МатьЧасть• 19 февраля 2023
Хто продає магазин на Etsy, бажано разом з поштою?
Розгляну пропозиції по придбанню акаунта на Etsy, з працюючим магазином з України. Він може, колись був створений, але зараз Вам непотрібен. Також буду радий, якщо поділетесь інформацією, де ще продають магазини, окрім OLX, там вже був ))
ГендиреХтор• 19 февраля 2023
а хіба зараз з украіни не можна відкрити магазин? планувала відкривати
Бриджит_Фрикандо• 19 февраля 2023
Чесно кажучи я незнаю як Ви хворієте збираєтесь ними користуватися, я так розумію є великий ризик банку.
Є в фейсбук групи Etsy... там іноді продають, шукайте пости і там ці питання обговорюють в коментарях. І ще в телеграмі є групи по Етсі.
Я не ризикнули собі купити, а до війни полінувалась відкрити.
Ще в інстаграм можна продавати, ну Пром ще, тікток. Дивлячись що Ви продаєте.
МатьЧасть
• 20 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
З квітня 2021 ’тимчасово не можна’ (
ГендиреХтор• 20 февраля 2023
Ответ дляМатьЧасть
З квітня 2021 ’тимчасово не можна’ (
дякую
а якщо украінка за кордоном і з картокою банку ЕС?
МатьЧасть
• 21 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
дякую
Якщо ви проживаєте за кордоном, то можете спробувати зареєструвати магазин. Але Etsy попросить надати документи, для громадян ЄС це паспорт, дані платника податків. Для Вас це буде:
Закордонний біометричний паспорт громадянина України
Фото рахунку на комунальні послуги (не пізніше 6міс. давності) по адресі Вашого проживання, виданого на Ваше ім”я, банківський рахунок тієї країни де проживаєте.
ГендиреХтор• 22 февраля 2023
Ответ дляМатьЧасть
так багато всього - наче літаки буду продавати
і напевне треба зразу в країні ес оформитись як підприемець... інакше штраф
комерційна діяльність без сплати податків