Швабристка• 17 февраля 2023
Як вчинити у такій ситуації? Позашлюбна дитина
Не буду казати хто я в цій ситуації.
Маємо ось таке:
У сім´ї помирає батько, відносно молодий мужчина, мав 42 роки.
У спадок вступає їх спільний син та дружина. Спадок - квартира 4 кімнатна, 4 авто, заміський будиночок, де усі і жили, квартира за кордоном, бізнес, рахунки.
Не встигши вступити у спадок, трагічно гине син, юний хлопець.
Залишаються дружина та її 2 дітей від першого шлюбу, які не мали права на спадок. Все отримує дружина.
Через деякий час до неї звертається незнайома дівчина, що стверджує нібито має спільну дитину з померлим чоловіком вдови (не з сином, а саме з чоловіком).
Показує фото їхні спільні, що він їх утримував - перекази коштів, тощо.
Каже що квартира, в якій вони живуть, куплена батьком дитини.
Просить розділити спадок та віддати належне її дитині.
Прошу думок і як це виглядає для вас зі сторони.
Маємо ось таке:
Ирина-bbd0• 18 февраля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Мужчина купил квартиру внебрачному ребенку + обеспечивал - это и есть вклад в ребенка. Остальное - это наследство законным детям. Требовать делить не свое - наглость и надежда, что это прокатит по случаю горя и затуманенного рассудка близких (пробить на жалость, память...) Хитросделанная мадам...
Так сын на чужое не претендует. На долю в имуществе отца
НаливайКа• 18 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
У будь якому ращі вдова ані цій дінці ані її дитині нічогісінько не винна. Ні юрилично ні моралтно ні матеріально. Як не крути.
Вдова - ні, але якщо то реально син померлого, то померлий мав обов´язки, зокрема спадок. І виходить, що частину спадку помилково отримала вдова. Якщо батьківство доведуть, то просто виправлять помилку, віддадуть дитині те, що їй ’винний’ (як Ви сказали) батько. Не вдова, на її частку у спільному майні подружжя ніхто не може претендувати
НаливайКа• 18 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Цивільний шлюб в нас прирівняний юридично до офіційного шлюбу.
Якщо вже Ви про закон, то діти, народжені у шлюбі та поза ним, рівні у своїх правах.
Сюрпрайз!
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
То ж наче й всього не вимагала. Де ж тут здирництво, де погроза насильством, ушкодженням мага чи обмеження ЗАКОННИХ прав? Поінформували, що, можливо, є ще один законний спадкоємець
Повідомляти про таке треба у державну нотаріальну контору.
А не маніпулювати почуттями жінки, яка втратила чоловіка та сина
Аноним_Русалка• 18 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Цей хлопець був народжений у цивільному шлюбі і одразу визнаний офіційно батьком.
Мати з батьком взагалі могли не оформляти шлюб.
То6да его жене сложно было бы получить наследство.
А вобще во всей этой Санта Барбаре не дают покоя две странные смерти молодых мужчин. 16-летний сын, похоже, был единственным наследником по зовещанию, раз об этом писалось выше.
НаливайКа• 18 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Та ні, в суд. Маніпулювали чи ні - ми не знаємо.
Можливо, намагалися домовитися без суду
ми не знаємо, ну, піде в суд, якщо знайде адвоката хорошого і гроші на нього. Або не дуже хорошого, такі теж є
Можливо, намагалися домовитися без суду
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
Сюрпрайз!
Чому сюрпрайз? Загальновідомий факт.
Де ж юридичний факт існування іншої дитини?
А чи був хлопчик (с)
Бутылка Кифира• 18 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
Сюрпрайз!
Опередили
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
Можливо, намагалися домовитися без суду
Факт що прийшла і говорила - то вже маніпуляція.
Законно такі справи вирішуються інакше.
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Ні, не складно. Якщо в них був спільний побут, спільний бізнес, спільна дитина. Це більш ніж достатні докази для суду.
Так чи інакше по смерті сина вона як мати - єдина спадкоємиця.
НаливайКа• 18 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Чому сюрпрайз? Загальновідомий факт.
А чи був хлопчик (с)
От власне це, як випливає зі слів автора, і має стати предметом судового розгляду...
Може виявитися фактом, а може й ні.
Але оці експресивно забарвлені ремарки на адресу дитини характеризують тільки тих, хто їх пише
Може виявитися фактом, а може й ні.
