графиняВишенка• Изменено 19 февраля 2023
Дуже боюсь загального наркозу перед операцією киці(
Будь ласка, заспокойте. За останні пів року треба було робити загальний наркоз коту і киці потім. Першому для МРТ, другій для видалення зубного каменю. Серце перед цим перевіряли, кардіологи давали добро, але кожного разу в мене істерика і сльози( дуже боюсь, що подзвонять і скажуть, що тваринка не витримала.
Киці 10 років, завтра треба робити операцію-вирізати кіготь. До кардіолога спочатку підемо теж. Але лікар мені сказав, що це буде епідуральна анестезія, в спинку. Мені аж погано тепер(( але прибрати кіготь треба, там запалення, яке не вийшло прибрати антибіотиком і промиваннями(
графиняВишенка
• 19 февраля 2023
Їй робили загальну восени для видалення зубного каменю. Боюсь що це занадто часто для її віку
графиняВишенка
• 19 февраля 2023
Ответ дляРаспутница
Зробіть в спину
Все будете бачити
Не зрозуміла. Поясніть, будь ласка. Лікар сказав як раз що в спину будуть їй робити. Що саме я побачу?
Цвиринь• 19 февраля 2023
Ответ дляРаспутница
Зробіть в спину
Все будете бачити
Наркоз не автору, а кошке.
графиняВишенка
• 19 февраля 2023
Ответ дляКукуша
Они очень живучие. Моей и в 15 делали. Все будет хорошо.
Дякую!
ТрубоДурочка• 19 февраля 2023
перед операцією ще рекомендують сдати загальний+біохімічний аналіз крові та аналіз сечі. Буде видно стан внутрішніх органів та ризик для них від наркозу
графиняВишенка
• 19 февраля 2023
Ответ дляТрубоДурочка
Дякую, подзвоню запитаю ще за це. Коту робили аналізи крові, а їй ні.