Швабристка• 17 февраля 2023

Як вчинити у такій ситуації? Позашлюбна дитина

Не буду казати хто я в цій ситуації.
Маємо ось таке:
У сім´ї помирає батько, відносно молодий мужчина, мав 42 роки.
У спадок вступає їх спільний син та дружина. Спадок - квартира 4 кімнатна, 4 авто, заміський будиночок, де усі і жили, квартира за кордоном, бізнес, рахунки.
Не встигши вступити у спадок, трагічно гине син, юний хлопець.

Залишаються дружина та її 2 дітей від першого шлюбу, які не мали права на спадок. Все отримує дружина.

Через деякий час до неї звертається незнайома дівчина, що стверджує нібито має спільну дитину з померлим чоловіком вдови (не з сином, а саме з чоловіком).
Показує фото їхні спільні, що він їх утримував - перекази коштів, тощо.
Каже що квартира, в якій вони живуть, куплена батьком дитини.
Просить розділити спадок та віддати належне її дитині.
Прошу думок і як це виглядає для вас зі сторони.
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
У нас почти год, как идет война. Мужчины нет год. Если мать внебрачного ребенка живет в Киеве, так Киев выехал буквально в первые трое суток. Весь Проспект буквально стоял на выезд. Уже в субботу вечером в домах светились лишь одинокие окна. Могла выехать и не знать. Могла узнать, но была заграницей, не успела подать. Пробиться на прием в Посольства или Консульства было сложно. Очереди на несколько месяцев. Акцент был на продление паспортов.

Мы можем только гадать.
Ну об´єктивно люди навіть в Ірпінь повернулись у травні вже (в мене в домі жили родичі звідти). Заради такого жирного спадку у Київ можна було й з´їздити на кілька днів.

Аноним_Русалка• 18 февраля 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Мені здається, що успішний чоловік точно встиг зробити тест ДНК.
Все может быть.
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
А кто и что им может запретить? Женщина в данной истории была свободна. Чего не скажешь о покойном мужчине.
Удалено администрацией...
Бутылка Кифира• 18 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
То чого тоді маєте якісь претензії?
Бачили очі що купували
Канонізовано віковою суспільною мораллю.
Повторю еще раз . Вижу , туго доходит . Вы не вправе решать , кому , как и где рожать . И осуждать кого бы то ни было права у вас нет .
А свою вековую общественную мораль засуньте себе .... куда хотите . Потому что еще каких-нибудь 150 лет назад на основании этой самой морали у вас не было бы ничего своего , все принадлежало бы вашему мужу .
Аноним_Русалка• 18 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Удалено администрацией...
Я? Оччень интересно. Можно скрин или цитаты?
Бутылка Кифира• 18 февраля 2023
Ответ дляЛисАпедная
И что? Это слово используют не только для оскорбления( а синонимов реально обидных тьма), его и используют для краткого описания ситуации с родословной.
Ситуации с родословной ? С чьей родословной ? Графа Пупкина с Троещины ?
Королева Сарказма• 18 февраля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Мужчина купил квартиру внебрачному ребенку + обеспечивал - это и есть вклад в ребенка. Остальное - это наследство законным детям. Требовать делить не свое - наглость и надежда, что это прокатит по случаю горя и затуманенного рассудка близких (пробить на жалость, память...) Хитросделанная мадам...
Так в тому то і справа, що її син, можливо, і є той єдиний і законний його син, який залишився. Інший син трагічно загинув, а діти автора не його рідні. Він їх навіть чомусь не всиновив, якщо автор запевняє, що все успадкувала лише вона.
Люблю Поумничать• 18 февраля 2023
Це виглядаэ нормально, тому що кожна мати повинна подбати про майбутннє своєї дитини. Як це виглядає з етичної точки зору - не справа інших.
Коренная киевлянка• 18 февраля 2023
Ответ дляЛюблю Поумничать
То вона ’подбала’ свого часу, поставивши пропуск в графі ’батько’ і отримавши статус мати-одиначки, нє?

