кет8888• 19 февраля 2023

Я боюсь 24.02 а ви?

Всі метушаться готуються, збираюсь речі. Я страшне не хочу їхати кудись....
арина-ветерок• 19 февраля 2023
Ответ дляОленаЯ
У нас, може, і вимикали, ми виїзали 25.02, повернулися 11.06, все ок з морозилкою.
Больше трех дней морозилка не держит.

Люблю море• 19 февраля 2023
Ответ дляарина-ветерок
И с зарплаты 6-10 тыс и с пенсии 2 тыс его купить нефиг делать, да? Нет хлеба, кушайте пирожные, чего уж там.
Мешок муки и лепешки на сковороде
ОленаЯ• 19 февраля 2023
Ответ дляарина-ветерок
Больше трех дней морозилка не держит.
Значить було не більше 3 днів, в нас всі виїхали, не знаю скільки, але все ок. Я нила, що гречка лишилась варена, то чоловік сказав, якщо дім вціліє, я тобі холоильник куплю новий.
Smile_smile86• 19 февраля 2023
Ответ дляmamaМия
У мене в оточенні ніхто нічого не збирає, 22 ще й засідання зі звітами за пророблену роботу за рік 🥴 сиджу, готовлюся, більше боюся, ніж 24. Ненавиджу виступи на публіку
Кому що)) але вас розумію)
Bell-k@• 19 февраля 2023
Ответ дляЛюблю море
У мене завжди запас повна морозильна камера м´яса, риби и ягід.
Мішочок муки і цукру. Так що винитт треба себе, бо писали зробити запаси
Але ж тут умніки, зачєм, магазины рядом,...
Що ви від мене хочете? І при чому тут запаси мішками до того, що я нервую і боюся зараз. Вам , що не напиши,у вас на все заперечення.
Ми тікали з дитиною, бо в мене під носом аеропорт, в якому спрацювало пво о 4 ранку. І стіни в будинку тряслися?!
На хвороба мені знадобився б мішок муки? Якщо ми від нервів дитину, собаку і документи в руки і побігли до ліцею де працюю?!
При погрозі,коли ще не було тривог, ми ховатися у підвал.
А потім підіймалися і робили сухпайки бігом на тро, ночували у підвалі школи, а 25 о 6 ранку тікали, бо стало ясно, що то не на 1 день. Навіщо додому не заїхали. Бо прийшло у школу тро і сказало максимально старатися виїхати з міста.
Bell-k@• 19 февраля 2023
Ответ дляЛюблю море
Отключали, генератор есть
Ну то й добре.
А я живу на 9 поверсі. Ні генератора на морозилки великої не можу поставити.
Bell-k@• 19 февраля 2023
Ответ дляЛюблю море
Есть много других приспособлений. Екофлоу та же
Воно у всіх з´явилося до війни?!

Люблю море• 19 февраля 2023
Ответ дляBell-k@
Ну то й добре.
Не повезло. То що вирішили, куди бігти?
Bell-k@• 19 февраля 2023
Ответ дляЛюблю море
Не повезло. То що вирішили, куди бігти?
Апель-синка• 19 февраля 2023
Ответ дляLiliaCh
Я опасаюсь не конкретной даты. Мне тревожна ситуация в целом. Год войны угнетает. Ужасно много смертей и разрушений...Не понятно чего ждать в целом, а не конкретно 24го.
А 8 лет с 2014 не угнетало ничего? И всё ОК было?
ОленаЯ• 19 февраля 2023
Ответ дляАпель-синка
Знову про дамбили бамбас. Там залишилися лише ті, хто хотів і чекав.
Апель-синка• 19 февраля 2023
Ответ дляОленаЯ
При чем тут ’залишилися’? Я про то, что лично у меня (мы в Киеве) война началась в 2014 и 24.02 просто перешла в новую активную фазу. А не дамбили бамбас и прочая хня.
Люблю море• 19 февраля 2023
Ответ дляАпель-синка
А для нас лично только 24.02 началась
ku4eravaku4erava• 19 февраля 2023
Боялись 9 мая, 24 августа, и 14 октября...
ОленаЯ• 19 февраля 2023
Ответ дляАпель-синка
Ну так це у Вас прозвучало, по методичці просто.
ku4eravaku4erava• 19 февраля 2023
Ответ длякет8888
Що показать? Люди , знайомі, телевізор знову про валізки говорить. Кого вам показать?
Знакомые поляки тревожные вализки сделали 24.02....и не разбирают
I_am_Ukrainian• 19 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Бо про цліси йому мабуть в минулому році не казали, я не знаю. Сім*я поїхала в Карпати, потімв Германію і досі там.

