - квартира 4 кімнатна, 4 авто, заміський будиночок, де усі і жили, квартира за кордоном, бізнес, рахунки.
Не встигши вступити у спадок, трагічно гине син, юний хлопець.
Залишаються дружина та її 2 дітей від першого шлюбу, які не мали права на спадок. Все отримує дружина.
Через деякий час до неї звертається незнайома дівчина, що стверджує нібито має спільну дитину з померлим чоловіком вдови (не з сином, а саме з чоловіком).
Показує фото їхні спільні, що він їх утримував - перекази коштів, тощо.
Каже що квартира, в якій вони живуть, куплена батьком дитини.
Просить розділити спадок та віддати належне її дитині.
Прошу думок і як це виглядає для вас зі сторони.
Маємо ось таке:
Organic• 18 февраля 2023
Ответ длялюбименькая
Розкажіть як подавали матеріали і докази.
Ну да, сейчас пойду сделаю фотки дела и выложу их в свободный доступ, бесплатно) девочки, я не волонтер. Но говорить о том, что невозможно признать ребёнка после смерти отца - это мягко говоря, глупо и очень самонадеянно
Вбигудях• 18 февраля 2023
Ответ дляOrganic
Я? Нет, что вы. 2 суд мед экспертизы это признали. Главное правильно подать материал и доказательства)
Вы на вопрос по поводу взятки не ответили
любименькая• 18 февраля 2023
Ответ дляOrganic
Маючи n-суму грошей в Україні все можливо,на жаль.
Непостоянная постоянность• 18 февраля 2023
Ответ дляOrganic
В нашій країні за гроші, все можливо, але питання, в кого їх більше в цій ситуації
Затишне кубло• 18 февраля 2023
Ответ дляOrganic
А коханка Немцова не змогла нічого довести. Тут ще писали про коханку депутата у якої також нічого не вийшло, та й зрозуміло чому! Вас не було поруч!

Скомуниздила• 18 февраля 2023
Ответ дляАннуитет
Свои все вопросы,связанные с ответственностью перед другими людьми,должен был решать муж при жизни, а не вдова. Тем более, если бы хотел обеспечить свой приплод на стороне, то вписался бы в свидетельство о рождении этого ребенка (т.е. это юридическое признание отцовства) - брак для этого вовсе не нужен. При этом, вдова - однозначно пострадавшая сторона. Т.к. еще вопрос, осталась бы она с ним жить, если бы знала про интрижку. Почему она должна думать об ответственности умершего перед этим ребенком (и не факт,что он его), и закрыть глаза на ответственность умершего перед законной супругой? Нужно уметь делить проблемы на свои и чужие.Эта проблема - точно не вдовы.
Проблемы вдовы никого не интересуют.
Законная супруга-есть уголовная ответственность за измену или юридическая деонтология?
Майор Медуза• 18 февраля 2023
Ответ дляБочка порохУ
Почему 25?
1/3.
Допустим, на момент смерти, отцовство установлено.
Жене, общему ребенку и внебрачному по 1/3. Жена от общего ребёнка, после его смерти получает в наследство его 1/3. Внебрачному остаётся его 1/3.
1/3.
Мати також спадкоємиця першої лінії, тому доля померлого сина (ота 1/3) повинна ділитися на 2, якщо спадщину відкрили за життя сина.
Organic• 18 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Здорову людину визнали неосудною?! Нічого собі, так у вас там ціле злочинне угруповання
Вы о чем?) может не понимаете по-русски? Я напишу по укр. Стан людини визнали таким, що під час підпису документа ця людина не усвідомлювала свої дії та не могла керувати ними внаслідок тимчасового розладу психічної діяльності. Так буває. Помутнение рассудка. При чем тут злочинне угрупування?
Скомуниздила• 18 февраля 2023
Ответ длялюбименькая
Ну якщо вони були офіційною парою ,чому фея не записала дитину на чоловіка свого?
Спросите у нее,у умершего вы не сможете.
Бочка порохУ• 18 февраля 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
У них с женой было общее имущество, автор где-то писала, что они поженились, когда пошел бизнес. Значит 50% жены и 50% умершего мужа. После смерти мужа жене так и остались ее 50%. А те 50 %, что принадлежали мужу в совместно нажитом имуществе уже будут делиться, 25% жене и 25% внебрачному сыну
С каких делов ?
На момент смерти наследодателя, жив был совместный сын и его доля перешла матери.
Скомуниздила• 18 февраля 2023
Ответ длялюбименькая
Пропаганда коррупции с дивана?
Бочка порохУ• 18 февраля 2023
Ответ дляМайор Медуза
Чия мати?
Спадкоємця?
Померла до його смерті.
Спадкоємця?
Померла до його смерті.
Скомуниздила• 18 февраля 2023
Ответ дляЗатишне кубло

Удалено администрацией...
Затишне кубло• 18 февраля 2023
Ответ дляСкомуниздила
Удалено администрацией...
Дійсно, чому ж Вас вони так турбують)))
Скомуниздила• 18 февраля 2023
Ответ дляOrganic
Сложно,но можно.
Скомуниздила• 18 февраля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Дійсно, чому ж Вас вони так турбують)))
А от скажіть? Тема ж має бути сумною, а я вже так насміялася
Organic• 18 февраля 2023
Ответ дляВбигудях
Вы сериалов пересмотрели?
Вы, видимо, не сталкивались с судебной системой
Бочка порохУ• 18 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
І це дізнаватися у тому морзі, з якого забирали на кладовище?
Там , де СМЕ проводили.
Майор Медуза• 18 февраля 2023
Ответ дляБочка порохУ
Чия мати?
Спадкоємця?
Померла до його смерті.
Спадкоємця?
Померла до його смерті.
Жінка помершого чоловіка,мати померлого сина успадковує долю чоловіка і ділить долю сина із дружиною сина.
Затишне кубло• 18 февраля 2023
Ответ дляСкомуниздила
На здоров´я)))
Скомуниздила• 18 февраля 2023
Ответ дляБочка порохУ
Там , де СМЕ проводили.
Удалено администрацией...
любименькая• 18 февраля 2023
Ответ дляСкомуниздила
Удалено администрацией...
І тільки ви,ясний промінчик сонечка,завітали на порадницю,щоб тут усіх осліпити .
Бочка порохУ• 18 февраля 2023
Ответ дляМайор Медуза
У сына не було дружини.
Ви прикалуєтесь?
Скомуниздила• 18 февраля 2023
Ответ дляOrganic
Вы из тех,кто даёт,кто берет,или из тех,кто всех давно послал нах и сам борется против системы?
Затишне кубло• 18 февраля 2023
Ответ дляСкомуниздила
Удалено администрацией...
Ну що ж, побажайте, вголос і перед дзеркалом. Дійсно, буде не зайвим
Скомуниздила• 18 февраля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Удалено администрацией...
Затишне кубло• 18 февраля 2023
Ответ дляСкомуниздила
Удалено администрацией...
Мені не потрібні Ваші сни, дякую)