Люблю Поумничать• 18 февраля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
так, а зараз передумала, так теж буває.
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляБутылка Кифира
Ще раз повторюсь - мені пофіг хто коли де з ким спить і народжує чи не народжує.
Не треба людям затикати роти кого та як називати. Крапка.
СкрипяСердцем• 18 февраля 2023
Ответ дляАноним_Русалка

Мы можем только гадать.
про Киев художественное преувеличение?
Аноним_Русалка• 18 февраля 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
про Киев художественное преувеличение?
В каком смысле? Не поняла ваш вопрос.
СкрипяСердцем• 18 февраля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
В каком смысле? Не поняла ваш вопрос.
’Киев выехал буквально в первые трое суток. .Весь Проспект буквально стоял на выезд. Уже в субботу вечером в домах светились лишь одинокие окна.’
Та_все_ок_будет• 18 февраля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Ну так и дети жены каким боком к этому наследству?
Наследство ушло жене. Точка. И лишь она вправе распоряжаться им. Вложиться в своих детей - отличный вариант. В ребенка непонятной женщины, претендующей на то, к чему она никаких усилий не приложила - очень вряд ли.
Аноним_Русалка• 18 февраля 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Да нет. Вполне серьезно. По крайней мере правый берег.
Я зачистила свои фото и видео, когда начали проверять телефоны на блокпостах. Но вот фото из инета. Писали, что 24.02. Я снимала 25.02. Транспорт вобще стоял плотно и практически не двигался. Полиция и военные гоняли по встречке в оба конца.
18 мнеУЖЕ• 18 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Це ж як? В спадщину після загиблого сина?
Жінка подає заяву до суду в інтересах своєї неповнолітньої дитини: про встановлення батьківства.
НаливайКа• 18 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
За здирництво. Такі дії кпку кваліфікуються як здирництво.
То ж наче й всього не вимагала. Де ж тут здирництво, де погроза насильством, ушкодженням мага чи обмеження ЗАКОННИХ прав? Поінформували, що, можливо, є ще один законний спадкоємець
НаливайКа• 18 февраля 2023
Ответ дляВбигудях
Общему ребенку было 16,так что долго
Але в шлюбі лиш 9 років, тобто дитина теж позашлюбна чи, як тут пишуть деякі не надто чемні пані, ’байстрюк’

НаливайКа• 18 февраля 2023
Ответ дляЛисАпедная
Ну ребенок же байстрюк, это ж правда
Той, що загинув 16-річним теж позашлюбний, тобто оце хамське слово за тлумачним словником і до нього застосовне
НаливайКа• 18 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Не факт. Може ця дівчина - колишня того чоловіка. Може перше кохання. Десь колись зустрілись, поплакалась як їй важко одній ростити дитину батько якої звалив у туман.
Вирішив допомогти. Можливості є.
Чому ні?
Якщо б дитина була від нього то як мінімум вона подала б на спадок одразу по смерті цього чоловіка, як максимум - при його житті юридично б довела факт батьківства.
Та звідки ми знаємо, коли вона дізналася про його смерть?
НаливайКа• 18 февраля 2023
Ответ дляЛисАпедная
Это вы решили что оно такое, это у вас проблемы
Та ні, це загальновідомий факт. Учітесь, читайте...
Ну ниче се• 18 февраля 2023
.
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
Ну якщо аж так регулярно брав участь у житті, що хоче довести факт батьківства - то роздуплитись через рік після смерті - то вже одна легенда протирічить іншій.
Як мінімум - коли не надійшов регулярний фінансовий транш.
Тим більше мали б бути спільні друзі (я вище писала про ситуацію з нашим другом - там на похоронах весь гарем був).
Я чим далі тим більше схиляюсь до версії, що жінка - його колишня дошлюбна пасія, а дитина не від нього. Просто допомагав по доброті душевній.
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
Цей хлопець був народжений у цивільному шлюбі і одразу визнаний офіційно батьком.
Мати з батьком взагалі могли не оформляти шлюб.
НаливайКа• 18 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Ви приміряєте на ситуацію з другом, хтозна, як в інших. Плюс останній рік у всіх нетиповий. Хто за кордоном, хто де...
Ирина-bbd0• 18 февраля 2023
Ответ дляАноним_Русалка

Мы можем только гадать.
Читала.что если есть обстоятельства.не позволяющие подать.вступить в наследство своевременно.то суд примет это тоже во внимание. И пересмотрит сроки
НаливайКа• 18 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Ми про слово, воно має конкретне значення - позашлюбна дитина. От він теж позашлюбний.
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
У будь якому ращі вдова ані цій дінці ані її дитині нічогісінько не винна. Ні юрилично ні моралтно ні матеріально. Як не крути.
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
Цивільний шлюб в нас прирівняний юридично до офіційного шлюбу.