ЖующаЯКонфету• 19 февраля 2023

Живучи з чоловіком (не чоловік та дружина), хто має купувати продукти?

Формат, коли люди зустрічаються та з’їхались разом жити, але шлюбу ще немає. Тобто бюджет окремий.
Результат:
вже голосів: 195
98 (50.26%) 50/50
47 (24.1%) Він купує продукти
31 (15.9%) Спільно, оплата за чоловіком
19 (9.74%) Інший варіант
0 (0%) Вона купує продукти
Цикавенная• 19 февраля 2023
Порівну скидуватися та і все
Женамужная• 19 февраля 2023
Мужчина.
Дуболом• 19 февраля 2023
Основные покупки - на мужчине. Женщина может что-то докупать по мелочи, вкусняшки всякие. Но мне мой будущий муж и за эти вкусняшки деньги возвращал)
Червона калина• 19 февраля 2023
Все разные. У всех свой подход, который для них нормален.
Деловитая• 19 февраля 2023
Він купує більше
Але я їду з роботи теж підкуповую- пачку масла , буд шампусіка чи коньяка , хліб
Посудомойка• 19 февраля 2023
А зачем жить с мужиком, если ещё и продукты покупать? И быт наверняка вести?
автор ЖующаЯКонфету • 19 февраля 2023
Ответ дляЦикавенная
Порівну скидуватися та і все
Ок, а за продуктами хто ходить?
КохайтесьЧорнобровi• 19 февраля 2023
А вони живуть разом в не розмовляють?
KROX@• 19 февраля 2023
Слет трутней
Деловитая• 19 февраля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ок, а за продуктами хто ходить?
Зо значить ходить ?
Я б з таким не жила
Є машина і він везе
Купуємо разом за його гроші
Сестрица Алёнушка• 19 февраля 2023
У нас з чоловіком ще до одруження завжди був спільний бюджет. Я могла користуватися його карткою, а він - моєю.
Готівка завжди в одному місці. Основні витрати свої завжди знали+скільки відкласти. А далі вже - великі покупки завжди радимося, збираємо. Дрібні - самі купуємо орієнтуючися на щомісячні витрати та й все.

Тому продукти, можна сказати, 50/50. Але я зазвичай трішки менше заробляю, був лише період десь у рік часу, що я заробляла трохи більше.
Цикавенная• 19 февраля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ок, а за продуктами хто ходить?
У кого є час і бажання, той хай і йде. Або разом
автор ЖующаЯКонфету • 19 февраля 2023
Ответ дляДуболом
У мене ситуація інша( чоловік погоджується і вистачавляє цей варіант найкращим, щоб мені кидати на карту суми на їжу і її оплачувати, але ходити в магазин не хоче. Для мене це дико.
So_so• 19 февраля 2023
А съехались с какой целью?
Мы начали вместе жить, сразу как семью, бюджет общий.
автор ЖующаЯКонфету • 19 февраля 2023
Ответ дляДеловитая
Зо значить ходить ?
Я б з таким не жила
Є машина і він везе
Купуємо разом за його гроші
В мене магазин через дорогу. Тц.
Нащо машину гнати через дорогу? В моєму випадку ходити. Машину маємо обидва.
Мая твая не панимать• 19 февраля 2023
Любой мужчина, который живет с женщиной - это уже по сути, муж.
И должен приносить в дом еду.
А женщина, читай, жена - ее готовить.
Все ж просто.
Дуболом• 19 февраля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
А, блин. А вы на машине? Я - да, меня б устроило такое предложение. А пешком одной напрягается я б не стала.
Тріль!• 19 февраля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ну взагалі тоді не ходіть. Він не хоче, вам дико. Це вагомі аргументи не ходити
Колдунья-вещунья• 19 февраля 2023
Хто купить
Деловитая• 19 февраля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
В мене магазин через дорогу. Тц.
Разом ходити

Як трах то разом
А як продукти купувати то врознь?
Ні
В мене це не проходить
Обнимашкина• 19 февраля 2023
Ответ дляПосудомойка
Ну вот моя мать сожительствовала с мужчиной, который не работал. Покупала продукты и вела быт. Ну вот нужно ей это было
Бывшая блондинка• 19 февраля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ходіть разом. Як варіант, можете на півгодини раніше прийти в маркет, все купити, а чоловік нехай зустріне. У нього маркетфобія???;-)
KROX@• 19 февраля 2023
Ответ дляМая твая не панимать
И должен приносить в дом еду.
А женщина, читай, жена - ее готовить.
Все ж просто.
Это где такие правила прописаны?
В книжках благородных девиц?
Колдунья-вещунья• 19 февраля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ну я в магазин давно не ходжу,що тут дикого,як діти виросли,то вони,я на роботі,вони студенти,меньш зайняті.
Радуга-дуга• 19 февраля 2023
Общий бюджет. Отдельно отложенные с двух зп на продукты
Вишиванка• 19 февраля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
В мене магазин через дорогу. Тц.
Доставку заказывайте и будет вам мир
Утка_в_тапках• 19 февраля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ну не любить він ходити в магазин. В чому проблема? Йдете, скуповуєтесь, дзвоните хай іде нести пакети
Божья коровка• 19 февраля 2023
Купую я. Привожу я. Гроші заробляє він. Машину заправляє він. Нам так ок!
автор ЖующаЯКонфету • 19 февраля 2023
Ответ дляSo_so
А съехались с какой целью?
В майбутньому хочемо бути сім’єю, але зараз мої пріорітети витрат не дозволяють вести спільний бюджет. Я свою зарплату відкладаю(більшу частину) на ремонт в своїй квартирі. Живемо на гроші чоловіка.
Колдунья-вещунья• 19 февраля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
В мене магазин через дорогу. Тц.
То що,ноги не йдуть чи нема часу,не можу зрозуміти?