Пишущаяся• 19 февраля 2023

Де можна організувати сп?

Підкажіть, будь ласка, групи де можна організувати сп? Цікавить не заробіток, для себе хочу товар. Оголошення на спешці та кідстаф виставила, але тихо.
Аристократка-тунеядка• 19 февраля 2023
Поищите на местных форумах
Есть сайты по сп

Не гавкаю- но охраняю• 19 февраля 2023
В що ви хочете купити?
Можливо ще у фейсбуці там є групи, інстаграм, спешка але мої останні враження - мертві бджоли не гудуть
автор Пишущаяся • 19 февраля 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
В що ви хочете купити?
Можливо на фейсбуці я не правильно шукала, але мені попадались лише особисті групи, типу тільки організатор групи збирає свої сп. В інстаграм треба подивитись. Хочу дитяче взуття
Не гавкаю- но охраняю• 19 февраля 2023
Ответ дляПишущаяся
Якщо у вас без комісії, то можна спробувати у групах там де об´єднані мамочки, або слідкують за соцвиплатами, також у місті там де ви живете, можете об´єднатися. На кідстафі останній час туго з сп, або точніше ніяк
автор Пишущаяся • 19 февраля 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Без комісії, накинула по 20 грн, бо доставка платна. Дякую, буду пробувати