Не гоню• 18 февраля 2023
Mediland лапара, кто делал в ближайшее время?
Может кто то недавно делал тут лапороскопию, сколько примерно обошлась операция, по телефону говорят от 22т. врач (но не хирург) где то 30т. Не знаю на что рассчитывать и соглашаться
Булькаю• 18 февраля 2023
Там ціни космос. Моїй свекрусі обійшлося в два рази дорожче ніж було сказано спочатку. Хоч вони і не говорили конкретно, говорили ціна від….. ну, попередній клієнтці обійшлось стільки-то. Суму доплати озвучили вже при виписці, ми трошки в шоці були. Але так, умови там гарні.
Не гоню
• 18 февраля 2023
Ответ дляБулькаю
Дякую, а то щось від і не зрозуміло до скільки. дякую