НаливайКа• 18 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Законно такі справи вирішуються інакше.
Законно такі справи люди вирішують по-різному. Буває і без суду, закон не забороняє домовлятися
Бутылка Кифира• 18 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Чому сюрпрайз? Загальновідомий факт.
А чи був хлопчик (с)
Подождите . А как же вековая мораль ? Согласно вековой морали , в эпохи до исторического материализма внебрачные дети не имели права на наследство ( т. е. были ущемлены в правах ) .
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
Як мінімум це - не етично.
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляБутылка Кифира
Закони та мораль - то різні речі.
НаливайКа• 18 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Як мінімум це - не етично.
Ну, явно не людині, що писала про інших, геть незнайомих людей і навіть малих двтей такими словами, як Ви, починати говорити про етичність
Дона Ко Ко• 18 февраля 2023
Якщо в свідоцтві про народження цієї позашлюбної дитини покійний не вписаний як батько, що думаю навряд чи, то по закону їй нічого не перепаде, бо це дуже складно довести тепер батьківство. А по совісті, то все залежить від дружини, яка є спадкоємицею і від її бажання поділитися спадком з цією дитиною.
Бутылка Кифира• 18 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Закони та мораль - то різні речі.
И это мне говорит человек , который мне же говорил про общественную мораль , которая канонизирована веками ....
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
Перечитайте мої дописи. Я писала про байстрюків та хвойд в контексті чиєїсь тут суперечки, а не стосовно персонажей цієї історії.
Та й в принципі я себе абсолютно не позиціоную як високоморальну людину.
Просто говорю що хочу коли хочу і де хочу. Прямих законодавчих заборон на то нема.
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляБутылка Кифира
І що не так?
НаливайКа• 18 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Перечитала, у Вас навіть не подвійні, а багатошарові стандарти. То байстрюки то жах, то вже ні, якщо потім якось батьки таки одружаться. То не затикайте людям рота, то говорити - маніпуляція. То вікова мораль, то кого та мораль цікавить. То матюки на всіх і вся, то раптом ’неетично’. І це ще частину коментарів видалили, боюся думати, що ж там
Заносить Вас так серйозно.
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
Заносить Вас так серйозно.
То тримайтесь подалі. Занос - то аварійно небезпечна штука для всіх учасників.
НаливайКа• 18 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Та ні, я в цій темі давно вже глядач, спостерігаю, що несеться 🍿
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
Та я так само - дурью маюсь.
Ну походу десь комусь на мозоль наступлю. Буває.
Повторюсь, я себе взагалі не позиціоную якоюсь високоморальною чи юридично грамотною.
Пишу що хочу та й усе.
Ирина-bbd0• 18 февраля 2023
Ответ дляБутылка Кифира
Этодругое)))) Вы не понимаете))))
То мораль кого надо мораль))))))
Бутылка Кифира• 18 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
І що не так?
Что , с начала начнем ?
Бутылка Кифира• 18 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Этодругое)))) Вы не понимаете))))
То мораль кого надо мораль))))))
Та да ...
Ирина-bbd0• 18 февраля 2023
Ответ дляБутылка Кифира
Та да ...
Читаю и сама офигеваю)))) мораль меняется со скоростью света.в зависимости от поворота и участника))))))
Еще нам про многовековую твердят)))))
Все возможно• 18 февраля 2023
Мой папа написал завещание на меня. Еще есть старший брат, рожденный в браке с нашей мамой. Но! У папы есть еще младший сын. На момент смерти отца ему было 7 лет. Живет с бабушкой-опекуном. Мама умерла когда ему было 3 года. В свидетельстве о рождении сына, папа указан левый. Мать была одиночка. Бабушка через суд подала на восстановление и доказательство отцовства. Я не возражала. Эксгумацию не проводили. Я предоставила фото и доказательства , что это мой брат. Сын отца. Ему выделили долю. Как то так…
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Еще нам про многовековую твердят)))))
Скільки ще разів написати, що в МЕНЕ нема моралі.
Мені просто нудно і просто пишу.
Мені пофіг хто кого в якій позі зачав.
І також пофіг коли когось називають байстрюком чи хвойдою.
І ті і другі мають право на це.
Мені просто нудно і просто пишу.
Мені пофіг хто кого в якій позі зачав.
І ті і другі мають право на це.