КинДза• 18 февраля 2023
Одежда сайз плюс
Подскажите где покупаете стильную одежду на пышные формы. Молодёжное и красивое. А не бабские балахоны)
КинДза
• 18 февраля 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Так хоч форми вкажіть і місто.
Маю на увазі онлайн магазини
Der_Natali• 18 февраля 2023
А який у Вас ’плюс’? Якщо це L /XL то будь який массмаркет. І навіть більше. Мамі на
56- 58 розмір купую
КинДза
• 18 февраля 2023
Ответ дляDer_Natali
56- 58 розмір купую
54-56
Идеальная оптимистка• 18 февраля 2023
Ответ дляКинДза
54-56
Манго вайлет замовила мамі куртку, 4 джинсів, брюки, футьолки, сукню- все гарно сіло.
Некст, спенсер, джордж
КинДза
• 18 февраля 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Некст, спенсер, джордж
В некст ніби 2х найбільший
Идеальная оптимистка• 18 февраля 2023
Ответ дляКинДза
В некст ніби 2х найбільший
У мене стегна 110 я теж не маленька- джинси 12 беру. Мама 16
Сукні трикотаж 16-18 розмір що у некст що спенсер. У джордж иеж але якщо тканьові то і 18-20
2і марки більшомірять
Шукайте в пролавалках схожі молелі і дивіться заміри саме так ми робили напочатку або їхали в спенсер і міряли моделі
Білизну теж мама бере спенсер, джордж взагалі класні бюсти для дам з гарними принадами
2і марки більшомірять
Диверсификация• 20 февраля 2023
Геп, массимо дутти 44,ХЛ, олневи 16 DKNY хл,ливайс 33,галерея льна ,юникло
алик 6хлю.. много на etsy.com беру
там много инд.можно
алик 6хлю.. много на etsy.com беру
там много инд.можно