Звоночек• 19 февраля 2023
Мультиварка скороварка. На якому режимі готувати плов?
Доброго дня, порадниці.
В мене мультиварка скороварка. Режима плов немає.
Зараз готую (зирвак), вибачте якщо не правильно написала, і коли доготується буду засипати рис. Но не розумію на яку програму і на скільки включати.
Готую в скороварці вперше, щавжди в казані.
Дякую хто відгукнувся.
Звоночек
• 19 февраля 2023
Ответ дляПросто Мария
Я б на тушкуванні готувала
Дякую, а на скільки ставити?
Звоночек
• 19 февраля 2023
Ответ дляротцвеники
Я сама выставляю время на режиме под давлением 12 минут
Дякую,рис не розварюється?
ротцвеники• 19 февраля 2023
Ответ дляЗвоночек
Дякую,рис не розварюється?
Нет , я потом сразу выключаю , чтоб не держала в режиме подогрева .
С перепою• 19 февраля 2023
Я рецепты и режимы, на которых готовить, беру у этой женщины на сайте
Плов готовлю на режиме «рис/крупы» либо на режиме ’тушение’
Просто Мария• 19 февраля 2023
Ответ дляЗвоночек
Дякую, а на скільки ставити?
А там не автоматично? Якщо м´ясо готове, то 10-15 хв під тиском. У вас же таймер включиться лише тоді, коли тиск набереться, правильно?
Звоночек
• 19 февраля 2023
Ответ дляПросто Мария
Ні, автоматично 20 хв, а інще вручну коригується.
Так таймер, коли тиск включився і йде відлік назад.
Звоночек
• 19 февраля 2023
Ответ дляротцвеники
Дуже дякую.
Сарафанное радио• 19 февраля 2023
Расскажите как получится )
Я сама в своей мултиварке-скороварке только шарлотки делала, плов по старинке на плите.
Просто Мария• 19 февраля 2023
Ответ дляЗвоночек
20 довго, 10-15 ставте
Звоночек
• 19 февраля 2023
Ответ дляМне без сахара
Не ставте більше 10 хв
Включила тушкування, і автоматом вибралося 10 хв. Сиджу і чекаю, щоб виключити зразу коди запікає.
Скажіть будь ласка, тиск зразу спускати як пропікає чи хай сам потихеньку спускається?
Я ніколи сама не спускаю. А тут боюсь, щоб рис не переварився.
Мне без сахара• 19 февраля 2023
Ответ дляЗвоночек
Я не люблю спускати пар
Даю троих постояти, щоб клапан дав відкрити кришку.
Звоночек
• 19 февраля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Расскажите как получится )
Получилось супер, даже більше сподобалося ніж на плиті.
Я готувала так: включила режим смаження, влила олій, потім швидко нарізала мясо і туди, пока мясо жарилось, пару раз помішала, нарубала багато цибулі і моркви, зіру, перець і знову туди і поміняла режим на під тиском 30 хв.
Коли зірвак заПІкав, всипала промитий рис і посолила і перемішала і залила водою 1:1 рису. В інтернеті вичитала, що в скороварку треба води менше. І всередину головку часнику і на тушення 10 хвилин.
Коли заПІкало зразу виключила.
Вийшла смакота!!!!
Коли заПІкало зразу виключила.
Вийшла смакота!!!!