Я все це розумію, і пишу, що я не знаю що робити з цією інформаціє і пишу, що нікуди поки не збираюсь.

Може на його керівництво також іпсо подіяло. Ми всі люди.
Ладно, напишу. Муж работает в оон. Там два дня был инструктаж что делать на случай эвакуации. И запретили поездки по Украине с 20 по 28 ( по работе). Но я уверена, что это просто протокол. И что у тех же посольств он такой же. Конечно же ни про какой лес и речи быть не может. Это просто перестраховка потому как в стране война и никто не знает что пуйло будет на днях вешать. Если б они знали и готовились к чему-то серьёзному, то муж бы уже был во Львове. Пока все спокойно.
Апель-синка• 19 февраля 2023
Ответ дляОленаЯ
Да, конечно по методичке. особенно когда волонтеришь постоянно, а тут вские кучерявые рассказывают, что у них войны оказывается и не было до 24.02. И Крым не отжали, и дыры не пичкали бурятами с оружием.
Люблю море• 19 февраля 2023
Ответ дляАпель-синка
Крым отдали без боя

Апель-синка• 19 февраля 2023
Вы отдали?
Люблю море• 19 февраля 2023
Ответ дляАпель-синка
Вы отдали?
Власть наша. Он не мой лично, чтобы распоряжатся
ОленаЯ• 19 февраля 2023
Ответ дляАпель-синка
Я не кучерява, а про волонтерство не кричать на кожному кутку, якщо це роблять дійсно для допомоги, а не щоб кричати про це на кожному кроці.
автор кет8888 • 19 февраля 2023
Ответ дляОленаЯ
Про допомогу якраз і треба говорити всюди,аби приклад брали.
Зло завжди тихе.
Апель-синка• 19 февраля 2023
А у нас тогда была власть? Ябзднукович позорно сдрыснул в Ростов, Пороха выбрали аж в конце мая. До этого было такое себе ’безвластие’ в стране.
Просто приняли решение не ложить людей в могилы зазря в силу неравенства сил и по возможности отвести наших вояк живыми, чтоб потом отвоевывать наши территории обратно. Я помню этого славного командира в Крыму, который своих подчиненых под украинским флагом строевым ходом под наш гимн выводил перед носом у ’вежливых человечков’, вооруженных до зубов. Интересно, жив ли он сейчас?
Апель-синка• 19 февраля 2023
Ответ дляОленаЯ
А Вы много слышали, как я с 2014 тут кричала про своё волонтёрство? Или хочется какашками покидаться в кого-то, а не в кого?
ОленаЯ• 19 февраля 2023
Ответ дляАпель-синка
Тут Ви кидаєтеся своїм волонтерством, єдина волонтерка в Україні просто, унікум.
Апель-синка• 19 февраля 2023
Ответ дляОленаЯ
Желаю Вам счастья!
Rafffael-ka• 19 февраля 2023
Гірше, ніж було рік тому вже не буде
ludmila905• 19 февраля 2023
Ну ось, 21.02 буде виступ пуйла і Байдена,подивимося чим він закінчиться.Але,загалом,наступна неділя буде важка,іпсо працює на 💯,нагнітають ..уки.
ОленаЯ• 19 февраля 2023
Ответ дляАпель-синка
Желаю Вам счастья!
Дуже добра волонтерка, так і віє через екран добром 😬